2009 Kasm Anneleri

Selam kizlar siz bu gobee gaz dedikce kiyafet alasim gelmiyo yaa hicbisi de sigmaz oldu aldiim pantolonu geri vercem galiba isyeri icin fazla spor geldi

Selam kizlar siz bu gobee gaz dedikce kiyafet alasim gelmiyo yaa hicbisi de sigmaz oldu aldiim pantolonu geri vercem galiba isyeri icin fazla spor geldi

sanırım su sıra calısmıyor olmaktan sıkayet etmemelıyım.sızın gıbı calısan arkadaslar ıcın enzor olan kıyafet bulmaktır.ben ıse hergun değişik esofman altı gıyerek sadece renk sıkıntısı yasıorum:dance:allah yardımcınız olsun.:CüvCüv:iyiki hamişiz bosverın kiloları.......sevgıler

merhaba arkadaslar,yeni gelenler hosgelmıs sefa gelmiş....ben bugun aksam ustu bebısım kalp atısını gormeye gıttım.allahıma cok sukur bebişimide gordum kalp atısınıda.allahım hepımıze hayırlısıyla kucağımıza almak nasıp etsın.ama acayıp stres yapmıstım cok sukur ıyıyım sımdı.benım allaha sukur mıde bulantım olmadı hıc,ama hafıf kasık agrılarım devam edıooo.annembirmelek ve karazeytin ılgınıze cok tesekkur ederım arkadaslar.allaha emanet olun..........

tatlımm çok sevındım yaa duydun demek pıtpıtlarııı :nazar: canım benım hadi bakalım bebişine iyi bak arkadaşım öptüm güsel yanaklarından,herkese iyi akşamlar

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar,yeni gelenler hosgelmıs sefa gelmiş....ben bugun aksam ustu bebısım kalp atısını gormeye gıttım.allahıma cok sukur bebişimide gordum kalp atısınıda.allahım hepımıze hayırlısıyla kucağımıza almak nasıp etsın.ama acayıp stres yapmıstım cok sukur ıyıyım sımdı.benım allaha sukur mıde bulantım olmadı hıc,ama hafıf kasık agrılarım devam edıooo.annembirmelek ve karazeytin ılgınıze cok tesekkur ederım arkadaslar.allaha emanet olun..........

canım çok sevindim.en azından için rahatlamıştır.:lepi:
bundan sonra da stres yapma canım.sıkıntılarımızdan bebişimizde etkilenmesin.
inşallah zamanı gelince hepimiz kucağımıza alacaz bebişlerimizi:Saruboceq:
öpüyorum seni.Şeniz
tahliller sonuçlar cinsiyet dr derken bir bakmışız 9 ayı geride bırakmışız olcez:sm_cool:

selam arkadaşlar nasipse benimde bebişim kasım 25 de olacak gerçi 19 falan da olabilir sezeryan olacağım için ama bebişim beni üzdü 6+4 üm ve dün kanamam oldu bu benim ikinci bebişim ilkinde hiç böle bişi yaşamadım dr a gittim yatman lazım dedi kalbinin attığını gördüm ama böle bişi yaşamak beni çok sitrese sokuyo üstelik evde daha benim halimi anlamıycak kadar küçük 3.5 yaşında bi oğlum var devamlı beni yerimden kaldırıyo bana dua edin ne olur şu zorlu zamanları güzel bi şekilde atlatayım.rabbim hepinize bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin

canım hoşgeldin aramıza.geçmişi olsun.sen yinede bu aralar kendine dikkat et
yorma iş yapacam diye kendini.işler nasıl olsa yapılır.
ben de de lekelenmem olmuştu çok şükür geçti.umarım tekrarlamaz.:Saruboceq:
zamanı geldiğinde bebişimizi kucağımıza alırız inşallah.yorma kendini sakın dinlen yoksa geliyor sana oklava:eek:klava:
öptüm canım seni.

meraba anne adayları
ben de geldim aranıza kasım anne adayı olarak.
bende en son 23 şubat adet oldum
doğum olarak 30 kasım kısmetse
bu sırada ankaralı anneler hangi doktora gidiyosun
yardımcı olursanız sevinirim
kasım anneleri kendinize ii bakın
rabbim bebeklerimizi korusun

hoşgeldin canım.bak kasımda doğur aralığa sarkıtma heekaydirigubbakcemile3
sağlıklı güzel bir hamişlik geçirelim allahın izniyle.:Saruboceq:
öpüyorum seni görüşürüz yineŞeniz

ben size diyetimi yazayım normal diyetimden 200 kalori daha fazla ve herseyden dengeli sekilde besleniyorsun

