2009 Kasm Anneleri

Benimde dün kanamam oldu kızlar doktora gittim olur böyle şeyler dedi.Dinlen dedi. Bide ultrasyonda ikiz olabilir dedi. Şuan ablamlardayım kendi doktoruma gidemedim.2 tane karartı gördü ya ikiz yada biri kese diğeri kanamanın yri dedi.

Benimde dün kanamam oldu kızlar doktora gittim olur böyle şeyler dedi.Dinlen dedi. Bide ultrasyonda ikiz olabilir dedi. Şuan ablamlardayım kendi doktoruma gidemedim.2 tane karartı gördü ya ikiz yada biri kese diğeri kanamanın yri dedi.

canım geçmiş olsun öncelıkle dikkat et kendıne canım arkadaşımm.yat,dinleniuzan..ikiz konusundda hadi bakalım hayırlısı canım inşş ikizdirr...:CüvCüv: dikkat et kendıne oldu muuu sevgilerle öptümm senııı

uniguecim ben de kg bakımından çok takıntılıyım valla.
yediklerime hep dikkat etmişimdir genelde.
ama o kadar dikkat edip bu dönemde alırsam çok üzülürüm.
çünkü bu aralar yediklerimi kontrol edemez oldum.
sen şuan kaç kg canım.
ben 47.5 kg ile hamile kaldım şuan 48 kg şimdiden yarım kg almışım kokuyom:))

kız o da kilo mu allah aşkına 50 bile diilsin :))) ben 57,8 dim 59,3 olmuşum..gr gr ölçüyorum valla...boyum da 1 76 cm.
benim en büyük korkum bulantılardan sonra tatlı krizlerinin başlaması çünkü tatlıyı çok seviyorumm...özellikle de bişey var kiii şimdi ismini söylemiyim bir aydır onsuz nasıl yaşadım hayret ediyorum :)))

ikiz miiiiiiiiii ???? daha neler :roflol::roflol: ayy ne diceğimi şaşırdım bunca şeyden sonra bi de ikiz olursa ne mutlulukkkkk :lepi:

uniiiii naber kıs nasılsın bakalım ay bi gireyim dedim anam oku oku bitmedi geçmiş

kıs nurhayat ikiz annesimi olcan sen hadi hayırlısı olsun canım sen nasılsın bu arada bakalım

offf kızlar dayanamıcam ben çıkıyorummm senağlama
zaten bişey de yazmıyosunuz....:KK43:

slm kızlar bende gunlerdır gıremıyorum cok hastayım bulantı kusma bıtmedı gıttı sanırım bennım 9 ay boyle gececek :KK43:

kıs nurhayat ikiz annesimi olcan sen hadi hayırlısı olsun canım sen nasılsın bu arada bakalım

iyidir canım sen nasılsın. Valla ister ikiz olsun ister tekiz ama sağlıklı hayırlı evlat olsun yeter.Ben kanamaya takmış duruyorum canım yatıyorum valla.Bide misafirimki sorma evimde olsaydım keşke yaaa... senağlama inşallah bişey yoktur pufffffff.................. :çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun öncelıkle dikkat et kendıne canım arkadaşımm.yat,dinleniuzan..ikiz konusundda hadi bakalım hayırlısı canım inşş ikizdirr...:CüvCüv: dikkat et kendıne oldu muuu sevgilerle öptümm senııı

Sağol canım. Moral sıfır bende.İnşallah bi problem oluşmaz..Korktum canım ya.... Sen nasılsın tatlım

canımcım valla hiç bilmiyorum ama doktor birçok secenek sundu..2 karartıdan biri kese diğeri kanamanın olduğu yer olabilir.. ikiz olabilir... ikiz fakat birinde düşük tehlikesi olabilir.. tek gebelik ama bozulmaya başlamış gebelik.. bunlaın arasında en güzeli ikiz gebelik seçeneği....

canım çok geçmiş olsun.inşlallah bir sorun yoktur.
sen yine kendi doktoruna da iyice bir görün.
bu arada kanaman devam etmiyor herhalde.:Saruboceq:

uniguecim senin kilonda iyiymiş.çünkü sen de bir de boy var
ben 1.63 falanımdır herhalde.ama umarım tatlı canın çekmez canım.çünkü tatlının sonu gelmez.
hem bebek içinde iyi değilmiş zaten tatlı.
yaz geliyo zaten bol bol yaz meyvelerinden yeriz kızzz ayy ne güzel valla
yaşasın yaz meyveleri
isimlerini yazmak istemiyom sabredecez az kaldı

