2009 Kasm Anneleri

kızlar doktordan geldım 5 haftalık hamıleyım
ama dr 2 tane kese gordu bendee
1 tane kesın var 2.si cok ufak ikiz dıyebılırımde diyemeyebılırımde dedii
vajınal baktıgı ıcınde fazla kurcalamak ıstemiyorum
nisan 7 sinde gel hem kalp atışını hemde tek mi çift mi bakalım dedii
bıde günlerine ve sağdaki yumurtan döllenmiş dedii
kesın olmamakla bırlıkte bu bi erkek bence dedııı
ama erkek dıye umıtlenme 4. ayda kesın cınsıyet belli olacak dedıı
sadece meslekı tecrubeme gore erkek olabılır dıyorum dediii
bakalım bebegım tek mı cıft mı???

canım ya neler sölüyorsun kız ne güzel haberler almışsın ölehihoyyyt
bir de 5 haftalıkken bu kadar çok bilgi alman ne güzel canım ya çok sevindim adına
umarım 7 sinde daha güsel haberlerle gelirsin
peki varmı ikiz ailede senin ya da eşinin canım
cinsiyetle ilgili tabi çok erken tabi ama sen yine de 4.ayı bekle canım şimdiden şartlanmamış olursun.ama süper ya allah nazardan saklasın:nazar:
umarım zamanı geldiğinde tek yada çift koluna bebişlerini alırsın canım.tebrikler:emir_bebek::dance::teytey:

canı erik isteyen canım arkadaşlarım ben bugün sizin gibi krize girdim eşim çağla olsa dedi ve aldı mis gibiydi hemen alın erik isteğini biraz öldürüyo badem çağlası tuzda dökerseniz erik yiyomuş gibi oluyor

canı erik isteyen canım arkadaşlarım ben bugün sizin gibi krize girdim eşim çağla olsa dedi ve aldı mis gibiydi hemen alın erik isteğini biraz öldürüyo badem çağlası tuzda dökerseniz erik yiyomuş gibi oluyor

vallahi canım istettın vallahı ağzım sulandı yaa..kızlar vallahı yazmayalım ya canımız ne istiyosa eşim aramaya çıkıyo şimdiii

ayy canım ne güsel haber yahu buu.bencede 4, ayı bekle kesin bellı olur ozaman...
hayırlısı olsun tatlım.dikkat et kendine oldu mu öptümm çokk:nazar:

saolun kızlar hayırlısı neyse o olsun.
ister ikiz ister tek olsun hiç farketmes yaniii.

bu arada erik diye diye benımde canımı istetmeye başladınızzz.
valla burdan birbirimizi cok etkiliyoruz
çağlada nerden cıktı sımdııı canım istedeii yaaaaaaaaaa

canım ya neler sölüyorsun kız ne güzel haberler almışsın ölehihoyyyt
bir de 5 haftalıkken bu kadar çok bilgi alman ne güzel canım ya çok sevindim adına
umarım 7 sinde daha güsel haberlerle gelirsin
peki varmı ikiz ailede senin ya da eşinin canım
cinsiyetle ilgili tabi çok erken tabi ama sen yine de 4.ayı bekle canım şimdiden şartlanmamış olursun.ama süper ya allah nazardan saklasın:nazar:
umarım zamanı geldiğinde tek yada çift koluna bebişlerini alırsın canım.tebrikler:emir_bebek::dance::teytey:

