2009 Kasm Anneleri

dimi kızlar hadi bakalım şöyle büyüsede karnımız bizde rahat etsek böyle arada kaldık kimimiz şişti kimimiz aynı..valla bende zaten göbek vardı pantalonlarım sıkıyordu şimdide daha fazla sıkmaya başladı huu kızlar oxxo ya gideceksiniz herhalde hepiniz yahu siyahından bana bulun ya L olandan ben bulamıyom bitirmeyin hee..

oyy kıyamam sana sen bulamadınmı L bana ancak m olur oda buyuk olur ama olsun yaza buyuyecek göbişler ben sorarım senin için siyah L canım arkadaşım :1hug:a.s.

Evde yine rahatız mavişim eşorfmanlarla dışarı çıkıldımı zorluk yaşanıyor ama yavaş yavaş herkez cicilerini alıyor :hooray: Hiç yemek yapasım yok şöyle kokusuz pratik birşeyler yokmu kızlar aklınızda?

kıs mavi ben sabahtan beri sana soru sorup duruyom niye cevap yazmıyon he daha bi önceki sayfada yazdım gene cevap vermiyon kaydirigubbakcemile

karakız cnm benim sabah yazmıştım ben bugün daha iyiyim diye..ama sanırım gözünden kaçtı...şükür ya gerçi ara ara bulantılarım oldu sabahta ama sürekli kraker yemekten gına geldi valla öyle geçirmeye çalıştım..nuigue de ugramadı sanırım bugün yanlışmı hatırlıyorum... berat nerde yaa özledim o zilliyide gelmiyor fazla ...

hemen sana kokusuz pratik bişi sölüyorum şekerim
bir kalıp kaşar peynir bir kalıp beyaz peynir bir güzel dilimle afiyetle ye hem sağlıklı hem kokusuz hemide pratik isteğe bağlı olarak yanına zeytin hatta domates de koyabilirsin afiyet olsun:roflol::roflol::roflol:

dur gıı ben sana yazarken bir daha sormuşsun..valla bulamadım henüz anladınmı sen hangi pantalon oldugunu cicim..yahu ben kendimi duba gibi hissettim sen ancak m olur oda büyük olur deyince..oyy oyy halbuki o kadar da popomda büyük degilk azıcık göbüş var işte..

kıs mavi ben incecik bişiyim daha göbişte çıkmadı çıkan göbiş avuç içi kadar oda sıkmak istemediğim için pantolonumun düğmesini açık olarak dolanıyorum tabi üzerimde uzun tuniklerle :roflol:

sgumus canısı arada ses ver işlerin yoğun tahminimce unique hala göremedim merak ediyorum nasıl olduki?

evet canım işler yoğun aybaşı malum. arada girip takip ediyorum sizi valla uyku problemi bendede var en az 2-3 kez uyanıyorum ve rahat uyuyamıyorum tabi rüyalarda cabası benim pantolonlar düşük bel şimdilik idare ediyorum bakalım sonra ne yapıcaz

ben sana sayrsam burdakiler bana söylenirler sanırım dün de gebe bir arkadaşım sordu akşam ne yemek yapacaksınız diye özellikle çalışan bayanlar için zopr oluyor birde bu aralar çogumuzda mutfaga girme fobisi varya o yüzden ben üç beş isim saymıştım...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3Canımm bu bana çok uygun bir yemek hatta öylen zeytin ekmekle geçti bugün akşam peynir ekmek olur birde süt yaaa evdekiler minnoşumm ona ne yapacağım fisfisfis fisfisfis

mavi unique yi sormuşsun ya o bugun gayet iyi maşallah diyelim sanırsamda birazdan damlar uraya hatta görüyorum onu kesin geçmişi okumakla meşgul

Kıyamam sana Allah yardımcın olsun canım bu uykusuzluk hepimizde sanırım 8+ lara girince başlıyor ama bitince çok sevinicem zira bugün tüm günümü etkiledi halada devam.Çokta yorulma canım dikkat et kendine olurmu :1hug::1hug:

kızlar valla yemek olayını eşim hallediyo benim sağolsun elinden geldiğince yapmaya çalışyıo arada zor bişiler istediğimde onuda anneciğime yaptırıyorum allah razo olsun annelerimizden

canımya bende öyle uykusuzum geceleri kaç defa kalkıyorum oyana bu yana dönmekten yoruluyom vallahi ya

sağol nazlıcım çalışma saatimde bir saat uzadı 18:30 oldu dünden itibaren çok etkiledi o bir saat beni ilerki dönemlerde nasıl olacak bilmiyorum hem çalışıp hem hamilelik çok dayanamam heralde zaten daha işyerimde bilmiyor c.tesi doktora gittikten sonra hayırlı haberleri alırsam inşallah :Saruboceq: söylicem belki benim isyan etmeme kalmadan çıkartırlar

canımya bende öyle uykusuzum geceleri kaç defa kalkıyorum oyana bu yana dönmekten yoruluyom vallahi ya

ben en çokta tuvalete kalmaktan bıkıyorum eskiden gece hiç tuvalete kalkmazdım ama şimdi en az 1-2 gitmem gerekiyor özellikle yatmadan önce çok suda içmiyorum ama genede yok fayda

aynı ben yani henüz söylemedim işyerindekilerie daha dogrusu bir iki arkadaş biliyor burada benim bulundugum katta zaten çok kalabalık degiliz ama patronlar ve biri arkadaş daha bilmiyor bu hafta ben kötü olunca tahmin ler oldu tabii bende haftaya doktora gidecem bilmiyorum dedim..sanırım salı gibi falan söylerim...o zman benide gönderirlermi bilmem haa buradan ayrılacagım için üzülmem ama biraz maddi olanak azalacagı için üzülürüm..

kızlar bu ara rahşm büyüdügü için mesaneye baskı yapıyor dolayısıyla hep sıkışık oluyoruz ben normalde şuandan daha fazla su içerdim (bu ara bulantılarım oldugu için fazla içmiyorum) o zman bile böyle olmuyordu ama wc ye gittigimd ebazen zorla geliyor küçük tuvaletim bazende az ...bunlar mesanenin baskısıyla oluyor normal yanii..

sgumus mavişim Allah yardımcınız olsun ..İnşallak sgumusum hayırlı haberleri al sende gerisi bakalım ne olacak ondada hep hayırlısını iste canım belkide ikinizide hiç ayırmazlar işten normal gebelik izninizi alırsınız :Saruboceq: Ben azıcık uzanıyorum kızlar bugün bu mide mahvetti beni yine tuttu azıcık atıştırıyorum ne dokunduysa mahvoluyorum gelir gider bakarım açık pc a.s. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…