2009 Kasm Anneleri

itekcim sen yine tecrübelisin öle devam edersin.bünyeni biliyorsun en azında.umarım bu hamileliğinde de böle olursun canım.
annembir melek canım ben şuanda 7+2 oldum 30 yaşındayım
ya celtvel var da ben onu nasıl yapacağımı bilmiyorum geçmişten de bulamam diye masaüstüne zaman zaman kaydediyorum.bazen ordan takip edebiliyorum.
umarım hepimiz sağlıklı kolay bir hamilelik geçiririz canım

kızlar eşim gelıcek şimdi mutfağa gidiyorum masayı hazırlamaya yemekten sonra yıne burdayımm görüşürüzzz:1hug:

tamam canım benimde kaçmam lazım bende sofrayı hazırlayacağm akşamda annemlere gideceğz olmayabilirm.kendinize ve bebişlerinize çooooook iyi bakın emi

meraba anne adayları
ben de geldim aranıza kasım anne adayı olarak.
bende en son 23 şubat adet oldum
doğum olarak 30 kasım kısmetse
bu sırada ankaralı anneler hangi doktora gidiyosun
yardımcı olursanız sevinirim
kasım anneleri kendinize ii bakın
rabbim bebeklerimizi korusun

benim daha oyle problemlerim başalmadı daha 6 haftalık herhalde ondan ben kasım ayının son annelerinden olacağım sizi geriden takip ediyorum

aslında yemek yapmaktan da cok şikayetci değilim ama hazır olunca da iyi oluyor doğrusu
hamilelikte koku hassasiyeti de iyice artıyor hatta esinizin kokusundan bile rahatsız olabiliyormussunuz inşallah rahat atlatırız bu dönemleri

ben size diyetimi yazayım normal diyetimden 200 kalori daha fazla ve herseyden dengeli sekilde besleniyorsun

Sabah cornfleks +yarım yaglı sut 200ml bunu sevmezseniz klasik kahvaltı peynir 4 zeytin domates salatalık 2 dilim tam tahıllı ekmek veya tam bugday beyaz ekmek de olur

ara ögün 8 kuru kayısı veya 2 porsiyon meyve

öğlen 1 kase corba, 1 porsiyon sebze yemeği, 2 köfte veya bu büyüklükte et balık tavuk(öğlen yemezseniz akşam tamamlayacaksınız) salata yoğurt 1 dilim tam tahıllı ekmekveya tam bugday beyaz ekmek de olur

ara 1 meyve, 1 tost veya yarım simit peynirli

akşam corba sebze salata 2 dilim tam tahıllı ekmekveya tam bugday beyaz ekmek de olur

ara 2 meyve, 1 bardak sut 200 ml

bir de haftada 3-4 gun yarım saat yuruyus
hoş ben hala baslamadım yuruyuslere baslasam daha iyi olacak:)

selam roay hoşgeldin bizim aramızda 3 gun var sade benim de 6+1 su an haftaya kalp atışı dinleyeceğim bana sürec olarak da yakın biri geldiği için sevindim
insallah sağlıcakla tamamlarsın hamileleğini

canım hoş geldın aramıza inş sağlıklı bir hamılelık gecirirsin ve hayırlısıyla alırız kucağımızaa:Saruboceq:

selam arkadaşlar nasipse benimde bebişim kasım 25 de olacak gerçi 19 falan da olabilir sezeryan olacağım için ama bebişim beni üzdü 6+4 üm ve dün kanamam oldu bu benim ikinci bebişim ilkinde hiç böle bişi yaşamadım dr a gittim yatman lazım dedi kalbinin attığını gördüm ama böle bişi yaşamak beni çok sitrese sokuyo üstelik evde daha benim halimi anlamıycak kadar küçük 3.5 yaşında bi oğlum var devamlı beni yerimden kaldırıyo bana dua edin ne olur şu zorlu zamanları güzel bi şekilde atlatayım.rabbim hepinize bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin

kızlar herkes nerde yaaa sgumuss,nılkan nerdesını yaa merak ettım sizi ben

canım benim ne güzel görmüşsün bebişi,kalp atışlarını da ancak duyarsın zaten daha küçük.ben duydum da ne oldu bu sefer paranoyak oldum acaba iyi mi gelişimi diye hep daha fazlasını istiyoruz.ama şu hamilelik daha hızlı geçse hemen doğmuş olarak kucağımıza alıversek mis kokulu bebişlerimizi dimi yaaaaakaydirigubbakcemile5Şeniz

canım arkadaşım aramıza hoşgeldinnnna.s. inş sağlıklı ve güzel bir hamılelık gecirirsin valla bende hep evde yaıtyorum şu 3 ayı atlatayım bıraz gezmaya başlarız...

canım ya sağlıklı olsunlarda demı!! sen nasılsın bebetomcumm olsun o günlerde gelır sayılı gün cabuk gecer dicem ama sabırsızım galıba ama Hayırlısıyla kavuşacağız bebişimizeee...

kızlar ya başım ağrıyor gündüzleri nadir oluyo bulantım ama geceler başlıyo yaa

canım ya o baş ağrısı ve bulantı bende yoktu ama şu kanama yüzünden progestan die ilaç içiyorum bütün dengemi bozdu midem azımda geziyorum sanki başım felaket ağrıyo ve ayağa kalkmaya korkuyorum düşecek gibi oluyorum dengem bozuldu valla

selam kızlar.nasılsınz?aramıza yeni katılanlar hoşgelmişler..
benimde mide bulantılarım başladı.ama çok şiddetli değil.ara ara olup geçiyor.
acaba ilerler mi ya?ondan korkuyorum
yada böyle devam mı eder

hoşbulduk canım mide bulantıların inşallah biter genelde 13 haftalıkken rahatlıyo hamileler

hoşbulduk canım mide bulantıların inşallah biter genelde 13 haftalıkken rahatlıyo hamileler

inş.canım.teşekkürler..
4 5 gündür var.bulanıyor fakt istifra etmiyorum.bazı kokular rahatsız ediyor.et türü şeylerden çok tiksindim.ama arkadaşların yaşadığı gibi şiddetli değil çok şükür.Allah onlarada acilen şifalar versin.kolay değil ya..

merhaba arkadaslar,yeni gelenler hosgelmıs sefa gelmiş....ben bugun aksam ustu bebısım kalp atısını gormeye gıttım.allahıma cok sukur bebişimide gordum kalp atısınıda.allahım hepımıze hayırlısıyla kucağımıza almak nasıp etsın.ama acayıp stres yapmıstım cok sukur ıyıyım sımdı.benım allaha sukur mıde bulantım olmadı hıc,ama hafıf kasık agrılarım devam edıooo.annembirmelek ve karazeytin ılgınıze cok tesekkur ederım arkadaslar.allaha emanet olun..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…