2009 Kasm Anneleri

, ben haftalardır ilk kez kana kana su içtim. Yarın sabah da işe yararsa bu bilek bandına kurban kesicem vallaakaydirigubbakcemile3

tatlım öyle deme yaaa kesmek zorun da kalırsın...
ağzından bu şekilde şaka yollu bile çıksa adak sayılabiliyomuş
dikkat et olur mu
a.s

canım yapma böyle ama böbreklerinin ve tabiki bebişinin de suya ihtiyacı var...vücudun da sıvı miktarı düşükse çok, serum vermeleri gerekiyor...
yudum yudum aralıklarla içmeye çalış olur mu???
birde benden sana bi öneri daha ben kan hapı artı folik asitimi
2-3 gündür içmiyorum ve bulantılarım baya bi azaldı yemekte yiyorum
suda eskiye göre daha iyi içebiliyorum bi kaç gün sende
içme folik asitini bi dene bakalım bişey değişecek mi???

tamam canım bi deniyim...yaa sütten falan da geçtim su bari içsem yeter senağlama

di mi teyzesi:asigim::nazar:

tatlıkuşum, ben haftalardır ilk kez kana kana su içtim. Yarın sabah da işe yararsa bu bilek bandına kurban kesicem vallaakaydirigubbakcemile3

hadi bakalım cnm inş işe yarıyodur...tamamen geçirdi mi yoksa azalttı mı ?? hemen gidip alırım yarın :asigim:

tatlım öyle deme yaaa kesmek zorun da kalırsın...
ağzından bu şekilde şaka yollu bile çıksa adak sayılabiliyomuş
dikkat et olur mu a.s
teknik açıdan ağzımdan çıkmış sayılmaz, üç beş tuşa bastım, di mi ama:jeyyar:,
hem sayılacaksa da kurban değil de, öksüz sevindiricem diyim madem olur mu 2.patron? (birincisi kartanesi) :1rolleyes:
hadi bakalım cnm inş işe yarıyodur...tamamen geçirdi mi yoksa azalttı mı ?? hemen gidip alırım yarın :asigim:
ağzımda metal tadı var sadece ama neyseki bulanmıyorum hala. Dedim ya kuşum, sabah yoğunluğuna nasıl etki edecek onu da bi görem, sabah 6 dedin mi ben otomatik kalkıyom zaten, çok bekletmem yaniyerimseniben:ecrin_bebek:

slm kızlar geçmişi okuyamadım ama inş herşey yolundadırrr herkes içinnn...
bugün bende pazara çıkayım dedım yoruldum ama bi tane elbise ve bir tane de tunık aldım kızlar hemde cok ucuza.heyecanlandım alırken nedense...
ya kızlar bendede kabızlık problem olmaya başladı.zaten karnım akşamları çok şişiyo az yesemde...
bakalım atlatıcaz inşş bu ufacık sorunları...
herkes kendısıne ve bebişlerine ii baksın öpüldünüzzz annişlerrrra.s.

ewet canım ya zamanlarımız aynı bakem ki daha önce doğurecek:jeyyar:

Sen doğurursun şeker.. benimki geç döllenme sanırım doktorlar hep 1 hf geç söylediler kaç hflık olduğunu.. Bu arada başka bişey isteseymişim olcakmış akşam canım tavuk istediya eniştem telefon açtı ablama hadi hazırlanın dışarıda yicez diye.. ama sonradan aklıma geldi canımın istediği çok istememiş demekki :eek:

günaydınnnnnn kızlar Allahıma şükürler olsun bu gün birazdaha iyiyim .hayat devam ediyor dimi ........

evet gelelim dünkü doktor kontrolümüze:CüvCüv:.. drnin yanına girdim........ oturdum nasılsın dedi kötüyüm dedim buluntın mı başladı dedi hayır dedim ve ağlamaya başladım senağlama eşimde anlattı o ara durumu kadın çok üzüldü bende bebeğim için üzülmeye başladım onu üzmek hakkım değil ama dedim yapamıyırum elimde dedğil.............. tamam gel bir bakalım bebeğin nasıl mış dedi. utrason odasına girdim hemşire hazırladı beni drmiz geldi ve makinayı karnıma koydu aman Allahımmmmmmm o nasıl bir güzellik :asigim: Allahım sen ne büyüksün birinin canını alıyorsun diğerine can veriyorsun sana şükürler oslun dedim:Saruboceq: çok güzledi eli ayağı oynuyordu kıpır kıpırdı.........:emir_bebek:.ya ilk bebeğim değil ama nasıl heyecanladım ( gerci 1/2/3 hiç farketmiyorda sanki ilk defa hayatım da görmüşüm gibi bir hoş oldum) drmiz ohhhhhhhhh maşallah çok iyi dedi :asigim: 9+1 günlük dedi benim hesabınmda 9+2 yani tam sorun yok dedi gayet güzel gelişmiş dedi ........... ve o güzellllllll masall gibi ninni gibi kalp atışlarını dinlettirdi.:asigim::asigim: çok güzeldi ya nasıl hızlı nasıl seri atıyor...Allahım sana binlerce sükürler olsun dedim ..........:Saruboceq::Saruboceq:

dr kan hapımı kesi cünkü kanım baya fazla cıktı vajinal mantar gene azdı çok kötüyüm bu günlerde onu dedim tahlil istedi ona göre fitil ve antibiyotik verecek.... bakalım sonuç 3 gün sonra cıkıyormuş cıkınca arıyacak beni.

efeyi ne yazıkkı götüremedim.....babannesindey di cünkü ama utrason kağıdını gösterdim ...anneeeeee çok güzellllll dedi kuzum nasıl sevindim yavrum canım benim ya ...:içelim::teytey:kaydirigubbakcemile5

aaaaaa birde çok kömik bir şey oldu dr bizim için en güzel pozisyonu bulup resmini cekmeye çalışıyor sonra tam ekranı durdurdu boyle bebeğin yanında bir hava kabarcığı belli oldu hatta resimde bile var ooooo o ne dedim kadın güldü bırttttttt :jeyyar::jeyyar:dedi eşimle ikimiz bir kahhaka attık..... öğğğğğ dedim içimde bırtmı yapıyor dedim dr çiş bile yapıyor dedi çok güldüm yaaaaaaa..:roflol::roflol::jeyyar::jeyyar:

inannın arkadaşlar dünkü bu olaylar bana hayat verdi. okadar çok iyi olduki Asla unutmuyacam arkadaşlarımı ama üzmüyecem bebeğimi...... onları çok özlüyourm:a015:senağlama

Son düzenleme:
günaydın kızlar ne var ne yok bakalım dün akşam evde bir sürü yemek olmasına rağmen canım lahmacun istedi normalde de okadar sevmezdim ilkk kez böyle bir şey yaşadım bulantılar 10.haftada başladı ama istifraya kadar gitmedi şükür şimdi hiç bişey yiyesiim yok

ay berat efe çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla kucağına alıcağın günide göstersin rabbim ultrason müthiş bir makine bende 2 gün önce bbeğimin yüüzne dokunduğunu ayaklarını oynattığınıda gördüm çok heyecan verici...bbbeişler çişlerini yapıyolar kendi sularını çoğaltıyorlarmış ama gaz çıkarması müthiş:)))))

kııııızzzz canım tavuk istedi nolcak şimdi :mymeka: :roflol:

ay kıyamam sana yaaaa alıp getirem ben :1hug:

anammm ben tekim sitede, gecenin üçü sanki -tatlicadiarzu-
kızlar benim danamın resmi buyrunuz, 10+4 çıktı

ya bu arada ben halt ettim, meyve suyu için demiştiniz ya , ayran içtim uyuyodu sıpa ultrason sırasında. bu kadarcık bişey görebildik. dürtükledi doktor ama oralı olmadı bizimki:roflol:hay benim aklıma

elevit verdi bana da, bir hafta sonra geç elevite dedi. Sonra bulantı için bulantı bandı önerdi, ancak onun önerdiği bant 40 liraydı, kokoş süslü falan, ben ucuzundan aldım, lastikli, akşamüstü gelir gelmez taktım, yemek de yedim.
Bulantım yok, bakalım sabah da olmazsa inanıcam işe yaradığına :1rolleyes:
öpüyorum hepinizi, bugün de benim dizi günümnaniknanik

kıssss nesliiii maşallahhh aynı sen ağzı burnu hokka gibim tütütü maşallah diyelim :nazar:

Sen doğurursun şeker.. benimki geç döllenme sanırım doktorlar hep 1 hf geç söylediler kaç hflık olduğunu.. Bu arada başka bişey isteseymişim olcakmış akşam canım tavuk istediya eniştem telefon açtı ablama hadi hazırlanın dışarıda yicez diye.. ama sonradan aklıma geldi canımın istediği çok istememiş demekki :eek:

anam yedinm kıs tavuğu peki ohh afiyet olsun yarasınnn :1hug:

ayy berat canım sabah sabah nasıl sevindim yazdıklarını okuyunca hihoyyyt maşallahhhh

günaydınnnnnn kızlar Allahıma şükürler olsun bu gün birazdaha iyiyim .hayat devam ediyor dimi ........