Sabah cornfleks +yarım yaglı sut 200ml bunu sevmezseniz klasik kahvaltı peynir 4 zeytin domates salatalık 2 dilim tam tahıllı ekmek veya tam bugday beyaz ekmek de olur

ara ögün 8 kuru kayısı veya 2 porsiyon meyve

öğlen 1 kase corba, 1 porsiyon sebze yemeği, 2 köfte veya bu büyüklükte et balık tavuk(öğlen yemezseniz akşam tamamlayacaksınız) salata yoğurt 1 dilim tam tahıllı ekmekveya tam bugday beyaz ekmek de olur

ara 1 meyve, 1 tost veya yarım simit peynirli

akşam corba sebze salata 2 dilim tam tahıllı ekmekveya tam bugday beyaz ekmek de olur

ara 2 meyve, 1 bardak sut 200 ml

bir de haftada 3-4 gun yarım saat yuruyus
hoş ben hala baslamadım yuruyuslere baslasam daha iyi olacak:)

ay canım ne güselde yazmışsın.iyi olmuş bak böle.cokacimcoook
bence de güzel bir liste akşamada fazla yüklenilmemiş hoşuma gitti
ya ben sadece şu ara öğünleri beceremiyorum aslında.hele kuru kayısı ceviz yemek zor geliyor bana hatta bazen meyva da .ama yaz meyvaları bir çıksın bol bol yicem hepsinden.:teytey:
çünkü yaz meyvaları seviyom ben.
yürüyüşlere de 3.aydan itibaren başlayım dedim.böle birnbirimizi iteklersek beceririz kız biz kilo almamayı.:1hug:

canım hoşgeldin aramıza.geçmişi olsun.sen yinede bu aralar kendine dikkat et
yorma iş yapacam diye kendini.işler nasıl olsa yapılır.
ben de de lekelenmem olmuştu çok şükür geçti.umarım tekrarlamaz.:Saruboceq:
zamanı geldiğinde bebişimizi kucağımıza alırız inşallah.yorma kendini sakın dinlen yoksa geliyor sana oklava:eek:klava:
öptüm canım seni.

hoşbulduk canm güzel duaların için teşekkür ederim.senin kaçıncı haftasında oldu kanaman

aman allahm şoklardayım kızlar b da ne böyle. bi girdim siteye 415. sayfa bu ne dedim.. daha kasım anneleri yeni öğrenmedi mi bu ne hız. süper bi forum hazırlayana teşekkürler. ben de 25kasm gibi bebek bekliorum inşllah bi aksilik olmazsa. hepinizi burdan slmlıorum...

Son düzenleme:
canım benim erken olmuştu kanama denirmi bilmiyorum.
4.haftada oldu bir o zaman hamileliğimi daha yeni öğrenmiştim
aradan 5 gün geçmişti tekrar lekelenmem gelmişti
ama yerleşme kanaması diyorlarmış herhalde.
benim ilk lekelenmem 1 gün damla şeklinde sürmüştü ama sürekli gelmiyordu ara ara
korkmuştum ben de ama sonra kesemi gördüm kalp atışları derken moralim düzeldi işte
ama ağır kaldırmamaya yorulmamaya çalıştım bir de uzanarak bir şey alma hep tabure kullan canım

sengözlerimebaksanabaman allahm şoklardayım kızlar b da ne böyle. bi girdim siteye 400 kğsğr bu ne dedim.. daha kasım anneleri yeni öğrenmedi mi bu ne hız. süper bi forum hazırlayana teşekkürler. ben de 25kasm gibi bebek bekliorum inşllah bi aksilik olmazsa. hepinizi burdan slmlıorum...sengözlerimebaksanab hihoyyyt

slm canım benimde aynı zaman geliyo ama ben sezeryanlı yapıcağım için allah nasip ederse 18 19 gibi olr sanrım

sengözlerimebaksanabaman allahm şoklardayım kızlar b da ne böyle. bi girdim siteye 400 kğsğr bu ne dedim.. daha kasım anneleri yeni öğrenmedi mi bu ne hız. süper bi forum hazırlayana teşekkürler. ben de 25kasm gibi bebek bekliorum inşllah bi aksilik olmazsa. hepinizi burdan slmlıorum...sengözlerimebaksanab hihoyyyt

