2009 Kasm Anneleri

ebisce bu wc olayını bir kaç sayfa önce yazmıştım görmedin sanıyorum..tatlım biizm rahmimiz büyüyor büyüdükçe mesanenin üstüne yatıyor o zmanda baski oluşuyor..çok fazla sıkışık olmasanızda sanki dayanamayacakmış gibi wc ye çıkarsınız benimde başıma geliyordu ama kitaplardan okudugum bu..dogru aslında wc ye gittigimde öyle aşırı lşıkışacak kadar küçük tuvaletim gelmemiş ama oluyor işte..ee artık içimzide büyüyen bir minik var onu saran kesesi eşi filan zamana büyüyecek daha çok hissedicez bunları..

kızlar ben bugun dr a gıttım yıne her zamankı kusmalarım yuzunden bı serum taktırayım dıye ılaclar etkı etmıyor cunku bana halım harap, dr gelmısken bebegede bakayım dedı normalde 8 1 ken bebek 8 4 gozukuyor dogum tarıhımız 8 kasım oldu hıcbırsey yıyemıyorum ama gelısımı ıyı cok sukur,umarım bı sorun cıkmaz bebısımde bu ac kalmaktan dolayı,mutfagın yakınından bıle gecemıyorum esım hazırlıyor ona ragmen yıyemıyorum sutu yogurdu unuttum zaten napacam benn bılmem.

bende süt, yoğurt hiçbişey yiyemiyorum. 3 ay bittikten sonra eğer bu bulantılar devam ederse napıcaz bilmem çünkü 3 aydan sonra artık bebeğe de gidecek yediklerimiz dikkat etmek gerekecek. ben meyve görmeye bile dayanamıyorum mesela

kızlar bişi sorcam ayıp olmazsa sabahları yanı ılk wc ye çıktığımda idrarım koyu renk geliyo ama su içtikçe acılıyo rengi ama hersabah aynı koyu renkgelıyo idrarım sizinde öyle mı?

hamilelerin idrarı koyu renk olurmuş canım. merak edilecek bişey değil bence. su içtikçe de açılıyomuş işte demek sorun yok. benimde öyle oluyo hatta ben sürekli sürahi sürahi su içtiğim için nerdeyse su gibi idrarımın rengi

kızlar bu wc işi gittikçe dahada sıklaşıcak hele son aylarda tuvalete gitmekten uyuyamazdım ben bide o vücutla yataktan kalkması da zor oluyor kociş arkamdan itiyordu:))
bulantılarda genelde 15.haftadan sonra geçiyo sonra rahatlıycaksınız ve bu seferde ne yiyeceğinizi şaşırcaksınız,benimde ilk 3 ay bulantım çok olmuştu bişey yiyemiyordum doktoruma sormuştum süt,yoğurt neler yiyim diye ilk 3 ay kanından oluşuyo yediklerinle lakalı değil,afrika da bi araştırma yapmışlar bebkleri ilk 3 ay çok iyiy gelişiyomuş sonra düşüyomuş buda bunu kanıtı demişti...
inşallah hamileliğiniz sorunsuz güzel geçer....

merhaba kıslar ya birkaç gündür uğrayamıyorm moralim bozuk biraz.pazar günü kahverengi bi akıntım oldu.dr.gittim ult. kanama görülmüyor dedi.2 hafta sonra kalp atışları için çağırdı.ama dün yine kahverengi akıntım oldu ya çok korkuyorm bebişime birşey olacak diye bu durumu yaşayan var mı ???bana acil yardım

canım kaan kocatepenin sitesinden hafta hafta gebeliği bi oku istersen...adet günü yaklaşınca olabiliyomuş.. dün benim de oldu...dr.um da olabileceğini söylemişti...kanama diilse sorun olmuyo diye biliyorum ama yine de korkutuyo tabi.....

inş canım bişi olmaz doktor olabiliyor dedi miii istersen bir daha ara doktorunu tatlım...bu her adet dönemı yaklaştığında mı oluyormuşş kiii

ya canım okumadığım site kalmadı yaaaaaa içim hiç rahat değil biran önce bebişimin kalp atşlarını duymak istiyormsenağlama

inş itekcım duyarsın canım kalp atışını.güzel düşün güzel olsun herseyy...
ya bende cumartesi gidicem inş kalp atışını duyarım yaa sabırsızlıkla beklıyorum cumartesiyi çok rahatlıcam çokkk

canım aynısı bana da oldu. burada da bi çok arkadaş aynı sorunu yaşadı. bende her seferinde içleri rahatlasın diye yazıyorum. benim doktorum bunun ilk aylarda çok normal olduğunu ve endişe etmeme hiç gerek olmadığını söyledi. sen yine de kendine dikkat et ama bişey olmaz korkma. benim günlerim gecelerim kabus olmuştu ama hiç bir sorun çıkmadı bebeğimin kalbi de atıyo. sakın moralini bozma.

itekcim üzülme ben de de aynı sorun olmuştu.ben de senin gibiçok araştırdım ama beklemekten başka çare olmadığını anladım canım.sadece bu dönemde fazla yorulma ağır kaldırma.bak ben sonra kalp atışlarını duydum bebişimi de gördüm.öle bazı kişilerde oluyormuş canım.ama benim şu an yok o yüzden sen de tedirgin olma 2 hafta sonra göreceğin bebişini ve kalp atışlarını düşün canım.öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…