evet canımm annemın tarafında ikiz varmış.
dr um mukemmel bırı sormadan o herseyi anlatırrr
istanbulda olanlara tavsıyemdırrr kızlar
dr um un adı serhat sakız bakırkoyde capacıty nın tam karsısında muayenanesi var..
cok ılgılıdırrr..dun geldıgımı duyunca hastasını bırakıp yanıma gelıp benı tebrık etti
sonra dıger hasasıyla ılgılendıı.
mesela bana dedıkı gunde 2 tane soda içmeni tavsıye ederım
beyaz et agırlı beslenmelısın.
mıdeye,kalamar bu tarz denız urunlerıını yeme
gogusunde sıslık olur sakın gogsunu sıkma dedıı
dişlerini yumuşak fırcayla fırcala dedıı.
diş etlerın kanayabılır,burnun kanayabılırr bunlar onemlı seyler degıl dedı
sabah kalktıgımda öğürtü,mide bulantısıyla kalkabılırmısım bunlarda normalmıss
ve su donemde sabah kalktıgımda tuvalete cıktıgımda peçeteye cok hafıf bıkac damla
kan gelırse endıselenmemem lazım mıs..
sabah degılde gunun ılerleyen saatınde boyle bır durumla karsılasırsam dr umu arıcakmısım.sımdılık folıc asıt ve progestan kullanıcakmısım..(devam yani)
ayın 7 sınde gıttıgımdede bana ya jel verıcekmıs yada coraspın e benzer bı ılac verıcekmıs.
bu arada sağdakı yumurtam döllendıgı ıcın zaman zaman sağ kasıgımda şiddetli
agrı olabılırmıss.buna da telaş yapmıcakmısımmm.gunde 3 ogun degılde
bu yemek yeme işini 5-6 ögüne cıkarmalıymısım.
acıkmadan ve doymadan kalkmalıymısım saglıklı bı gebelık ıcın.
boyle yaparsam bebegımın kılosuda benım kılomda normal olurmusss.
saçlarımda çok güselmiş.boyaya ihtiyacı yokmuş.boyatmıyomuşumm
sımdı bılgılerım bukadarrrr
ayın 7 sınde gıttıgımde yıne bılgılerımı sızınle paylasırımm.
arkadaslar sızde dr larınızın tavsıylerını yazarsanız bırbırımıze yoldas oluruz
hepinizi öpüyorummma.s.
şaka bı yana ben bebegımın erkek olacagı fıkrıne alısıyorummm

Son düzenleme:
selam kizlar benide araniza alin ikinci bebisime hamileyiiiimmm sat 12 subat dun test yaptim pozitif cikti inanamadik cunku 1 denemeyle hamile kaldim kizima 2 seneye yakin ugrasmistik ta anca olmustu hehehehe muhtemel dogum tarihi 19 kasim bakalim drye daha gitmedim pazartesi randovu aliyimda ayyy cok heyecanliyim ne cok hamisimiz vaar hepinizi bebislerinizi opuyorum mucukkkk

canım hoşgeldin hayırlı olsun a.s.

kızlar ben yarın dr a gıtsem 7 2 de karından kalp atıslarını duyabılır mıyım acaba?

eftelya bende bugün gideceğim dr a randevum var 7+2 oldum bugün bakalım duyabilecekmiyim.

bakalım bebegım tek mı cıft mı???[/QUOT

canım hayırlı olsun sanada ikiz annesimi olacan bakalım hayırlısı olsun canıma.s.

kızlarr herkese günaydınnnnnnnnnnn ben bugün dr a gideceğim kalp atışları için nolurrrr bana dua edin göreyimde içim artık rahatlasın heyecandan öleceğim.
bu arada kızlar ben düngece rüyamda bebeğimi gördüm doğmuş meğersem ama nasıl güzel nasıl tatlı bir bebek yüzüne bakmaya kıyamıyorum allahım diyorum bu nasıl bir güzellik böyle sonra ona süt veriyorum sonrasında güya işe başlamışım bebeğime süt sağıp biberona koymuşuz küçük biberonda o sütü içiyo ayy nedemek acaba bu anlayan bilen varsa bi yorumlasın yalnız bebeğimin kızmı erkekmi olduğunu bilmiyorum.

günaydınlar nasılsınız...karakız demek bugün bebişinle buluşacaksın..başka vardı bugün giden sanırım kimdi?incisu maşallah diyelim cnm ne güzel haberler almışsın..ama kendinide çok erkek olacak gibi şartlandırma sonra farklı çıkarsa kötü olursun alıştıktan sonra...

