2009 Kasm Anneleri

benim canım sıkılıyo ağlamak istiyorummmm :çok üzgünüm:kendimi çok yalnız hissediyorummm

dilmuh hoşgeldinn cnm
karakıızz duygulandım annelerden bahsedilince aklıma annemin beni burada bırakıp gittiği gün geldi ben burda ağlar o yol boyu ağlar ........ çok zor alıştım

ayy kıyamam :teselli:Şeniz

olsun be canım diyeceğim ama bilirm zor bi durum sen canını sıkma olur mua.s ay bizde bi alemiz kayınvalide konusu açılınca mesafe koymak lazım diyoruz.ama kendi ailemiz olunca yanıbaşımızda olsunlar istiyorz.eeeeeeeee insanın kendi ailesi gibi yok dimi

ayyy itek aynen öyle yaaa :eek: benim de kayınvalidem gelicek diye ödüm kopuyo ama annemi dört gözle bekliyorummm :asigim:

benim sat 28 ocak.10 haftalığım bende.inşallah kasım 4 görünüyo doğum.

ooohhh kocaman olmuş artık annesi :CüvCüv::emir_bebek:

selamlar hamiş arkadaşlarım....şimdi doktordan geldim bebişim 8 haftalık olmuş:emir_bebek:herşeyi çok güzel dedi doktor kalp atışlarını da gördüm bu kez...progestan kullanıyordum bırak dedi doktor...:CüvCüv:

belinay gözün aydın canımm :lepi::nazar:

dilmuh henüz cinsiyet için erken tatlım ama ne biçi dr muş o öle 5 dakkada beşiktaş der gibi gönderde dövem onu ben bi :eek:klava: sen aklına takılan sorular soruyomusun cevap veriyomu sana

hahh bi dr.u dövmemiştin :roflol::roflol: karakızz valla huyun değişti dikkat et bak içerdeki bızdık canavar bişey olucak galiba delikafadulden

ayyyyyyyy bende kıs istiyorum ya bi oğlum var zaten ama ben kısları çok seviyorum hatta ismini bile ayarladım hatta ilk hamileliğimde de kıs olursa diye bulmuştum isim

yaa ben de isim düşünüyorum ama hiç bulamıyorumm...düşündüğümüz isimleri de yazalım mı kızlar fikir vermiş oluruz birbirimize :ecrin_bebek:

ya bende kız çocuklarını çok seviyorum herşeyin hayırlısı olsun tabi ama hani kızlar anneye daha bağlı ne bilim aralarındaki ilişki daha farklı oluyoya bakalım bizim bıdık ne olacak eğer kız olursa anası gibi kokoş bişi olacağı kesin :roflol: erkek olursa evde iki deliyle uğraşmak zorunda kalacağım garanti çünkü kocam erkek olursa kork bizden demeye başladı bile :roflol:

bence erkek çocuklar anneye daha düşkün oluyo...kızlar da babaya...ama anneyle kızın paylaşımı daha farklı oluyo tabi...özellikle de ilerleyen zamanlarda.......en çok da hamile olduklarındaaaa :asigim:::CüvCüv:

kısss ne diyon sen şifrelimi konuşuyonuz aranızda kaydirigubbakcemile ne kestanesi ne kebabı ne cevabı :mymeka: zopa geliyo heeeee :eek:klava:

bkz. yine birini dövmeye kalkmış lülülülülülü

kııııızzzz canım tavuk istedi nolcak şimdi :mymeka: :roflol:

ayyy alemsin nurhayat yaaa çok güldümmm :roflol:

slm.
canım dünden beri girmemiştim geçmişte bayağı bir ilerlemiş
okuyamadım artık.şu mide bulantılarıda beni öldürüyor bu aralar
çok sıkıldık çooook
sen neler yapıyon canım nasıl gidiyo hamişlik bakım

