2009 Kasm Anneleri

Allah ailesine sabır versin çok üzücü bir durum ailesinden biri zaten şaun forumda yeğeniydi sanırım Allah acısın haberleri dinledikçe kahroluyor insan..Tvde olayı çözmeye çalışıyor ama kimse ne yaptığından emin değil yaa nasıl iştir busenağlama

canım buldum cnn den yaa çok üzüldüm.allah ailelerine sabır versin..ne denirki başka........

ya boncux bende cnn i açtım okuyorum ordan ve hayret ettim helikoptere ulaşan kişi bu bölgeyi aramayı nasıl akıl edemediklerine şaşırdığını söylüyor ya açık alanmış çünkü.

karakız walla en iyisini yapıyorsn,ben çalışmadığım halde bazı şeyleri ona yaptırıyorm.herşeyi çeken biziz,onlar biraz naz çekse çok mu

nazlı bende cnn de okuyorum hayretle yazılanları ya allah ailesine sabır versn:çok üzgünüm:

karakız walla en iyisini yapıyorsn,ben çalışmadığım halde bazı şeyleri ona yaptırıyorm.herşeyi çeken biziz,onlar biraz naz çekse çok mu

öyle tabi canım azcıkta onlar yapsın değilmi anlasınlar eşlerinin kıymetini :CüvCüv:

slm bayadır yazamıyorum.
kanamam oldu 10 gün yattım.,
şu an iyiyim.sayılırım yani.

sat 6 şubat.
kalp arışlarını duyanlar satlarını yazabilirler mi.
pazartesi randevum var kalp atışlarını duyabilir miyim acaba ?? erken mi??

geçmiş olsun umarım şuan iyisindir.kalp atışlarını duyabilirsn canım,mutlu haberlerle dönersn inş:teytey:

Cangum canım benim 26 ocak bayağı erkendi ama duyabilirsin canım yanılmıyorsam hadi hayırlı haberlerinle gel inşallah a.s. Gelmiş geçmiş olsun cnm:1hug:

geçmiş olsun canım.duyarsın heralde bebişinin kalp atışını.
hamişler nasılsınız bugun?ben hep uyudum ya kahvaltı ettım uyudum başım kalkmıyor.bide boğazıma bişi takıldı öksüreyım derken.acıdı kasığım.korktum valla hep yattım şimdi kalktım...bugün dr.a gidecekler vardı nasıl bebişler haberlerinizi beklıyorumm

canım benim satt 5 şubat ben yarın gideceğim kalp atışları için yarın ben görürsem pıtpıtları sana sölerim

cangum kalp atışplarını duyarsın merak etme..benimde 8 şubat .p.tesi gördüm ama karıdnan göremedi küçük diye alttan baktı..

İyiyiz canım şu saat itibarıyle idare etmeye çalışıyorum ben geçmiş olsun :1hug:
Akşama misafir gelecekmiş kızlar yaa hiç mutfağa giresimde yok ne yapacağım kara kara düşünüyorum ilk kez:1no2:

kolay gelsın nazlıcım ya valla bende çok ağır iş yapmak istemıyorum.Allahtan eşim buara izinli evde süpürgemı fln yapıyo pazara gidiyo.kendimıze kadar hemen yemek yapıyorum.daha önce düşük yaşadığım için bu 3 ay dikkat etmemlazım...ne bılım şöyle pratik bişeyler yap canım

arkadaşlar ya aslında bende takip ediyorum başka sitelerde ama neden bilmem sanki sizden duyunca daha bir rahatlıyorum.benim sat 13 şubat nisan 3 de tekrar kontrole gideceğim sizce kalp atışlarını o zamana duyarmıyım.........

valla bide bende hiç yemek yapmak mutfağa girmek istemiyorum....bide bu yeni başladı iştahım hiç yok..bide mide bulantım hiç yoktu ama şimdi yemek yedikten sonra midem bulanıyor..........:bbo:

Sağol canım eşim olmazsa getiririm diyor getirirde yazık ..Allah razı olsun eşinden canım yaa böyle zor anlarda yardım ediyorlar inan çok şanslıyız bizler..pratik aklıma birkaç şey geldi onlardan yaparım oldu oldu olmadı napalım fırınlar dolu tertemiz bildiğimiz oradan alırım herkez anlayışla karşılar durumuyerimseniben

nazlı nerelerdesin kısss bir saat yokum dedin akşam olduklava:
aman misafire yemekmi yapıcan bide bu halinle kıs yorma kendini anacım çayın yanına hazır bişiler aldır marketten kocana olsun bitsin hamile insanlarız biz kendimizi yormayalım dimekaydirigubbakcemile5

canım ya aman dikkat et kendine yat dinlen dolaşma fazla ayakta :1hug:

CANGUM benim sat 1 şubat pıt pıtlarımızı 21 martta gördükkk yani 6 + 2 günlükken gördük sen de görürsün muhtemelen

Boncukcum duyarsın annesi tıp tıpları Allaha emanett :ecrin_bebek: YERİM BEN ONLARI yaaa:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…