2009 Kasm Anneleri

kızlarrrrr hadi ben kaçar hepinize iyi akşamlar evden giremeyebilirim çunku yemekten sonra tavuk gibi uyuyakalıyorum kaydirigubbakcemile3 kendinize iyi bakın bebişlerinizede tabi hepinizi öptüm hadi iyi akşamlarr bana bakın çok dedikodu yapmayın sonra sabah bı geliyom sayfalar dolusu yazı oku oku bıtmıyo

kızlar bişey sorucam istanbul yenibosnada nisa hastanesi var.. ben oraya gitmeyi düşünüyorum bana yakın hemde sırf doğum üzerine bi hastane ama doktor ismi tavsiye edebilecek bi arkadaş varmı yaaa... Güvenilir iyi bi doktor olsun istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz... benneyaptımki

yok cicim ne şifresi ayrıca elinde ki o malzemeyle senin çözemeyeceğin bi şifre olamaz dattlımmm
bişi sormuştum da çok ta sıkıştım itek hemen yazsın deyi öle didim galiba sistem yavaş benim geç düşüyo msj lar hemen zopayı kapma bence sakin sakin 3 gün sonra velet bunaltınca neetceeenn benim kocam gibi mi düşünüyosun yoosa tekmeyi savurunca fıkara sümüğü gibi yapıştırım duvara dio (üst katta ki komşunun kendini 5 yaşında zanneden 11 yaşındaki kızına çok sinirleniyo da ):mymeka:

ayyyyyyyy gülmekten öldüm valla karnımı tutarak gülüyorum bebiş zarar görmesin diyeeeeeee:roflol::roflol::roflol::roflol:iyi espiri ama yaaaaaaaa:roflol::roflol:

kızlarrrrr hadi ben kaçar hepinize iyi akşamlar evden giremeyebilirim çunku yemekten sonra tavuk gibi uyuyakalıyorum kaydirigubbakcemile3 kendinize iyi bakın bebişlerinizede tabi hepinizi öptüm hadi iyi akşamlarr bana bakın çok dedikodu yapmayın sonra sabah bı geliyom sayfalar dolusu yazı oku oku bıtmıyo

kııııızzzz canım tavuk istedi nolcak şimdi :mymeka: :roflol:

hadi canım kendine ve bebişe iyi bak çok geç kalma heeeeeeeeee:jeyyar:

ara kıs kocanı ara :roflol:

kız ablamlardayım kocayı arasam ne fayda.. Karakız yemekten sonra tavuk gibi uyuyakalıcam diyo benim canım tavuk istiyo olucak şey değil :roflol: neyse yarın yerim artıkın bu akşam başka şeyler yapıldıııı....

hafta sonu yok muayene canım ya sadece hafta içi.150 tl veriyorum aylık. oğlumda dr. girmişti doğuma inş bunda da istiyorum.eğer sana uymazsa birde lokman hekim has. var biliyor msn bilmiyorum ama orayada çok iyi diyorlar.bir alternatif daha benim gittiğim has.prof.dr. var ama sadece yazanesinde bakıyor.çankayada sanırım bana uzak diye tercih etmedim

canım prf adı ne? muayenehanesine gidince doğumu nerde yapmamız gerekiyo acepp biliomusun?

kız ablamlardayım kocayı arasam ne fayda.. Karakız yemekten sonra tavuk gibi uyuyakalıcam diyo benim canım tavuk istiyo olucak şey değil :roflol: neyse yarın yerim artıkın bu akşam başka şeyler yapıldıııı....

ahhh canım neyse yarın yede rahatla bari şimdiden afiyet olsuncokacimcoook

Abooooooouuuuwwwww leyn ben 7 artı 5 oluşummmmm :1shok: zaman ne çabuk geçiyo yaaaa... hayret ettim.

kızlar bende kaçıyorum.izmitten teyzemler geliyo kalkıp yemek yapayım.kendinize dikkat edin

X