ikiz annesi senin durumlar nasıl
benim kardeşimde hamileydi.4 ay oldu ve dün cinsiyetini öğrendik erkekmiş.
4 yeğen var .beşinci yeğen erkek olcekkkk
diğerleri kız.ama kıslarrr bende içimdekine söz geçiremiyom yaaa
ben de kız istiyom.sanki çok istediğimden olmayacakmış gibi düşünceye kapıldım
umarım allah herkesin gönlüne göre hayırlı sağlıklı bir bebiş verir inşallah

bravo tebrikler delikafadulden :sm_cool:
bende normal düşünüyorum ama yengem delimisin ne normali diyo kısmet artık
sancıları çekmek zor ama normali istememin 2 nedeni var
- bebişini hemen kucaklayabiliyorsun
- göbek fazla kalmıyorkaydirigubbakcemile2

birde vücut tüm pislikten daha iyi arınıyormuş.
özellikle vajinadan bir rahatsızlık varsa temizliyormuş diyo duydum.
ben de normal doğum yapmak istiyorum şu anda tek derdim bu.
maalesef heryer sezaryana yönlenmiş durumda.tabi mecburi sezaryan olanlar hariç
ama dr bana sezaryan derse son ayımda ben başka hst ve dr gösterip teyidini alacam.

anammm ben tekim sitede, gecenin üçü sanki -tatlicadiarzu-
kızlar benim danamın resmi buyrunuz, 10+4 çıktı

ya bu arada ben halt ettim, meyve suyu için demiştiniz ya , ayran içtim uyuyodu sıpa ultrason sırasında. bu kadarcık bişey görebildik. dürtükledi doktor ama oralı olmadı bizimki:roflol:hay benim aklıma

elevit verdi bana da, bir hafta sonra geç elevite dedi. Sonra bulantı için bulantı bandı önerdi, ancak onun önerdiği bant 40 liraydı, kokoş süslü falan, ben ucuzundan aldım, lastikli, akşamüstü gelir gelmez taktım, yemek de yedim.
Bulantım yok, bakalım sabah da olmazsa inanıcam işe yaradığına :1rolleyes:
öpüyorum hepinizi, bugün de benim dizi günümnaniknanik

Son düzenleme:
nesli canım maaşallah ne kadarr da büyümüş bebişin öyle yaa çok tatlııı
resmen her şeyi şekilllenmeye başlamış benimki fasulye gibiydi
seninki resmen artık belirginleşmiş...ayyy yaratana kurban yaaa...
bulantı bandı mı ilk kez duyuyorum nasıl bişey bu karnına mı takıosun???
karındaki hareketi mi önlüyo napıyo acep???

Merhaba kızlar nasılsınız. Size bir sorum olacak kabızlık şikayetiniz varmı. nasıl geçiriyorsunuz özellikle yiyip içtiğiniz birşeyler varmı. Ben cok kötüyüm. Bir haftadır doğru dürüst wc ye cıkamadım.Su içmeye calışıyorum. Meyve yiyorum. Sıvı gıdalar alıyorum ama bir faydası yok. Bulantıları hiç sormayın. Gözümü açamıyorum bazen. Yorgunum halsizim. Geçsin bitsin artık bu durum. Bir ay daha çekicez sanırım. Ha birde sivilcelendim. Normaldede sivilcelerim vardı tek tük ama bu hafta beş tane birden büyük büyük sivilcelerim çıktı. İnşallah gecer kısa zamanda.

evet canım kabızlık bende de var
sıvı gıdalar alamıyorum suyu daçok fazla içemiyorum benimkisanırım bundan kaynaklanıyor,bi rahatsızlık vermiyor bana ama ben huzursuzum
iyi bir şey değilmiş çünkü ne yapabiliriz bu konuda hiç bi fikrim de yok...

