2009 Kasm Anneleri

:dilcikar::dilcikar:mavi denizcim kız iki dakkada satışa getirdin kız beni ben dedim o ekşi şeyin adını.aman sanki demesem kimse anlamadıydı sanki alla alla:dilcikar:

neslüüüüüü görüdüm seni bir ceeeeee de bari
ya ne edem, kafa bi milyon gözüm pörtlemiş, saç baş dağınık, sefil halde okumayla uğraştım bi de. Sanki kitap!!! Atla geç!! Di mi ama!! -- diyom ama olmuyo, kim ne yazmış bakıyom meraktan naniknanik

ya o daha 13.haftalarda diilmi

valla bak bundan sonra ben ekşi şeylerin hepsinin adını yazim da görün siz.hemde mevsimi gelmeyen olsun arasın dursun kocalarınız emi....................kaydirigubbakcemile3naniknaniklaelaelaelaelae:roflol:kaydirigubbakcemilelülülülülülü

neslü o ikili test ense kalınlıgı testi için erken degilmi sen yaptırıyormusun kii?
yavrukuş 11/14 haftalar arası yapılmalıymış, üstelik ikisi de yapılacaksa aynı gün hatta bir kaç saat arayla yapılmalıymış. Devlet hastaneleri 5 haftalıktan itibaren randevu vermeye başlıyo, uyarayım dedim a.s
ben 3 hafta sonra gidicem özele para bayılacam. Koyuyo ya hala öğrenciyken :tomato:

saol canım ya ben efede bir tek 3 tarama testi yaptırmıştım cükü ozman 2 li yoktu onuda üniversite hastanesinde yaptırmıştım . perşeme gidecem doktora sorarım . ne diyecek bakalım .....
bulantıların azalmasına sevimdim canım su içmiyorum diye kendini kasma nasıl olsa geceke bu bunaltılar ve yaz gelecek su şişeleri eşimizden düşmiyecek

Kuzum bulantı geçmedi ki aksine arttı, sabahları kalkarkalkmaz 10 dakika arayla 2 kere,
sonrasında da en az 3 kere ..:bbo: diyom ya artık boğazım tahriş oldu diye:çok üzgünüm:

kız boncuk adı ulu orta yazılınca aklına gelmeyende geliyor onun için dediydim ben yoksa lafım direk sana degildi zaten önceki sayfalarda ben sana demiştim diyecegimi dimi kuzu..bak aoklavca geliyor ama sana yazarmış tüm ekşi şeylerin adını..ulen biz birşekilde biraz bekler sonra alır yerizde ayşe gibi arkadaşlar ne yapsın..

valla neslüü doktorum birey demeden ben nasıl randevu alayım doktorum yazar bölüme yönlerndiri o da biliyordur hastanede hemen sıra olmadıgını sanırsam bakalım..zaten kontrolümde nisan ilk haftası sanırım 6 falan olmalı.

Kuzum bulantı geçmedi ki aksine arttı, sabahları kalkarkalkmaz 10 dakika arayla 2 kere,
sonrasında da en az 3 kere ..:bbo: diyom ya artık boğazım tahriş oldu diye:çok üzgünüm:

canım afederin aclık başıma vurdu yanlış okudum demekki:mymeka: ama bu gecmiyecek anlamına gelmez ki dimi birgün gececek :jeyyar:

kızlar ben kaçar..yarın ben 1 kadar burada olurum gelen olursa görüşürüz...kendinize ve bebişlerinize ii bakın..

sonunda bugün de bittii kaydirigubbakcemile2
kızlar yarın ben yokum evden girmem heralde evde canım istemiyo pc açmak
fazla ilerlemeyin okuması zor oluyo soora -tatlicadiarzu-

bu arada ben de ünv. hastanesine gidiyom heralde testlerde problem olmaz
bi de randevuyu 24 nisana almıştım 23 nisan tatil olduğunu unutmuşum şehir dışına çıkacadukk şimdi onu ertelicemmm

selam kizlar benide araniza alin ikinci bebisime hamileyiiiimmm sat 12 subat dun test yaptim pozitif cikti inanamadik cunku 1 denemeyle hamile kaldim kizima 2 seneye yakin ugrasmistik ta anca olmustu hehehehe muhtemel dogum tarihi 19 kasim bakalim drye daha gitmedim pazartesi randovu aliyimda ayyy cok heyecanliyim ne cok hamisimiz vaar hepinizi bebislerinizi opuyorum mucukkkk

arkadaşlar,
aşağıda ki linke tıklayıp eşinizin ve kendinizin resimleri varsa pc de bebiş nası bişi olcak bakabilirsiniz
gerçi ben pek inanmam böle şeylere ama belki denerim

Luxand - BabyMaker

incisu gözlerini kapat yat biraz... yiyebiliyosan tuzlu bişeyler ye canım... dikkatini bi yere çok fazla yoğunlaştırınca oluyo öyle....

Canım ılgın ıcın cok saol ama iş yerındeyım kuzum yaaa
mumkun degıl o dedıgın seyyy:CüvCüv:[/QUOTE]

ahh canımmm kıyamam sana...inş çabucak geçmiştir...a.s.

karakız walla en iyisini yapıyorsn,ben çalışmadığım halde bazı şeyleri ona yaptırıyorm.herşeyi çeken biziz,onlar biraz naz çekse çok mu

ayyy ne fenasınız yaaa :roflol: benim de dün kayınvalidem geldi... öyle bi konuştu ki sanki keyfimden yatıyomuşum gibi hissettirdi... çok üzüldüm...senağlama

cankuş geçmiş olsun.... iyice dinlen...sakın ani hareket etme ağır bişey kaldırma yükseğe uzanma canımm....yatabildiğin kadar yat...

canım benim satt 5 şubat ben yarın gideceğim kalp atışları için yarın ben görürsem pıtpıtları sana sölerim

ayyy çok heyecanlııııııı..........hihoyyyt

valla ben mutfağın önünden bile geçemiyodum bugün ilk defa yalan yanlış bişeyler yaptım...çok mutluyum hihoyyyt sakın yorma kendini canımmm...valla kimse kusura bakmasın şimdi en önemli şey bebişler....:ecrin_bebek:

bakkkkkkkkkkkkk gördünümü yediniz fırcayı oh olsun işde :jeyyar::jeyyar:

hahahahha yüreği yağ bağlamışşş :roflol:

artik orda cikarsa hepiniz bi olup gönderirsiniz bananekaydirigubbakcemile3aklima soktunuz bi kerenaniknanik

yaa şu mereti de canı istemeyen yok...nasıl bişey buuuuuuuuuuuu deli etti beniii kötükedihüso

ayyyy canımmm benimmm.... inş bir an önce geçer de rahat edersin artıkk.. :Saruboceq:
ben de hiç su içemiyorum nerdeyse ilacı bile içmicem su içmesi var diye...çok üzülüyorum senağlama

kızlar ben yarın dr a gıtsem 7 2 de karından kalp atıslarını duyabılır mıyım acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…