GÜNAYDINNNNN

canım rüya işlerinden alamam ama bebek iyidir hele emzirmek rüya için iyiye yorumlanır

bende 3 akşamdır rüyamda erkek bebek görüyorum 3 evime bana geliyor. ve 3 bebekde renki gözlü beyaz tenli saçları simsiyay tombil bebekler
hayır olsun diyorum
ama ben diyorum benim BıR OĞLUM DAHA OLCAK.... yaşasınnnnnnn 2 gelin geliyor bana hahahah iş yaptıracam yaaaa

GÜNAYDINNNNN

canım rüya işlerinden alamam ama bebek iyidir hele emzirmek rüya için iyiye yorumlanır

bende 3 akşamdır rüyamda erkek bebek görüyorum 3 evime bana geliyor. ve 3 bebekde renki gözlü beyaz tenli saçları simsiyay tombil bebekler
hayır olsun diyorum
ama ben diyorum benim BİR OĞLUM DAHA OLCAK.... yaşasınnnnnnn 2 gelin geliyor bana hahahah iş yaptıracam yaaaa

hayır diyelim hayır olsun beratcım.demek 2 gelinim olsun kaynana olayım istiyosun seni gidi hain kaynana:roflol: eğer kızım olursa vermeyecem sana laelaelaelaelae

ayy karakız valla okudum ama sonra başka şeyler olunca burada.. oda arada kaynadı sanırsam valla rüyan güzel cnm ama pek pek yorumlayamıyorum..ama içinde bebk olan rüyalar güzel sanırım ve süt vermen sanırım bereketliktir...hadi inş öyledir bebek kısmetiyle bereketiyle gelir derler..

ilahi berat efe kaynana cadı kaynan olacan hee..kızı olanlar uzak duracak burada senden he he..kartaneside kaynan olcam diye böbürleniyor..ayy nedense benimde içime erkek olacak diye doguyor bilmem neden ama herkes aynı şeyi düşünüyor..

kızlarr herkese günaydınnnnnnnnnnn ben bugün dr a gideceğim kalp atışları için nolurrrr bana dua edin göreyimde içim artık rahatlasın heyecandan öleceğim.
bu arada kızlar ben düngece rüyamda bebeğimi gördüm doğmuş meğersem ama nasıl güzel nasıl tatlı bir bebek yüzüne bakmaya kıyamıyorum allahım diyorum bu nasıl bir güzellik böyle sonra ona süt veriyorum sonrasında güya işe başlamışım bebeğime süt sağıp biberona koymuşuz küçük biberonda o sütü içiyo ayy nedemek acaba bu anlayan bilen varsa bi yorumlasın yalnız bebeğimin kızmı erkekmi olduğunu bilmiyorum.

canım hadi bakalım bugün bebişinin kalp atışını duyacaksın ne güsel...güzel habwerlerle gel bize tatlım.canım bir rüyayı yorumlayamam anlamam ama güzeldir içinde bebek varsa..hadi bakalım çabucak gidip gel doktora güzel haberlerini beklıyoruz tatlımm

mrb kızlar bugün bende minnoşumun kesesini gördüm 20 nisandada kalp atışları inş.listeye bizide alın :ecrin_bebek:

Merhaba Kızlar hepinize iyi tatiller diliyorumkaydirigubbakcemile2
Bugün ben doktora gidemiyorum p.tesi salıya kaldı bu 3 gün full misafir dün akşamı eşim sayesinde güzelcee atlattım darısı şu iki güne inşallah..
karakızz canım benim hayırlı haberlerinle bekliyoruz canım seni tıp tıpları duyda gel emi:CüvCüv:Bu arada rüyanıda yorumluyayım senin normalde kadınından süt gelmesi canısı talihinin açılması işlerinin rast gideceği anlamında güzel bebek tatlı haber aynı onun kadar güzel bir haber alacağını gösteriyor tabii bu rüyaları şu durumda görmemiz çok normal hepimiz hayali bebişler:ecrin_bebek:

Kısaca güzellikler bekliyor canım hayırlı işler kısmetler nasipler maşallah a.s.

Aslında niyet edip yatıldığında bir nevi rüyaya yatmak cinsiyetini görebilirmişiz ama ne olursa olsun taaa 4 4 buçuk aylara kadar bekleyelim emin olalım hayırlısını isteyelim:emir_bebek:

Yaren Naz hoşgeldin canım sende hayırlı uğurlu olsun..a.s.

X