2009 Kasm Anneleri

ArkadaŞlar yerınızı bılsem valla Çıkar Çıkmaz hıÇ ÜŞenmez gÖnderırıdım hepınıze nolcek yahuuuuuuuu............sevabdır dımı.............

:roflol::roflol::roflol: ben de düşündüm valla nerde diye :teytey:

ooohhhhh yarasınnnn cokacimcoook

evt yattım yattım geldim hihoyyyt sırtım yara olucak valla kafamçokkarıştı

hahaha bende bende nerde diye sorcaktım net gitdi ......... MAVİİİİİİ NERDESİN BAK SENİ SORDUKKKKKKK

BENDE YATMAK İSTİYOMMMMMM :dilcikar::dilcikar:

bak cadılara hadi ordan diyorum :roflol::roflol:net gitmişmiş soracaklarmışmış..of ulan elime oklava aalacak hal bile yok..hadi yırttınız bu sefer.:roflol::roflol:

canııımm geçmiş olsun... limon da tansiyonu düşürüyo biliyosun... belki uyku hali ondandır...tansiyonu yükselenlere hemen limon içirirler ya... bi ölçtür istersen fırsatın varsa...a.s.

Mehlİkacım nasıksın canım....................

iyiym canım teşekkür ederim.sen nasılsın?
doktora daha gidemedin.gideceğim doktor tatildeymiş.pazartesiye randevü aldık.
bakalım hayırlısı.bebeğimi daha hiç görmedim senağlama
pazartesi ultrasonda görebilecekmiyim acaba???

kızlar cok fena gozlerım kararıyorrrr.
ne yapmam lazımmm.
etrafa leyla leyla bakıyorummm

kıslar muhabbetiniz bol olsn walla yazdıklarınızı okuyunca benimde canım mantı çekti yaaaaa.herzaman buzluğumda bulunurdu ama malesef kalmamışşşşşşş

kıslar muhabbetiniz bol olsn walla yazdıklarınızı okuyunca benimde canım mantı çekti yaaaaa.herzaman buzluğumda bulunurdu ama malesef kalmamışşşşşşş

amaaaann mantının çaresi var be gülüm... istediğin mantı olsun :teytey:

ben de aynı durumdayım canımmm...pzt yi iple çekiyorumm..aklıma geldikçe kalbim sıkışıyo...inş görürürüz minikleri :Saruboceq:

kızlar cok fena gozlerım kararıyorrrr.
ne yapmam lazımmm.
etrafa leyla leyla bakıyorummm

incisu gözlerini kapat yat biraz... yiyebiliyosan tuzlu bişeyler ye canım... dikkatini bi yere çok fazla yoğunlaştırınca oluyo öyle....

ya ilk hamileliğimde canım yeşil erik istemişti şubat ayında kar yağarken eşim erik aramıştı ama hiç bir yerde bulamamıştı.her gittiği yer nisanı bekle demiş.bende mecbur bekledmsenağlama

canım bak pazartesi gidince bana mutlaka haber ver olurmu biliyorsun bizim sat aynı ben çok merak ediyorum ne zaman görünecek diye.ayın 25 inde gittim hala bişey yoktu.nisan 3 de gidicem artık tekrar.

ben mide bulantısı için nane limon yapıp içiyorum. acaba bi zararı var mı? bitki çayları falan zararlıymış ya o da zararlı mıdır acaba

çok midem bulanıyo ya senağlama

kızlar ben çıkıyorum..iyi degilim elim ayagım tutumuyor sanki..kendimi iyi hissedersem gelirim yine..

:teytey:mehlikcım listede seni göremedim.ilgili arkadaşlar mehlikayıda eklermisiniz.............................

ya ilk hamileliğimde canım yeşil erik istemişti şubat ayında kar yağarken eşim erik aramıştı ama hiç bir yerde bulamamıştı.her gittiği yer nisanı bekle demiş.bende mecbur bekledmsenağlama

senin oğlun vardı dimi
teoriler tutmuyo o zaman Çok üzgünüm çoook
neyse bakalım zamanı gelince annıcaz

bu arada yeter artık kızlar onu istiyom bunu istiyom demeyin istemeyenleri de helak ediyonuz burda ama hala aklıma düşüremediniz ben o kadder severdim halbuki bu meyveyi :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…