2009 Kasm Anneleri

anlarlar nazlıcım bizim kendimizi çok yormamız lazım.bunu herkes nalayışla karşılar tabı...ne güsel bak eşinde alır gelırım bişeyler demiş.evet hepsinden Allah razı olsun. valla bana doğru düzgün yardım etcek kımse de yok annemı kaybettım.kayınvalıdemde çalışıyo.akrabalarımda uzakta ya.her an komşudan süpürgemı yapar mısınız yemek yapar mısınız diyemezsınde.Allahtan eşlerimiz var

nazlıcım evet hiç halin yoksa midemde almıyorsa bırak yapma gelenler de gebe oldugunu biliyorsa sorun yok zaten ilk aylar hemen hemen tüm gebelerde bu sorunlar oluyor zaten ...

Canım yaaa kıyamam sana mekanı cennet olsun ..Yanımızda daima koruyan kollayan erkek melekler varyaa maşallahh diyorum ozaman nazara gelmeyelim
nazlıcım evet hiç halin yoksa midemde almıyorsa bırak yapma gelenler de gebe oldugunu biliyorsa sorun yok zaten ilk aylar hemen hemen tüm gebelerde bu sorunlar oluyor zaten ...

yok cnm ya hele şu saatler sanki varya apartmanı temziledim sanırsın az sonra kıvrılıcam koltuğa tamam bukadar ..Haklısın canım benim ama bilmiyorlar gerçi eşine söylerim hemen gelenlerin yardım ederler anlarlar durumdan böyle böyle geçiricez bebişler iyi olsunda kaydirigubbakcemile5

yav durun daha mesai bitimine var uyku muyku düşünmeyin şimdi...aman yarın çalışacak varmı aranızda..yada burada olacak..

selam kizlar nasilsiniz? ben hic yemek yapamiyorum yaa bugün yengem geldi yapti Allah razi olsun mutfagimi toparladi biraz.. sizden bi ricada buluncam.. gecmisi okurken caninizin cektigi seyleri okudum.. nolur burda yiceklerden bahsetmeyelim.. ben almanyadayim ve cogu seyi türkiyeden cok daha zor buluyoruz burda... bulsakta tat olarak tutmuyor.. bu konuda biraz dikkatli olalim lütfen..

bakkkkkkkkkkkkk gördünümü yediniz fırcayı oh olsun işde :jeyyar::jeyyar:

ayşecim cnm ya bende bugün onu dedim işte açık açık yazmayın diye..neyse senin işinde zor cnm her daim istedigini bulman mümkün degil..allah yardımcın olsun..

yav durun daha mesai bitimine var uyku muyku düşünmeyin şimdi...aman yarın çalışacak varmı aranızda..yada burada olacak..

ben yarım gün çalışıyorum mavişim

canım ya kıyamam sana :çok üzgünüm:

offfff yaaaaaaaaa acıktımmmmm deli karnım gurulduyor......... cay ocağına ( ismini yazmıyayaım biline bir şey ama genede yazmammak gerek ) saklamıştım yemişler uyuz şeyler gıvık şeyler:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

artik orda cikarsa hepiniz bi olup gönderirsiniz bananekaydirigubbakcemile3aklima soktunuz bi kerenaniknanik

ayy bende bazen koyarım ama aklım orada kalır yiyene kadar çekmecene koysydın be kuzu eger tabakta birşey degilse..

Nihayet bitti. Ya ne gevezesiniz siznaniknanik

Ben susuz kalma paranoyasıyla doktora gitmiştim, test yaptı temiz çıktı, bulantı ilacımı değiştirdi. Serum falan vermedi hatta ultrasona bile almadı. Neyse içim yine de rahatladı biraz daha su içmeye gayretlendim. ıki bardak içiyorum nerdeyse.
Fakat beni şu ikili test konusunda uyarmamış daha önce. Normalde devlet hastanesinde yaptırmak istiyorsanız haftalar öncesinden gidip randevu almak gerekiyormuş, haberim yoktu haliyle yer bulamadım. Özellerde de fiyat çok değişken ikili test ve bir de ense kalınlığı ölçümü için doppler değil de bilmem neli ultrason varmış onun için bir sürü yerden fiyat aldım, ayrı ayrı iki merkezde 50'şer liraya denk geldi. Devlette yaptırmak isteyenler önlemini alsın derim benyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…