2009 Kasm Anneleri

Tam 4 haftalık tatlım. Amin hepimiz inşallah :sm_cool:

Tam 4 haftalık tatlım. Amin hepimiz inşallah :sm_cool:

Hoşgeldin canım 4 haftalık hayırlı uğurlu olsun inşallah canım sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin Rabbim lakin Aralık annesi görünüyorsun 4 haftalıkta son Sat mart olmalı 4 haftalıksan yanlışmı hesaplıyorum son satın nedir?

Çok teşekkürler :)

Satım Mart 1 canım, döngüm 32 günde bir detaylı hesaplamada yapmadım ama yanlışmı olduki :uhm:

Çok teşekkürler :)

Satım Mart 1 canım, döngüm 32 günde bir detaylı hesaplamada yapmadım ama yanlışmı olduki :uhm:

Kıyamam sana ufacık bir yanlışlık yaa biz büyümüşüz bunuda anlıyorum:)))24 Şubat- 25 Şubat tarih Aralık 2 doğum tarihi veriyor canım döngü 32 diyelim yinede 1 mart yaklaşık 6 Aralık gösteriyor 1 martsa sen zaten normal döngüde 4+4 sün 32 oluncada adet döngüsü 4 hafta oluyorsun maşallah canım yaaa Aralık canısı vaybeeeeee:) ay çok hoşuma gitti maşallah canım:1hug::1hug::1hug: bak buradanda hesaplayabilirsin canım

Gebelik Haftası Hesaplama ve Beklenen Doğum Tarihi Hesaplama, Hamilelik Hesaplama Yöntemi -Doktornevra.com

Şimdi detaylı hesaplatınca Aralık çıktı kızlar..

Hepinize kolay doğumlar inşallah ben gider :)))

Şimdi detaylı hesaplatınca Aralık çıktı kızlar..

Hepinize kolay doğumlar inşallah ben gider :)))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 arada gel bizeee hayırlısı olsun canım benim Allahım sağlıkla miss kokulunu kucağına almayı nasip etsin sakın bizi unutma emi sık sık gel Hadi Aralık anneleri konusunu aç canım henüz yok oyyy kıyamammm:1hug::1hug:a.s.a.s.

vay be kızlar bizde büyüyoruz hee bakın aralık anneleride gelmeye başladı..rabbim inş saglıkla kucagımıza almayı da nasip etsin ve o günleri göstersin..

anaam biz baya büyümüşüz yaw göbek büyümesi normal yaane kaydirigubbakcemile3
annem 5 aya kadar eteklerimi giymiştim dedi geçen ben daha 3 ayı doldurmadım sığamıyom yaa şişkomuyum been
öğlen lcw den beli lastikli bi kot aldım 38 mi ne fiyatı bol kesim

uyuyamayanlar bende sizdenim gece uykum hiç yok
kız yatırır oğlan kaldırırmış kocakarı lafı gerçii bu ara bunlara taktım bende ya biri beni durdursunnn:)))

benim kızım olcek ozman mirmirmirmir hele şimdi ööle bi uyku bastırdıkiii

tatlı yiyom oğlum olcek,
çirkinleştim kızım olcek,
uyuyom gene kızım olcek
annemin ilk çucuuu kız gene kızım olcek :roflol:
bu durumda kız galip geldi :lepi:

aa o zaman haftasonu oxxo ya bakimm ben zaten geçen ordan bi elbise almıştım ama hamile diilkeen ama aynı hamile elbisesi gibi :CüvCüv:

Güle güle giy tatlım büyüyoruz tabi maşallah hepimize Normaldede hep beden ölçüsünde giyiyoruz o yüzdende çabucak kıyafetlerimiz darlaşıyor diyeceğim ama çokta çabuk değil canım yaa 2 ay 2 hafta 3 aya dönüyoruz :teytey::teytey:

Bu arada demin yazdığınada çok güldüm haklısın
Ye ekşiyi bul Ayşeyi kız olacak
Popo büyüdü hadi buda kız
Mide bulantısı kız
Uyuyamama erkek
vsvsv uzuyor gidiyor hepsini okudum bende ama yok bunlarla cinsiyet hiççç anlaşılmıyor ya tutarsa hesabi hepsi şaka bir yana 1 ay sonraaa zaten belli olacak:teytey::dance::dance:

selam kızlarr ay gene oku oku valla başım döndü anam ne çabuk yazıyosunuz beynim sulandı vallakafamçokkarıştı
ayy kıs mavi , karazeytin özendim bende haftasonu gidicem şu oxxo ya zaten o dediğiniz pantolonlardan bende beğenmiştim ben baktığımda sezon başıydı daha erken diye almamıştım siz söyleyene kadarda unutmuştum .
kartanesi sende güle güle giyin pantolonunu canım

sgumus canısı arada ses ver işlerin yoğun tahminimce unique hala göremedim merak ediyorum nasıl olduki?

:roflol:ay nazlı valla kıs eğer bunlara inanırsak benim bir gün oğlum bir kızım olacak yada bu cocuk topitop tövbe töveee -tatlicadiarzu- :roflollacak anacım bırgun tatlı bırgun ekşi istiyo canım bazen ikisi birden istiyo aynı anda sonra benim popom büyümedi mide bulantısı bı gun var bı gun yok bır gece uyuyorum ertsei gece nöbetçi eczane gibiyim:roflol:

kıs maviiiiiiiiiiiiiiiii nerlerdesin sen merak ediyom seni bugün nasıl miden sabahtan yazdım cevapda vermiyon kaydirigubbakcemile

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: topitopp Allahhhhh korusun :roflol: :roflol: :roflol:

Çok sevindim canım yaa iyiki sormuşum.Mavişimde iyi ara ara bulanıyor ama bugün daha iyi şükür

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , ikili test 24 Nisan
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü şükür kalp atışları gördü.
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü
22| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu Nisan sonu 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 6 Nisan kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz
29|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
30|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ
31|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü 30 Nisan 3. kontrol
32|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|keseciği gördü
33|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
34|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
35|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
36|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
37|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü
38|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
39|itek|21|15 şubat | 22 kasım
40|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah
41|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun keseciği görmeye gidiyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:

turser BeyaAZz Dilmuh zeynep mutlu wannababy zeynep34 BEBETO2009 seyhan82 kedi79 barayco Nfakgoz Kızlar sizi burada göremiyoruz bir ses verin Lütfen

ay hepimiz iyi olalım az kaldı kızlar şu bir ayıda atlattıkmı gerisinde bu güzel hamlileğin tadını cıkarmak kalıyo ohh havalarda düzeliyo güneş yüzünüde göstermeye başladı ufaktan sahillerde yürüyüşe iner temiz hava alırız güzel güzel şıkır şıkır kıyafetler giyinip morallerimizi yerine getirirz süslümü süslü :CüvCüv: hamişler oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…