Sağol canım. Moral sıfır bende.İnşallah bi problem oluşmaz..Korktum canım ya.... Sen nasılsın tatlım

canım arkadaşım sakın moralını bozma olur mu tamam zor olabilir ama iyi düşün ki herşey iyi olsun.kötü düşünüp kötüyü düşünme.Rabbım senıde bebişinide korusun.dualrım senınle canımm...
canım sen ablanda değil misin orda kal biraz yemeğin hazır olur evde şimdi bide yemek yapma sorunu var canım hiç mutfağa gitmek istemıyo yaaa....
tatlım benım dikkat et kendıne yoksa oklava gelcek bakk:dilcikar:
hepimiz için hersey güzel olsun canım hep böyle dua ediyorumm

iyidir canım sen nasılsın. Valla ister ikiz olsun ister tekiz ama sağlıklı hayırlı evlat olsun yeter.Ben kanamaya takmış duruyorum canım yatıyorum valla.Bide misafirimki sorma evimde olsaydım keşke yaaa... senağlama inşallah bişey yoktur pufffffff.................. :çok üzgünüm:

ay canım sakın kanamaya takılma ben hamile olduğumu öğrendikten 10 gün sonra bir kanama yaşadım hemde regli gibii işin garip tarafı o sabah doktordaydım tüm tahlillerim yapıldı doktor çokiyisin dedi ilk bbeğim çok heyecanlıyım hihoyyythaftaya gel kalp atışını dinliyelim dedi ogece kanama yaşadım
doktor baktı alltan ultasyonla herşey yolunda kese yerinde dedi ama arabaya binmeyi hareketi ve ilişkiyi yasakladı 15 gün sürekli dinlen dedii geçen hafta cuma doktordaydım bebişin kalp atışına baktık kiraz kadar bir şeydii:ecrin_bebek: kanamanın olduğu yer bbebeğin çok yukarsında keseye uzak ama doktor yine temkinli olalım dedi ilişki ve yine bir çok şey yasak 2 hafta sonra yine gidicem bakalım hayırlısı sende düşünme ama dikkat et inş süpriz olur iki bbebiş ne sevimlii dualarm seninlee:Saruboceq:

uniguecim ben de kg bakımından çok takıntılıyım valla.
yediklerime hep dikkat etmişimdir genelde.
ama o kadar dikkat edip bu dönemde alırsam çok üzülürüm.
çünkü bu aralar yediklerimi kontrol edemez oldum.
sen şuan kaç kg canım.
ben 47.5 kg ile hamile kaldım şuan 48 kg şimdiden yarım kg almışım kokuyom:))

karazeytin sen ne diyorsun:) ben 90 kıloyum o kadar takıntı yapmıyorum sen benim yarım kadarsın nerdeyse neden dert ediyorsun ki alırsan verirsin kolayca

benim yazdığım diyete uygun dengeli yemeğe calış sadece bir de yuruyus yapmaya calış ben bu sabah parkta tempolu yuruyus yaptım akşam da esimle caddebostan da 2 tur attık haftaiçi de evde yuruyeceğim bu işi sıkı tutmam lazım cunku bende hem tansiyon hem ınsulin direnci var asıl benim dert etmem lazım değil mi takmayın gercekten bu kadar

karazeytin sen ne diyorsun:) ben 90 kıloyum o kadar takıntı yapmıyorum sen benim yarım kadarsın nerdeyse neden dert ediyorsun ki alırsan verirsin kolayca

benim yazdığım diyete uygun dengeli yemeğe calış sadece bir de yuruyus yapmaya calış ben bu sabah parkta tempolu yuruyus yaptım akşam da esimle caddebostan da 2 tur attık haftaiçi de evde yuruyeceğim bu işi sıkı tutmam lazım cunku bende hem tansiyon hem ınsulin direnci var asıl benim dert etmem lazım değil mi takmayın gercekten bu kadar

canım ya haklısın.ben de 3.aydan sonra yürüyüşlere ve hafif egzersizlere başlayacağım
ama dediğin gibiyse senin daha özverili olman lazım canım.umarım sen de benim arkadaş gibi hiç kilo almazsın.öpüyorum seni

çok geçmiş olsun canım. sakın aklına kötü şeyler getirme. bişey olmaz allah büyüktür. ikiz haberinin kesinleşmesini dört gözle bekliyoruz... :1hug:

canımcım valla hiç bilmiyorum ama doktor birçok secenek sundu..2 karartıdan biri kese diğeri kanamanın olduğu yer olabilir.. ikiz olabilir... ikiz fakat birinde düşük tehlikesi olabilir.. tek gebelik ama bozulmaya başlamış gebelik.. bunlaın arasında en güzeli ikiz gebelik seçeneği....

canım benım aklına kotu sey getırme,soylemesı kolay gercı ınsanın aklına malesef hıc ıyı sey gelmıyor ama pozıtıf olmaya calısıcaz arkadasım,hersey allahtan hıc merak etme annesı bebısn yada bebıslerın senı bırakmıycak sakın endıselenme...artık kanaman yok değilmi zaten??? yat dınlen kendını sakın yorma .......cok gecmıs olsun svgıler

X