2009 Kasm Anneleri

orbis leyya çok çok tatlısınız yaa Allah razı olsun inşallahhh az kaldı çıkacak ozaman varyaaa varyaaaaaaaaaa delikafadulden cokacimcoook

Ben 1 saatliğine yok oluyorum kızlar gelince görüşürüz a.s. a.s. a.s.

saatin işlemeye başladı nazlı tam 1 saat sonra burda olacan:roflol:

ufffff olmadı desenize .peki birde bu eriğin tursusu oluyor. en azından tazesi çıkana kadar yersiniz olmazmı?:roflol: yanlız çok fenaa bu muhabbet uzarsa herkezin canı erik isteyecek.

anam bugün mavi görünmedi hiç ortalarda bak gene gelecek beni niye sormadınız diyecek sonrada ben ona kızacam ben sordum diye:roflol:

ufffff olmadı desenize .peki birde bu eriğin tursusu oluyor. en azından tazesi çıkana kadar yersiniz olmazmı?:roflol: yanlız çok fenaa bu muhabbet uzarsa herkezin canı erik isteyecek.

bencede konuyu kapatıp değiştirelim. a.s.

kızlar merhaba.nasılsınz hamişler hihoyyyt
benimde canım hep tatlı istiyor yaa
bugünde accaip mantı çekti canım.ama ben becerikli hatun olduğum için kaydirigubbakcemile3
iki kişilk yapıcam.napayım canım çook çektii yaa

eeerrrrrrrrriiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkklaelaelaelaelae:tomato:

allah seni davul etsin emiiiiiiiiiiiiiii :roflol: bi de seviniyo buldum diye....ayyy ağzım nasıl sulanıyo anlatamammmm.......cokacimcoook

il 3 ay özellikle banyo süresi 15 dakikayı geçmemeliymis ve ılık suyla banyo yapmamız gerekiyormus .kanama riski olusturduğu için.hamama sakın gitme bence o sıcaklıkta tehlikeli olur.

aaa bunu bilmiyodum ama ben en başından beri banyoda fenalışıyorum zaten...hatta hamile olduğumu da öyle anladım diyebilirim...ılık suyla hemen yıkanıp çıkmazsam bayılıcak gibi oluyorum ....fisfisfis vücut bi şekilde uyarıyo demek insanı....:uhm:

:roflol::roflol::roflol:

folik asit şişkinlik ve bulantı yapıyo diye biliyorum... o yüzden ben hamile kalmadan önce 3 ünü birden yatarken içerdim... ama şimdi adam gibi yemek yiyemiyorum diye gündüz içiyorum bari onun faydası dokunsun diye...

nazlı hiçbişi yiyemedim öğlen yemeğinde bulantıdan:çok üzgünüm:

:roflol: benim canım herşey istemeye başladı valla:roflol:

ayyy kıyamam sana canım benimmmm.....:teselli: ben de burnumu tıkayıp gittim mutfağa biraz yoğurt yiyebildim...buna da şükür :teytey:
e ne istiyosa canın al da onu ye bari canımın içi....
benim canım o baş belası şeyden başka bişey de istemiyo cokacimcoook

Haklısın canım banada öle geliyor bu arada adım zeynep sence haftaya gitmesemmi birde 4+2 günlükte değerim 1681 çıkmıştı normalmi yüksekmi ne dersinCADIARZU

normal bence benim de 4+1 de 1716 çıkmıştı...:lepi:

beraaat sen oğluna hamişken de bööle erik krizine girmişmiydin
hayır canım ben oğluşumda hiç bir şey istemedim ....... ki ben ekim ayında hamile kaldım yani yaza çok yakın değildim .. ama yaz meyvesi cıktığında laıdm okadar ama bu bıdık fena yaaaaaaaa ağzım hep sulak geziyor
ben aradım 5 erik 20 tl ve erimemesi için özel bir kap var oda 25 tl yani size gelmedi 45-50 5 erik o kadar çok para vermem hem versem bile vıcık vıcık oluyor ... şşoyle çatır çatır olmaıs lazım -tatlicadiarzu-

canım ben bu siteyi biliyorum baktım oraya ama onlar dondurulmuş erik oda çözülünce vıcık vıcık olur o yüzden almadım :çok üzgünüm:
evet aynen oyle tutmuyor tadını

bencede konuyu kapatıp değiştirelim. a.s.

işdeeeeeeeeeee beklenennnnnn cevappppppppppppp bedecede kapatalım kafamçokkarıştı:dilcikar:

mehlikaaaa banada gönderrr nolurrr benimde canım istiyo mantıyı ama ben hiç yapmadım daha öncesenağlama

anam bugün mavi görünmedi hiç ortalarda bak gene gelecek beni niye sormadınız diyecek sonrada ben ona kızacam ben sordum diye:roflol:

:roflol::roflol::roflol: ben de düşündüm valla nerde diye :teytey:

ooohhhhh yarasınnnn cokacimcoook

unique de sabah göründü kayboldu midesi bulandı heralde yine:1hug:

evt yattım yattım geldim hihoyyyt sırtım yara olucak valla kafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol: ben de düşündüm valla nerde diye :teytey:

evt yattım yattım geldim hihoyyyt sırtım yara olucak valla kafamçokkarıştı

hahaha bende bende nerde diye sorcaktım net gitdi ......... MAVİİİİİİ NERDESİN BAK SENİ SORDUKKKKKKK

BENDE YATMAK İSTİYOMMMMMM :dilcikar::dilcikar:

mehlikaaaa banada gönderrr nolurrr benimde canım istiyo mantıyı ama ben hiç yapmadım daha öncesenağlama

ay ay kıyamam yaaa.
yakın olsaydın gelir yerdin canım :teselli:
ama iki kişilk olunca yapması zor değil bir iki yufka açarsan yeter..yapabilrsin aslında canım.

merhaba iyiyiz canımda şimdi sen nerden çıkardın şu mantıyı canımızı çektiriyosun klava: bak manisa yakın gelirim yanına yemeğe ona göre

CANIM BEN ANTALYADA YIM AMA BURADADA YOK VALLA.............GÖRÜR GÖRMEZ HABER VERİRİM.hihoyyyt

ya kızlar kötüsün yaaa nerden bu muhabbet çıktı canım çıkıyor aklıma geldikçe offf bir çıksa artık yaa..boncuk gııı öyle ulu orta yazılırmı aşkolsun aklına gelmeyenlerde aşermeye başladı... karakız sormuşsun gördüm cicim ama zaten kızacak halim bile yok bügün sabah bulantım vardı şimdi geçti gibi hatta limonlu su tuz karıştırıp içtim o biraz duruduryormuş bulantıyı..ama bende baş agrısı başladı biraz ve inanılmaz halsizlik ve uyku yani elim ayagım tutmuyor gibi.....zaten kk yada yeni girebildim sabahtan beri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…