Merhaba kızlar nasılsınız. Size bir sorum olacak kabızlık şikayetiniz varmı. nasıl geçiriyorsunuz özellikle yiyip içtiğiniz birşeyler varmı. Ben cok kötüyüm. Bir haftadır doğru dürüst wc ye cıkamadım.Su içmeye calışıyorum. Meyve yiyorum. Sıvı gıdalar alıyorum ama bir faydası yok. Bulantıları hiç sormayın. Gözümü açamıyorum bazen. Yorgunum halsizim. Geçsin bitsin artık bu durum. Bir ay daha çekicez sanırım. Ha birde sivilcelendim. Normaldede sivilcelerim vardı tek tük ama bu hafta beş tane birden büyük büyük sivilcelerim çıktı. İnşallah gecer kısa zamanda.

mazbut bende de var canım kabızlık zaten daha önceden de bu sorunla boğuşuyodum ama yediklerime dikkat ederek bi şekilde ayarlıyodum... şimdi bulantılar yüzünden sıvı tüketemiyorum çiğ sebze meyve de yiyemiyorum ... e bi de leblebi kraker vs derken karnım taş gibi oldu... iki gündür çilek yiyorum (inş canı istemez kimsenin) o biraz iyi geldi... yiyebilirsen sabahları aç karnına kayısı ye üzerine su iç... bi de kuru erik var ya akşamda onu çok az haşlıyosun sabah suyunu içiyosun ya da istersen tanelerinden yiyosun...sabahları limonlu su iyi gelebilir...bunların hiç biri bana fayda etmiyo ama normalde işe yarayan şeyler...bi dene istersen canım...

nesli canım maaşallah ne kadarr da büyümüş bebişin öyle yaa çok tatlııı
resmen her şeyi şekilllenmeye başlamış benimki fasulye gibiydi
seninki resmen artık belirginleşmiş...ayyy yaratana kurban yaaa...
bulantı bandı mı ilk kez duyuyorum nasıl bişey bu karnına mı takıosun???
karındaki hareketi mi önlüyo napıyo acep???
yavrukuş sea-band denen bi zımbırtı, 21,5 liraya aldım, iki tane var içinde, her iki bileğine de takıyorsun, akupunktur mantığında bir etki ediyor bulantı merkezine, valla meyve yedim az önce bi de yarım litrelik eşek kadar bi bardağım var epeydir dokunamıyordum, su içtim onla, yatana kadar biraz daha içebilirim sanırım. Bence işe yarıyo yerimseniben (günde iki bardak bile su içemiyordum bu akşama kadar!)
Merhaba kızlar nasılsınız. Size bir sorum olacak kabızlık şikayetiniz varmı. nasıl geçiriyorsunuz özellikle yiyip içtiğiniz birşeyler varmı. Ben cok kötüyüm. Bir haftadır doğru dürüst wc ye cıkamadım.Su içmeye calışıyorum. Meyve yiyorum. Sıvı gıdalar alıyorum ama bir faydası yok. Bulantıları hiç sormayın. Gözümü açamıyorum bazen. Yorgunum halsizim. Geçsin bitsin artık bu durum. Bir ay daha çekicez sanırım. Ha birde sivilcelendim. Normaldede sivilcelerim vardı tek tük ama bu hafta beş tane birden büyük büyük sivilcelerim çıktı. ınşallah gecer kısa zamanda.
kuzum benim; kuru kayısı ye bir kaç tane, bir de su işine yarayacaktır..
sivilce bende de oluyo ama kabartı ve kızarıklık şaklinde çıkıyorlar, bir kaç gün kalıp kayboluyor sonra da bir başka yerde çıkıyorlar. Yani teknik olartak üç beş sivilceyi idareli kullanıyorum :roflol:

Son düzenleme:
offf ben bugün bitek folic içerken su içtim !!!

canım yapma böyle ama böbreklerinin ve tabiki bebişinin de suya ihtiyacı var...vücudun da sıvı miktarı düşükse çok, serum vermeleri gerekiyor...
yudum yudum aralıklarla içmeye çalış olur mu???
birde benden sana bi öneri daha ben kan hapı artı folik asitimi
2-3 gündür içmiyorum ve bulantılarım baya bi azaldı yemekte yiyorum
suda eskiye göre daha iyi içebiliyorum bi kaç gün sende
içme folik asitini bi dene bakalım bişey değişecek mi???

X