2009 Kasm Anneleri

karakızz ve kartanesi sesiniz soluğunuz çıkmıyo ne işler karıştırıyosunuz bakiimmmm kaydirigubbakcemile

kıslar muhabbetiniz bol olsn walla yazdıklarınızı okuyunca benimde canım mantı çekti yaaaaa.herzaman buzluğumda bulunurdu ama malesef kalmamışşşşşşş

kızlar biz kasım anneleriyiz.biz herşeyin üstesinden geliriz inş.. :sm_cool: hihoyyyt
mantıları açarız..börekleri yaparız. kaydirigubbakcemile2

yok ya ben inanmıyorum bu yok tatlı yersen erkek olurmş ekşi yersen kıs olurmş.oğlumda tatlı yiyemiyordm gerçi bunda da yiyemiyorm:1no2:

yok ya ben inanmıyorum bu yok tatlı yersen erkek olurmş ekşi yersen kıs olurmş.oğlumda tatlı yiyemiyordm gerçi bunda da yiyemiyorm:1no2:

amaan bissürü kız arasında oğlan anneci olcaadıım beeen
oğluma kız beğenceedüm :jeyyar:

Enkaz bulunmuŞ arkadaŞlar .................
Allah aılesıne ve vatnına baĞıŞlasın

:roflol::roflol::roflol: ben de düşündüm valla nerde diye :teytey:

ooohhhhh yarasınnnn cokacimcoook

evt yattım yattım geldim hihoyyyt sırtım yara olucak valla kafamçokkarıştı

bende yatmak istiyorum bende uyumak istiyorum bendeeee uzanmak istiyorumm ama malsef çalışıyorum işyerindeyim:bbo:

ay ay kıyamam yaaa.
yakın olsaydın gelir yerdin canım :teselli:
ama iki kişilk olunca yapması zor değil bir iki yufka açarsan yeter..yapabilrsin aslında canım.

kocama söledim tamam ben yaparım akşam sana dedi nası yapacaksa artık hazır alsam olmazmı dedi hayır dedim dayanamadı kendim yapacam artık dedi:roflol:hihoyyyt

canım ya dinlen sen bol bol emi:1hug:

kızlar cok fena gozlerım kararıyorrrr.
ne yapmam lazımmm.
etrafa leyla leyla bakıyorummm

canım tansiyonunmu düüşüyo senin uzan bir yere dinlen bir ayran falan iç

bende bakıyorum haberlere bulmuşlar helikopteri..Allahım sen gözü yaşlı ailelerini güldür..

kızlar ben çıkıyorum..iyi degilim elim ayagım tutumuyor sanki..kendimi iyi hissedersem gelirim yine..

sen dinlen canım sonra yine gelirsin.

karakızz ve kartanesi sesiniz soluğunuz çıkmıyo ne işler karıştırıyosunuz bakiimmmm kaydirigubbakcemile

geçmişi okumakla meşgulum valla

ben çıkıyorum kızlar....öptümm hepinizii........a.s.

niye gidiyosun ya

Enkaz bulunmuŞ arkadaŞlar .................
Allah aİlesİne ve vatnına baĞıŞlasın

bende gördüm şimdi netten takip ediyorum inşallah hayırlı haberler gelir.

oooooooh afiyet olsun walla kocanın yaptığını yemekte bi başkadır :dance:[/QUOTE]

bakacaz artık bu akşam neler yapacak:roflol:

oofffffff yyyaaaa bak yoksa buradan başınızın etini yerim..............sağlık durumları nasılmış kaç kişiyi bulmuşlar.ölen falan olmuşmu.olmuşsa kim.bulmalarının bu kadar uzun sürm4esinin sebebi neymiş.....................................diye daha bir sürü soru en iyisimi siz< nerede izliyorsunuz onu söyleyin kurtulun kızlar............

incisu gözlerini kapat yat biraz... yiyebiliyosan tuzlu bişeyler ye canım... dikkatini bi yere çok fazla yoğunlaştırınca oluyo öyle....[/QUOTE]

Canım ılgın ıcın cok saol ama iş yerındeyım kuzum yaaa
mumkun degıl o dedıgın seyyy:CüvCüv:

canım ben sana haberleri aktaraym 3 kişi ölmüş sanırım.ama yazıcıoğlu nu görememişler.helikopter parçalanmış.

karakızz ne cimcimesin kız kaydirigubbakcemile3
kendin yapıversene adamcağıza yaptırıyosun

mehlikacım napim nazımıda yapayım ama dime zaten kıyamazki bana kendi yapıyo sağolsun herşeyi yemeği temizliği bulaşığı ayy kıyamam ben ona yaa ama napcan hem çalışıyorum hem hamileyim e hem şimdi naz yapmıcamda ne zaman yapacam dime :roflol:

boncux ben internetten bakıyorum milliyetten falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…