2009 Kasm Anneleri

tmm o zaman burda yakalamışken sorayaım,
öncelikle ne kadar klomen kullandın, çatlatma iğnesinden sonra ilişki ne zamn ve ne kadar oldu(biliyorum çok özel oldu ama ben de dün iğnemi oldum da) , bir de ikizin olduğu ay kaç yumurtan vardı ,
şimdiden teşekkürler arkadaşım tabi önerilerin varsa onları da seve seve dinlerim a.s.

Bende prolaktın sorunu vardı
2 aydır parlodel kullanıyordum
ılk ay klomen 2 ser ıctım 5gun
sonra çatlatma iğnesi olarak pregnıl 5000*2 kullandım o ay tutmadı
2. ay klomen 3 er adet 5 gun ıctım
2 yumurtam vardıı
ve catlatma ıgnesı olarak ovıtrelle kullandım
dr um iğneden 1 gun once ve 1 gun sonra ılıskı verdııı...
adetim 1 gun gectıgınde kan degerım sanırım 284 tü.
dr a gıttıgımde 2 kese goruyorum ama emın degılım dedıı
bu salı gıttım ve ikiz emınım dedıı
hatta bırı erkek dedıı
sağ yumurtamdan hamış kalmısım ve gunlerıme gore erkek dedi dr.
hatta bende dedımkı cın takvımıne gore kız cıkıyo ama
oda bana fala ınanma dedıı kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
tamam ben teşhisi koyuyom diğeri yüzde 98 KIZzzzz :lepi: bende kzıları çok severmde ama inşallah biri kız biri erkek olurda ikini birden çıkartırsın aradan inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ayyyyyyyy bende kıs istiyorum ya bi oğlum var zaten ama ben kısları çok seviyorum hatta ismini bile ayarladım hatta ilk hamileliğimde de kıs olursa diye bulmuştum isim

:nazar:
2 yumurtam vardıı
hatta bırı erkek dedıı
sol yumurtamdan hamış kalmısım ve gunlerıme gore erkek dedi dr.

canım yaa maşallahhh :nazar: yani sadece 2 kere birliktelik oldu ya ben seyahate gidecektim o zaman oluyo demekki. iğnenin arkasından gün aşırı 10 gün fala diyolar ya. çok sevindim inşallah sağlıklı bir kzıın ve bir de oluşun olur. Alalh hayırlı doğumlar nasip etsinnn kaydirigubbakcemile5

aaaa söylemez olur mu kilo almayacaksn annelerin lafını dinlemeyeceksn yoksa çok kilo alırsn diyo,acil birşey olursa hemen arayacaksın diyor,ya bazıları folik asit kullanıyor sanırım ama benimki mide bulantısı yapar diye 3 aydan sonra verecek.ya birde cinsiyet için çok erken değil mi benim oğlumda 3,5 aylıkken belli olmuştu %90 demişti o zaman.
senin nasıl geçiyor canım hamilelik

itek sen hangi dr. ya da hastaneye gidiyosuun?

ben doktoruma ilk gittiğimde folik asit başladı.öyle ani durumda ara falan hiç demedi.ilk gittiğimde süt ürünleri ye hamur işi çok yeme demişti.bide ben bişey sorduğumda cvp veriyor ama öyle bebeğin şurası gelişmeye başladı falan hiçbişey söylemiyo.gerçi değiştircem doktorumu yeni doktor araştırıyorum.bu arada hepinizin bebişleri hayırlı olsun.allah analı babalı büyütsün inşallah.

ayyyyyyyy bende kıs istiyorum ya bi oğlum var zaten ama ben kısları çok seviyorum hatta ismini bile ayarladım hatta ilk hamileliğimde de kıs olursa diye bulmuştum isim

ya bende kız çocuklarını çok seviyorum herşeyin hayırlısı olsun tabi ama hani kızlar anneye daha bağlı ne bilim aralarındaki ilişki daha farklı oluyoya bakalım bizim bıdık ne olacak eğer kız olursa anası gibi kokoş bişi olacağı kesin :roflol: erkek olursa evde iki deliyle uğraşmak zorunda kalacağım garanti çünkü kocam erkek olursa kork bizden demeye başladı bile :roflol:

itekciimm
kestane kebap acele cevap çok sıkıştım malum yetişmem lazım burayı batırmak olmazzz

ben doktoruma ilk gittiğimde folik asit başladı.öyle ani durumda ara falan hiç demedi.ilk gittiğimde süt ürünleri ye hamur işi çok yeme demişti.bide ben bişey sorduğumda cvp veriyor ama öyle bebeğin şurası gelişmeye başladı falan hiçbişey söylemiyo.gerçi değiştircem doktorumu yeni doktor araştırıyorum.bu arada hepinizin bebişleri hayırlı olsun.allah analı babalı büyütsün inşallah.

