2009 Kasm Anneleri

bende iyiym.bulantılarım hafif hafif devam ediyor ama gecen haftadan daha iyiyim.
bebeğimi hissedemiyorum ki daha.inş.mayısda gideceğim.
kızlar ben daha kesesini gördüm bebişimin okadar senağlama
acaba mayısda gidince nasıl olur???ilk haftası gdicem

bende iyiym.bulantılarım hafif hafif devam ediyor ama gecen haftadan daha iyiyim.
bebeğimi hissedemiyorum ki daha.inş.mayısda gideceğim.
kızlar ben daha kesesini gördüm bebişimin okadar senağlama
acaba mayısda gidince nasıl olur???ilk haftası gdicem

canım bizim seninle aynı günümüz.allahın izni ile bebeğini görürsün mayısda gittiğinde merak etme.ben tam 1 nisan da gitmiştim kalp atışlarını duymuştuk.bu cuma benim yine kontrolum var.

canım bizim seninle aynı günümüz.allahın izni ile bebeğini görürsün mayısda gittiğinde merak etme.ben tam 1 nisan da gitmiştim kalp atışlarını duymuştuk.bu cuma benim yine kontrolum var.

ayy beni gelişmelerden haber edersen çok sevinirim.peki bizim grçekten tam 8haftalık mı oluyor.mesela senin tam 8 haftalık mı?geç döllenme flan olunca 1hafta geriden geliyor flan diyorlar ya..

ayy beni gelişmelerden haber edersen çok sevinirim.peki bizim grçekten tam 8haftalık mı oluyor.mesela senin tam 8 haftalık mı?geç döllenme flan olunca 1hafta geriden geliyor flan diyorlar ya..

yok canım benim geç döllenme falan değil.çünki gelişmeler zamanına uygun oldu.

ya bence sende bi bahane bul dr a erken gitsene bekleme bence.mesela çok karnım ağrıyor de falan filan bi bahane bul git merakın gitsin.iyi sabırlısın valla.nasıl bekledin bu kadar zaman görmeden.onun şimdi kalbi falan atıyordur annesi.......

Merhaba kızlar a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

merhaba canm hoşgeldin a.s.nasılsın iyiyim ufak bir lekelenme gördüm demin doktor bişey olmaz dedi ama canımı sıkmaya yettii şu 7 ay hemen geçsede kucağımıza alıp koklasak cennet kokuluları:ecrin_bebek:

merhaba canm hoşgeldin a.s.nasılsın iyiyim ufak bir lekelenme gördüm demin doktor bişey olmaz dedi ama canımı sıkmaya yettii şu 7 ay hemen geçsede kucağımıza alıp koklasak cennet kokuluları:ecrin_bebek:

Canım benimm hoşbuldum.Allah korusun iyi düşünüyoruz iyi şeyler başımıza geliyor annesi geçecek 7 ayda koklayacağız hayırlısı ile:ecrin_bebek:

Az önce doktordan geldim görüntüleri aldım bu yaramaz neden içim bulandırıyo anladık hiç durmuyo:dance:Amaaa 11 haftaya geçtik bu kadar olur bayağı bir hafifledi sihir gibi şükürler olsun..Artık yanlızımda ama henüz yemek yapmadım kiloda vermişim üzülme sakın dedi hoş çok değil 3 kilo ama nasıl verdin fazlasıyla alacaksın :CüvCüv::CüvCüv:

ışte bebişimiz abimizle babamız atladılarrrrr erkekte erkek belli değilki dedi doktor hele bi bekleyein bakalım 15-16 haftayı:)P.tesiyede 2 li test bebeğe bağlı zamanı belki 5 dk bitecek belki yarım saat duruşu çok önemli illa poz verecek:roflol:

ışte Küçücüğüm.Biri renkli ultrosonda azıcık biriksin cdyle vericem hepsini dedi ama ben dayanamadım çektim fotoğraf makinesiyle
:nazar: :nazar: :nazar:

dscf2686.jpg

dscf2689.jpg

Son düzenleme:
Kızlar ben daha bebişimi doğurmadan psikopata bağlamak üzereyim. KK'daki diğer sayfaları okuyorumda; kanguru yasak, yürüteç yasak, dönence yasak, tv yasak.... En geç 6 aya kadar oda ayırın.......

Bu cocuklara hersey yasak biz nasıl oyalıycaz peki onları?????

Maaşallah Nazlıcım kocaman olmuş bebişin, Allah tamamına erdirsin inşallah:nazar:

Renkliyle olan çekimler ne kadarda ayrıntılı oluyo..

