2009 Kasm Anneleri

günaydın kızlarr
haftasonu girmedik diye döktürmüşünüz gene geçmişi okuyamadım henüz
nurhayatcım umarım ikizlerdir canım allahım herşeyin hayırlısını verir. senin için de en hayırlısı olacak inş. pozitif düşün ki olumlu şeyler olsun
maviii alışverişe gittin mi haftasonuu
ben ankamall e gittim, oxxoda pantolon bulamadım ama bi elbise aldım, bi de mudodan elbise aldım uzun yazın direk elbise giymeye karar verdim, pantolonla falan uğraşmıcam
bi de next'ten kot aldım hamileler için beli likralı olanlardan bi de siyah pantolon vardı ama 100 liraydı yaa onu almadım düz siyah pantolona o kadar para verilir mi canım

neden bebek için iyi diilmiş tatlı ycanım yaa :sm_confused:
bu tatlıya çikolata, pasta dahil mi ben çikolatadan vazgeçemiyoruuum
ama yaz meyveleri süper gerçekten :lepi:

Ülkemizde sihirli bir ilâç, gebelik kusmalarına ve bulantılarına karşı çok iyi gelmektedir. Hamile bir hanım her sabah kalktığında ağzında iyice çiğneyerek yutacağı bir avuç taze sarı leblebi ile bulantı ve kusmalardan kolayca kurtulabilmektedir. Çocuk için tehlikeli olabilecek ilâçların kullanılmasına gerek kalmamakladır.

kızlar bulantı çekenler bunu deneyin isterseniz ama fazla yemeyin ben gün içinde bi ara çok atıştırdım sonra kabız oldum :jeyyar:

oleey incisu gelmiiş
bırak geçmişi oku oku bitmiyo incisu yaa :jeyyar:

aaa canım bende denıyeyım sunu bı ölüyorum bulantıdannn

kızlar günaydın c.tesi dr gittik pıt pıtlarımızı gördük ekranda minicik bişey yanıp sönüyodu hele eşimin suratındaki ifadeyi hiç unutamıcam :1shok: allah tüm isteyenlere sağlıklı bebişler versin :Saruboceq:

günaydın arkadaşlar
güzel dilekleriniz için hepinize teşekkürler.
ankaralı anne adayları hangi doktora gidiyosunuz.

canımmm çok sevindim maşallah allah hepimiz için tamamına erdirsin yerimseniben

günaydın arkadaşlar
güzel dilekleriniz için hepinize teşekkürler.
ankaralı anne adayları hangi doktora gidiyosunuz.

günaydın canımm aramıza hoş geldin yerimseniben
ben fatih ünv. hastanesinde aylin hanıma gidiyorum sen?

Gözünaydın, Allah inşallah hayırlısıyla hepimizinkini tamamına erdirir....

Kartanesi sende yeni cicilerini güle güle kullan, bebişinle birlikte cici cici giyinin...

Gözünaydın, Allah inşallah hayırlısıyla hepimizinkini tamamına erdirir....

Kartanesi sende yeni cicilerini güle güle kullan, bebişinle birlikte cici cici giyinin...

sağol canımm
elbiselerimi çok giyesim var ama çok yazlık biraz daha beklemem lazım galibaa :CüvCüv:

amin canım bakalım sırada ikili test var mayısın ilk haftası herşey yolunda gider inşallah

amin canım amin ben de 23 nisan haftasında gitcem ama dr. ikili test falan demedi gidince görcez bakalım fisfisfis

oo maşallah martcımm 10 haftalık olmuşsun seen
ama ikili test için 10 hafta erken diil mi?
ben 11 ile 14 arası diye okumuştum bi yerde..
korkma güzelim yaa inş. bebişlerimizin sağlıklı olduğunu öğrencez hepimiz de

Bende simdi ona bakıyordum kartanesi, diyorum ya burada sistem biraz farklı birde adam illaki 8 i olacak dedi hani kendi kendime 1 hafta gec gitsemmi diye düşünüyorum ama kendi kendime cesarette edemiyorum. ınternette 11-14. haftalarda yapılır diyor bende şu an 10+1 olduğum için 11. haftada sayılıyorum ama yinede adam niye bu kadar erken istedi anlamıyorum, birde ikili test için dr'un yeteneğide önemliymiş anladığım kadarıyla, oysa ki benimkide hiç ikili test yapmıyormuş, sırf ben istedim diye yapıcak

amin canım amin ben de 23 nisan haftasında gitcem ama dr. ikili test falan demedi gidince görcez bakalım fisfisfis

11-12. haftalarda yapılıyormuş önce ultrasonda ense kalınlığına bakılıcak sonrada kan tahlili aypılıcakmış ankaraya gidiyormuş 1 hafta içinde çıkıyomuş sonuçlar hatta muayneden önc mevya suyu iç dedi hareketleniyormuş bebiş daha rahat ölçeriz dedi drum inşaah bi aksilik çıkmazsa 3lü test yapmamıza gerek yok dedi zaten ileri haftalarda 1 kez dört oyutlu ultrasonda detaylı bir incelemeye yapılacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…