evet gelelim dünkü doktor kontrolümüze:CüvCüv:.. drnin yanına girdim........ oturdum nasılsın dedi kötüyüm dedim buluntın mı başladı dedi hayır dedim ve ağlamaya başladım senağlama eşimde anlattı o ara durumu kadın çok üzüldü bende bebeğim için üzülmeye başladım onu üzmek hakkım değil ama dedim yapamıyırum elimde dedğil.............. tamam gel bir bakalım bebeğin nasıl mış dedi. utrason odasına girdim hemşire hazırladı beni drmiz geldi ve makinayı karnıma koydu aman Allahımmmmmmm o nasıl bir güzellik :asigim: Allahım sen ne büyüksün birinin canını alıyorsun diğerine can veriyorsun sana şükürler oslun dedim:Saruboceq: çok güzledi eli ayağı oynuyordu kıpır kıpırdı.........:emir_bebek:.ya ilk bebeğim değil ama nasıl heyecanladım ( gerci 1/2/3 hiç farketmiyorda sanki ilk defa hayatım da görmüşüm gibi bir hoş oldum) drmiz ohhhhhhhhh maşallah çok iyi dedi :asigim: 9+1 günlük dedi benim hesabınmda 9+2 yani tam sorun yok dedi gayet güzel gelişmiş dedi ........... ve o güzellllllll masall gibi ninni gibi kalp atışlarını dinlettirdi.:asigim::asigim: çok güzeldi ya nasıl hızlı nasıl seri atıyor...Allahım sana binlerce sükürler olsun dedim ..........:Saruboceq::Saruboceq:

dr kan hapımı kesi cünkü kanım baya fazla cıktı vajinal mantar gene azdı çok kötüyüm bu günlerde onu dedim tahlil istedi ona göre fitil ve antibiyotik verecek.... bakalım sonuç 3 gün sonra cıkıyormuş cıkınca arıyacak beni.

efeyi ne yazıkkı götüremedim.....babannesindey di cünkü ama utrason kağıdını gösterdim ...anneeeeee çok güzellllll dedi kulum nasıl sevindim yavrum canım benim ya ...:içelim::teytey:kaydirigubbakcemile5

aaaaaa birde çok kömik bir şey oldu dr bizim için en güzel pozisyonu bulup resmini cekmeye çalışıyor sonra tam ekranı durdurdu boyle bebeğin yanında bir hava kabarcığı belli oldu hatta resimde bile var ooooo o ne dedim kadın güldü bırttttttt :jeyyar::jeyyar:dedi eşimle ikimiz bir kahhaka attık..... öğğğğğ dedim içimde bırtmı yapıyor dedim dr çiş bile yapıyor dedi çok güldüm yaaaaaaa..:roflol::roflol::jeyyar::jeyyar:

inannın arkadaşlar dünkü bu olaylar bana hayat verdi. okadar çok iyi olduki Asla unutmuyacam arkadaşlarımı ama üzmüyecem bebeğimi...... onları çok özlüyourm:a015:senağlama

günaydın canım çok sevindim tabiki hayat devam ediyor ve daha güzel günlerle devam edicek bak bebişini görmüşsün :nazar: daha neler yapıcak annesi sen ikinizide üzme yeter

günaydın kızlar, şu bileklik bandı sabah bulantısına yarı yarıya etki etti diyebilirim,
öncelikle, uyandığımda baş ucumdaydı, yataktan kalkmadan önce taktım ama çok sıkışmıştım etki etmesini bekleyemedim:eek:
sonra aç karnına bir bardak su içtim, biraz bulandı midem, daha sonra güzel bir kahvaltı yaptım, yine bulantı vardı biraz ama çıkartmadım. Zaten en yoğun geçen sabah bulantılarıydı, hafifletmesi bile yetti. Özetle ben memnunum şimdilikyerimseniben

günaydın kızlar, şu bileklik bandı sabah bulantısına yarı yarıya etki etti diyebilirim,
öncelikle, uyandığımda baş ucumdaydı, yataktan kalkmadan önce taktım ama çok sıkışmıştım etki etmesini bekleyemedim:eek:
sonra aç karnına bir bardak su içtim, biraz bulandı midem, daha sonra güzel bir kahvaltı yaptım, yine bulantı vardı biraz ama çıkartmadım. Zaten en yoğun geçen sabah bulantılarıydı, hafifletmesi bile yetti. Özetle ben memnunum şimdilikyerimseniben

canım ya sevindim bugun biraz olsun düzelmene

kızlarrr kimse yokmuuuuuuuuuuuu huhu bak valla eğer benden korkupta gelmiyosanız eğer bugün çok sakinim kimseye el kaldırmayacam saç çekmeyecem söz

X