2009 Kasm Anneleri

ya kıslar bende istiyom şimdi ondan ya tuza banıp banıp ay eşim yandı bu akşam

eyvahh mevzay aklıma getirme sende unutmaya çalış çünkğ yokkkk malesef daha çıkmadı.

boncux valla bende sadece bir defa yaptırdım hamile olup olmadığımı öğrenmek için dahada yapmadım.yapmakmı gerekiyoki

eeerrrrrrrrriiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkklaelaelaelaelae:tomato:

aferim sana aferim sana :mymeka:kocama soyledim seni ......... ben kaç zamandr sayıklıyomda ama bulamaıdk ..... bir antalyada olduğunu duyduk canım babam hemen arkadaşı vardmış aradı ama onlarda bulamdılar ...... canım babama bir dert olmuşşşş annem diyroki tüh vah bulamadık kıza erik diye her akşam sayıklıyormuş canım vavam benimmmlaelaelaelaelae

canım benim merak ediyor oda kardeşini :ecrin_bebek: yoktur sorun sen kalbini ferah tut haber ver merak ederim dilek hn mı gidiceksin

canım benim merak ediyor oda kardeşini :ecrin_bebek: yoktur sorun sen kalbini ferah tut haber ver merak ederim dilek hn mı gidiceksin

Evet canım Allah nasip ederse Dilek hnm benim eski doktorumda ışık abla ışık şengün çok seviyorum onu çok ama kendisi Hayat hastanesine geçmiş ve ben Bostanlıdayım eşim hep gelmek istiyor zamanı çok yok böyle bir durum..O yüzden en azından aylık kontrollere yakın olsun istedik ..Hayırlısı artık önemli olan o sıcaklığı güveni duymak doktorda ne olursa olsun ilk yaklaşım..Ben ışık ablamı anne gibi gördüm ilk doğumumda şükür hala öyle bakalım artık doğuma omu girecek kontrollere gideceğimmi bilemiyorum zamanla sanırım ortaya çıkar

ahh beratcım bızım bakmadığımız ne antalya kaldı ne mersin nerde akraba tanıdık eş dost varsa aradık dörtkoldan ama yok yokkk ben bu bulsam hepinize gönderecem

nazlı bende sabırsızım çünkü bende yarın kalp atışları için gideceğimhihoyyyt

beraaat sen oğluna hamişken de bööle erik krizine girmişmiydin

oyyy kıyamam size benn tıp tıp tıp canım yaa haberleşiriz gidip gelince ozaman sağolsun sgumus bir doktor önerdi ona gitmeye gayret edicem zaten merak ediyorum napıyo iyimi nasıl:ecrin_bebek:

Kartanem rüyalardada çıkıyor bazen diyorlar..Ben oğluşumu ilk rüyamda gördüm ve Atatürkün elinden almıştım bu sefer aynı gemide ben ve oğluşum vardık dedim hayırdır 1 ay geçmedi hamile olduğumu öğrendim :CüvCüv:Hayırlısı Allahtan ama merak etmektende alamıyor insan kendini yaa hayırlısıkaydirigubbakcemile3

canım ben bu siteyi biliyorum baktım oraya ama onlar dondurulmuş erik oda çözülünce vıcık vıcık olur o yüzden almadım :çok üzgünüm:

Kıyamammmm offfffffff offffffffffffffff Canım benim Allah razı olsun ama dondurulmuşunu getirttim ben 6 tanecik erik 20 milyon ama buz çözülüyor bir anda morarıyor yumuşuyor tadi bile ekşiyor çözülene kadar bu işlem oluyor..Eriği dondurma işini kendimde denemiştim ama olmuyor olmuyor olmuyor hep aynıııııııııııısenağlamasenağlamasenağlama

hatta araştırmışdım sanırım kk daki bayanlardan biri almış ve buzu çözüldüğü için beğenmediğini dile getirmişti.

bak üzüldüm şimdi nası bi hevesle bakmıştım bu siteye sizle de paylaşayım dedim. tüh...

ahh canım kızlar harikasınız araştırmışsınız bide bizler için emeğinize sağlık orbis ve leyyaa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…