hoşgeldin canım.bu kasım ayı çok bereketli oldu vallahi
ben de dedim öğrenen şimdiye kadar hamileliğini öğrenmiştir.daha katılan olmas dedim ama allaha şükür daha da eklenenler oluyor ne güzel ya:teytey::enbuyukkk:
canım bir arkadaşımız liste tutuyordu ama güncellenmesi lazım sanırım
bugün de baya eklenen oldu çünkü
kartanesi sen beceriyordun bu işi yeni gelen arkadaşları ekleyebilirmisin canım.

canım benim erken olmuştu kanama denirmi bilmiyorum.
4.haftada oldu bir o zaman hamileliğimi daha yeni öğrenmiştim
aradan 5 gün geçmişti tekrar lekelenmem gelmişti
ama yerleşme kanaması diyorlarmış herhalde.
benim ilk lekelenmem 1 gün damla şeklinde sürmüştü ama sürekli gelmiyordu ara ara
korkmuştum ben de ama sonra kesemi gördüm kalp atışları derken moralim düzeldi işte
ama ağır kaldırmamaya yorulmamaya çalıştım bir de uzanarak bir şey alma hep tabure kullan canım

evet sanırım seninki yerleşme kanaması benim 6+4 kanama oldu yani yerleşme kanaması deil ve haklısın çok dikkatli olmak gerekiyo artık eskilere göre çok daha çürük nesil olduğumuzu düşünüyorum hangi gelin 3 ay yatabilirdi köy yerinde hayat şartları kolaylaşdıkca sorunlar artıyo rabbim kötü günler göstermesin sağlıklı evlatlar nasip etsin en hayırlısından

ya canım sezaryan olman şart mı yoksa senmi öle istiyorsun
durumunu açıklayabilrimisin canım
ilk bebişinmi seni bir tanıyalım bakalım:1hug:

canım bu bebiş nasipse benim 2. bebeişim olacak ilki erkek adı beyazıt 3.5 yaşında ve oğlumu sezeryanla doğurdum hiç yalan söliyemiycem normal doğumdan korktuğum için öle yaptım.daha önce kist aldırdığım için az çokbiliyodum amaliyat acısını ama normalde neyle karşılaşıcağım belli deildi ve çok korktum neyseki çok kolay geçti neyse 3 sene doğum konturol hapı kullandım tekrar bebek kararı aldık 6 ay olmadı 6. ayda rabbim nasip etti çok şükür işdde böleeeee

haklısın canım ya eskilerde böle şeyler pek duymazdık.
yeni nesil pek nazlı oluyoruz sanırım.her ana dikkat etmek lazım.
şurda zaten 1 ay sonra en azından en riskli dönemi geride bırakacaz sanırım.
ama moralimizi hep yüksek tutmamız lazım.neyse güzel şeyler konuşalım güzel geçsin bari:)

bak bugün görümcemin oğlunun doğum günü vardı.ve benim bebişim için de eşimin amca kızı
benden haber alınca hemen yelek patik dikmiş.bi de kız istiyom diye pembe yapmış çok duygulandım sevindim valla.olsun erkek de olsa ilk aylarda giydirecem işte hem hevesimi alırım:))

selam kizlar nasilsiniZ? ben bisey sorucam.. benim 3gündür kasiklarim agrmiyor.. bu normalmi`? ya batma filanda yok artik.. korkmaya basladim

canım bu bebiş nasipse benim 2. bebeişim olacak ilki erkek adı beyazıt 3.5 yaşında ve oğlumu sezeryanla doğurdum hiç yalan söliyemiycem normal doğumdan korktuğum için öle yaptım.daha önce kist aldırdığım için az çokbiliyodum amaliyat acısını ama normalde neyle karşılaşıcağım belli deildi ve çok korktum neyseki çok kolay geçti neyse 3 sene doğum konturol hapı kullandım tekrar bebek kararı aldık 6 ay olmadı 6. ayda rabbim nasip etti çok şükür işdde böleeeee

hayırlısı olsun ne diyim canım.öle korkuyoruz hepimiz ama bir taraftanda normal olacaksa normal doğum olsun diye niyetleniyorum.sağlıklı olsunda.hayırlısıyla alırız bebişlerimiz kucağımıza:Saruboceq:

X