2009 Kasm Anneleri

selam kizlar nasilsiniZ? ben bisey sorucam.. benim 3gündür kasiklarim agrmiyor.. bu normalmi`? ya batma filanda yok artik.. korkmaya basladim

canım benim kasıklarımda pek ağrı olmadığı için bilemiyeceğim.
batma da olmuyo yani ben hiç karnımla ilgili bişey hissetmiyom
sadece idrarda dayanamıyom sık wc gidiyom
bide hafif bulantılarım oluyor.zamanla çok değişiyor belirtiler sen şuanda kaç haftalık oldun canım.

selam kizlar nasilsiniZ? ben bisey sorucam.. benim 3gündür kasiklarim agrmiyor.. bu normalmi`? ya batma filanda yok artik.. korkmaya basladim

canım kaçıncı haftadasın hem herkes böle şeyler görünmezki başdada gördüysen 9 ay göreceksin die bişide yok sıkma canını ne zaman konturolun var bi ara istersen dr ama böle sıkıntı ediyosan kendine kötü olursun zaten varya şu ultrason makinelerini evlere verseler çok mutlu olucaz habire yoklarız zavallıları:roflol:

9+5 olduk busaat itibariyle.. ne bileyim ya bulantim olmadi benim hic.. sadece kasiklarimda batma olurdu.. hani rahim büyüyor ondan diyordum.. ama 3gündür batmada olmayinca korkmaya basladim.. bende sadece uyku durumu var baskada belirti yok.. 10 gün sonra randevum var insallah hersey yolundadir..sen kac haftalik oldun canim?

dogru diyosun aslinda 9+5 olduk.. bi yandan diyorum rahm yeteri büyüklüge ulasti herhalde diye... bi yandanda seytan yokluyor iste.. 10 gün var randevuma beklicem bakalim o güne kadar.. evet ultrason evde olsa fena olmaz bencedekaydirigubbakcemile3

canım ben şuan 7+2 oldum.ama aklında kalmasın istiyorsan bir görün doktora derim.
10 gün uzun zaman ama zaten 3 ayda bazı sıkıntılardan kurtuluyormuşuz belki senin de yavaş yavaş yoluna giriyordur canım.nerdeyse 2.5 ay olceksin.
hani bende hiç olmadı ya o yüzden canım bişey diyemeyeceğim.
ama böle kendini üzeceksen bir görün dr.canım

kıslar benim uykum geldi
elifsuncum hala okuyamadınmı kız geçmişi
hepinizi öpüyorum
kendinize ve yeğenlerimize iyi bakın

tamam canim saol.. yarin pazar zaten duruma göre hafta ici ararim doktoru.. bi kac kisiye sordum normaldir dediler.. ama insan biraz endiseleniyor.. o batmalar normal diyordu doktor zaten bende bebegimden haber gibi algiliyordum batmalari.. o yüzden kafamda böyle kurmaya basladim sanirm.. tesekkür ederim cevaplariniz icin..

iyi uykular karazeytin herkese ii uykular hepinizi öpüyorum kendinize ii bakın allaha emanet olun

kıslar benim uykum geldi
elifsuncum hala okuyamadınmı kız geçmişi
hepinizi öpüyorum
kendinize ve yeğenlerimize iyi bakın

aman yarabbiiii...sorma canım yaaa
geçmiş almış başını gitmiş 1 hafta giremedim
oku oku bitmiyo pes ettim en sonun da vallaha ...
neyse canım sende gittin galibaa bu hafta girebilicem allah nasip ederse
konuşuruz inşallah..öptüm herkese iyi geceler....

tatlım hoşgeldın sağlıklı bir hamılelık ve hayırlıısıyla kolay doğummm diliyorum canımm
bayağı çoğaldık demı yaa maşallah hepimizeee..
karazeytın valla şu ultrason makınelerınden evde olsa anammm artık saattte bır bakar dururuz haa ay fındığımm,ay miniğim diye diyeeekaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

Selam canan zaman zaman boyle seyler yasanabiliyormus sen hiç sıkıntı yapma su 3 ayı iyice dinlenerek gecirmeye calış gerekirse annnelerinden yardım iste cocuğun bakımı için de destek olurlar seve sev gelip sana yardım ederler ama sen kendini sakın uzmemeye calış

selam tekrar canan ben progestanı hamile kaldığımdan itibaer sanırım 3 ay boyunca kullanacağızm pcos olduğum için rahim iç duvarını sağlamlaştırmam gerekirmiş dusuk tehlikesini minimize etmek için bu ilacı bebeginin saglıklı birortamda buyumesi için içiyorsun ben de hiç yan etkileri olmuyor gerci bu arada dengeli beslenmeye de calış vucut direncini mumkun olduğu kadar yuksek tutmak için tansiyona da dikkat et takip et istersen