Canım benimm hoşbuldum.Allah korusun iyi düşünüyoruz iyi şeyler başımıza geliyor annesi geçecek 7 ayda koklayacağız hayırlısı ile:ecrin_bebek:

Az önce doktordan geldim görüntüleri aldım bu yaramaz neden içim bulandırıyo anladık hiç durmuyo:dance:Amaaa 11 haftaya geçtik bu kadar olur bayağı bir hafifledi sihir gibi şükürler olsun..Artık yanlızımda ama henüz yemek yapmadım kiloda vermişim üzülme sakın dedi hoş çok değil 3 kilo ama nasıl verdin fazlasıyla alacaksın :CüvCüv::CüvCüv:

İşte bebişimiz abimizle babamız atladılarrrrr erkekte erkek belli değilki dedi doktor hele bi bekleyein bakalım 15-16 haftayı:)P.tesiyede 2 li test bebeğe bağlı zamanı belki 5 dk bitecek belki yarım saat duruşu çok önemli illa poz verecek:roflol:

İşte Küçücüğüm.Biri renkli ultrosonda azıcık biriksin cdyle vericem hepsini dedi ama ben dayanamadım çektim fotoğraf makinesiyle[/B] :nazar: :nazar: :nazar:

dscf2686.th.jpg

dscf2689.th.jpg

ay çok tatlıı yaa Allah sağlıkla kavuştursun inş maşallah:nazar::nazar: benimkide çok hareketliydi 10 haftalıkken gitmiştim birdaha 3 hafta sonra gel dedii cinsiyetede bakarız dedii hayırlısı artık Allah herkesin gönlüne göre versin.nazlıcım ilk 3 ay önemli deil kilo bende 2 haftada 2.buçukkilo vermişim bulantı çok az oldu bendede iştah yok
bu arada boyu kaç cm çok merak ettimkaydirigubbakcemile2

Ben geldim kıslar bu kıs bebek muhabbeti almış gitmiş ya bebişiniz erkekse size darılırsa karışmam ben haddimi bilerek konuşuyorum sona bana küs doğmasın yavruşum

ya bence sende bi bahane bul dr a erken gitsene bekleme bence.mesela çok karnım ağrıyor de falan filan bi bahane bul git merakın gitsin.iyi sabırlısın valla.nasıl bekledin bu kadar zaman görmeden.onun şimdi kalbi falan atıyordur annesi.......
.evt aslında gitsem ii olur.birde 2haftadır mide bulantılarım oldu.evden doğru dürüst çıkamadım.en kısa zamanda gtmeye çalışırım

Allah razı olsun hepinizden sağlıkla hepimiz kucaklarımıza alalım inşallah boyu 4.70 cm tam uyumlu 11+1 le uyumlu dedi Bugün abimizinde yaşgünü tatlı bir doğum günü hatırası oldu.

Hepinizi çok ama çok özlemişiz teyzeleriii a.s. a.s. a.s.

İşte bebişimiz abimizle babamız atladılarrrrr erkekte erkek belli değilki dedi doktor hele bi bekleyein bakalım 15-16 haftayı:)P.tesiyede 2 li test bebeğe bağlı zamanı belki 5 dk bitecek belki yarım saat duruşu çok önemli illa poz verecek:roflol:

İşte Küçücüğüm.Biri renkli ultrosonda azıcık biriksin cdyle vericem hepsini dedi ama ben dayanamadım çektim fotoğraf makinesiyle[/B] :nazar: :nazar: :nazar:

dscf2686.jpg

dscf2689.jpg

nazılı allahım nazarlardan korusun çok güzel resimler bayıldım ballahi benimde elimde var oyle utrason resimleri ama buraya nasıl koyacağımı bilmiyuourm :1no2:

nazlı kızzz ne ka tatlı bebişin maşallah ayy bende sabırsızlandım
kızlar ya benim bugun karnımın içinde ufak ufak sancılar var gibi yada ne bilim kasılma gibi bişi oluyo normalmi bu şimdi fisfisfis

Allah razı olsun hepinizden sağlıkla hepimiz kucaklarımıza alalım inşallah boyu 4.70 cm tam uyumlu 11+1 le uyumlu dedi Bugün abimizinde yaşgünü tatlı bir doğum günü hatırası oldu.

Hepinizi çok ama çok özlemişiz teyzeleriii a.s. a.s. a.s.

oh maşallah :emir_bebek: doğum günü kutlu olsun sağlıkla mutlulukla huzrla nice senelere inş ailecek

koydum kafyaya göbeğimin resminide koyacam hahahhahaha bayılıyorum bu halime şuan duba gibi cünkü iki bardak ayran içtm avayip şiş

X