canım içine sinmediyse değiştir tabi daha kaç ay gidip geleceksin ben şimdililk memnunum inşallahda böyle devam eder

itekciimm
kestane kebap acele cevap çok sıkıştım malum yetişmem lazım burayı batırmak olmazzz

kısss ne diyon sen şifrelimi konuşuyonuz aranızda kaydirigubbakcemile ne kestanesi ne kebabı ne cevabı :mymeka: zopa geliyo heeeee :eek:klava:

ben aslında ikili testi düşünüyorum.o çok önemli sonuçta.ondada aynı şeyi yapacak ve hiçbişey söylemeyecek.bakalım araştırıyorum hayırlısı olsun

ya bende kız çocuklarını çok seviyorum herşeyin hayırlısı olsun tabi ama hani kızlar anneye daha bağlı ne bilim aralarındaki ilişki daha farklı oluyoya bakalım bizim bıdık ne olacak eğer kız olursa anası gibi kokoş bişi olacağı kesin :roflol: erkek olursa evde iki deliyle uğraşmak zorunda kalacağım garanti çünkü kocam erkek olursa kork bizden demeye başladı bile :roflol:

aboooooooouuuuuuuuuuu valla işin zor olur o zaman.erkek çocuklar babayı örnek alıyor.allahtan bizimkinin öle futbol falan takıldığı yok garibimin ama felaket otomobil hastası.oğlanda ona çekerse battık valla !!!!!!!!!!!!

2 yumurtam vardıı
hatta bırı erkek dedıı
sağ yumurtamdan hamış kalmısım ve gunlerıme gore erkek dedi dr.

kıııız tablon ne kadar güzelmiş yeni farkettim valla.. bi yaprakta 2 bebek çok tatlı olmuş sırnaşık şey

kısss ne diyon sen şifrelimi konuşuyonuz aranızda kaydirigubbakcemile ne kestanesi ne kebabı ne cevabı :mymeka: zopa geliyo heeeee :eek:klava:

yok cicim ne şifresi ayrıca elinde ki o malzemeyle senin çözemeyeceğin bi şifre olamaz dattlımmm
bişi sormuştum da çok ta sıkıştım itek hemen yazsın deyi öle didim galiba sistem yavaş benim geç düşüyo msj lar hemen zopayı kapma bence sakin sakin 3 gün sonra velet bunaltınca neetceeenn benim kocam gibi mi düşünüyosun yoosa tekmeyi savurunca fıkara sümüğü gibi yapıştırım duvara dio (üst katta ki komşunun kendini 5 yaşında zanneden 11 yaşındaki kızına çok sinirleniyo da ):mymeka:

yok cicim ne şifresi ayrıca elinde ki o malzemeyle senin çözemeyeceğin bi şifre olamaz dattlımmm
bişi sormuştum da çok ta sıkıştım itek hemen yazsın deyi öle didim galiba sistem yavaş benim geç düşüyo msj lar hemen zopayı kapma bence sakin sakin 3 gün sonra velet bunaltınca neetceeenn benim kocam gibi mi düşünüyosun yoosa tekmeyi savurunca fıkara sümüğü gibi yapıştırım duvara dio (üst katta ki komşunun kendini 5 yaşında zanneden 11 yaşındaki kızına çok sinirleniyo da ):mymeka:

kıs ne diyim akşam akşam koparttın beni gülmekten bur da yaaaa :roflol: :roflol: :roflol:

güven e gidiyorum ama değiştirmek istiyorum Ank. ünv. nasıl bi yer haftasonları bakıyolar mı? ücretleri ne kadar ?

hafta sonu yok muayene canım ya sadece hafta içi.150 tl veriyorum aylık. oğlumda dr. girmişti doğuma inş bunda da istiyorum.eğer sana uymazsa birde lokman hekim has. var biliyor msn bilmiyorum ama orayada çok iyi diyorlar.bir alternatif daha benim gittiğim has.prof.dr. var ama sadece yazanesinde bakıyor.çankayada sanırım bana uzak diye tercih etmedim

X