Tünaydın kızlar, bende hamile oldugumu öğrendiğimden beri duphaston içiyorum, bu ilaçta rahim duvarlarını güçlendirip düşük riskini azaltıyormuş. Kendi dr'umla tlf da görüşüp sorduğumda hiç gerekli bir ilaç degil dedi ama burada ki dr da beni ilk gebelik için yaslı bulduğundan gerekli görmüş. Neyse sonuçta alıyorum bende.

o nasıl olmuş yaa ???????
yaa ben bu kg konusunu biraz dert etmeye başladımm galiba ( bu yaşıma kadar hep ideal kilomdaydım.. çok kilo alırsam ve veremezsem diye çok korkuyorum ...bi de benim popo kısmı üst tarafa göre kg almaya daha müsait düşünsenize sırf orda kalıyomuş kilolar ...:))) jennifer lopez misali PP

itek süpersin :lepi: nasıl becerdin... ??? darısı hepimizin başına :))) karakızz hariç o kilo almak istiyo çubuk krakerlikten galeteliğe terfi edicek Şenizlülülülülülü
ben kalp atışlarını 7+1 de duymuştum sen de kesin duyarsın merak etme

nilkancım gözün aydın...insan ne kadar rahatlıyo di mi kalp atışlarını duyunca ben derin bi ooohh çekmiştimm... bundan sonra bir ay daha sıkıntımız var sonra herşey çok güzel olucak inş...hihoyyyt

Selam kizlar siz bu gobee gaz dedikce kiyafet alasim gelmiyo yaa hicbisi de sigmaz oldu aldiim pantolonu geri vercem galiba isyeri icin fazla spor geldi

ben de dün dışarı çıkıp baktım bişeyler ama napıcağıma karar veremedim bi türlü bişey alamadım...daha erken galiba... hergün dışarı çıkmak zorunda olanların işi gerçekten çok zor ... ne giyeceğimi şaşırdım :uhm:

ayşecim kasıklar regl olacağın zamanlarda ağrıyo diye biliyorum... 2. regl dönemini de atlattıktan sonra artık ağrımıyomuş... neleri dert ediyoruz di mi...benim de bulantılar çok şiddetliydi tüm gün yatacak kadar düşün...şimdi azaldı allaha şükür diyorum bi terslik mi var acaba ...allah akıl fikir versin di mi kaydirigubbakcemile

canangezer ROAY shadoww sizler de hoşgeldiniz gözünüz aydınnnkaydirigubbakcemile2

unique merhabalar nasılsın??? mide bulantıların nasıl??? azaldımı? umarım daha iyisindir...

Birde yazmayı unuttum ama sanırım benim oğlum olacak, dün gece rüyamda gördüm, şimdide erkek çocuk için isim arıyorum:)

unique merhabalar nasılsın??? mide bulantıların nasıl??? azaldımı? umarım daha iyisindir...

canım iyiyim sen nasılsın ??? bulantılarım azaldı çok şükür... eskisi gibi 24 saat sürmüyo artık ara ara yokluyo :lepi:

Birde yazmayı unuttum ama sanırım benim oğlum olacak, dün gece rüyamda gördüm, şimdide erkek çocuk için isim arıyorum:)

yaa ben de rüyamda her gece bebek görüyorum ama bu gece çok tuhaf bi rüya gördüm : bi kız çocuğu vardı arkadaşımın kızı oldu güya oymuş ama öyle tuhaftı ki ...yürüyo ve konuşuyo ama boy olarak çok çok küçük...minyatür mü desem oyuncak bebek mi ... uyandığımda baya rahatsız oldum... hayır olsun inş...

uniguecim ben de kg bakımından çok takıntılıyım valla.
yediklerime hep dikkat etmişimdir genelde.
ama o kadar dikkat edip bu dönemde alırsam çok üzülürüm.
çünkü bu aralar yediklerimi kontrol edemez oldum.
sen şuan kaç kg canım.
ben 47.5 kg ile hamile kaldım şuan 48 kg şimdiden yarım kg almışım kokuyom:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…