2009 Kasm Anneleri

bu arada o yazdığınız ekşi şeyden benim canım bu defa hiç çekmiyor,aslında henüz hiç birşey çekmiyor.Ancak ilk hamileliğimde tatlılardan nefret etmiş ve ekşi şeyler yemiştim hatta salatalık hiç sevmem ama hamileliğim boyunca eşim çengelköyden bana taşımıştı ufak olanlardan ve oğlum oldu yani ye ekşiyi doğur ayşeyi olayı tam ters işliyor gibi

yyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....................senağlama

kaydirigubbakcemileklava:ya valla kendim ettim kendim buldum hiç aklımda yoktu şimdi benimde aklıma soktunuz hep sizin yüzünüzden ..................

canım unut onu unut gitsin ah ahh dedik biz baştan boşunamı şifreli konuşuyoz kim önce bulursa diğerlerine gönderecek

ben de istiyorum yaaaa ama benimki hamişlikten diil ben her sene martta başlarıım olsada yesek demeye ama bu sene pek eskisi gibi istemiyorum bu aralar favorim künefecokacimcoook

ebisce künefemi ahanda canım istedicokacimcoook

Tamam hamam işini unuttuk dikkatte ediyoruz banyoda heryerde ..Sıcaklık su ılık olacak kaygan yerlere birşey yazın tedbir bizden taktir Allahtan:Saruboceq:

nazlım varya ben normalde kaynar kaynar suyla banyo yapmayı çok severim ılık suyla kesinlikle yapamazdım ama bebeğim için artık ılık suyla yapıyorum inan varya resmen donuyorum :roflol: ılık su da hani öle buz gibi su değil ama insan kaynar sudan ılık suya geçince böle olyuomuş demek:roflol:

barayco bende bulantılarımı naneli sakız çiğneyerek geçirmeye çalışıyorum tadı gidince gene başlıyo oda ayrı tabi:roflol: folik asitle bi alakası olacağını sanmıyorum ama gende tabi dr na sor.ben günde 3 defa içiyorum folic plus

sositososito
evet canım künefee allahtan bulunuyoda yiyebilioruzz şimdi bizimki erkek mi oluyo ? savulun aslan oğlum geliyooo

mevzey 5 haftada kese bile küçücük oluyo kalp atışı duyamassın heralde biz 5+5 de bebiş falan yoktu ortalıkta erken bence

Canım biz 4+ 2 de keseyi gördük alttan bendemi gariplik var yoksa dok yanlış hesaplıyor son adet 17 şubat ama o çatlatma iğnesinin vurulduğu günü baz alıo ne dersin bu işe???:1shok:

:1shok::1shok:cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoooksenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

karakızz afiyet olsun canım sana az kaldı sabır sabırcokacimcoook

nazlı hiçbişi yiyemedim öğlen yemeğinde bulantıdan:çok üzgünüm:

sositososito

evet canım künefee allahtan bulunuyoda yiyebilioruzz şimdi bizimki erkek mi oluyo ? savulun aslan oğlum geliyooo

:roflol: benim canım herşey istemeye başladı valla:roflol:

mevzeycim canım bende tam 5+5 ken gittim dr.a kese vardı sadece bebek falan yoktu sanırım erken olur.kese 10mm olmuştu ozaman.bide dr.20 mm kadar görünmeye bilir normal dedi....

Haklısın canım banada öle geliyor bu arada adım zeynep sence haftaya gitmesemmi birde 4+2 günlükte değerim 1681 çıkmıştı normalmi yüksekmi ne dersinCADIARZU

nazlı hiçbişi yiyemedim öğlen yemeğinde bulantıdan:çok üzgünüm:

:roflol: benim canım herşey istemeye başladı valla:roflol:

Kıyamam yaa kraker vs yiyebildiğinden azar azar ye canım yaa süt içiyorsunuz değilmi bakın çok önemli dişler için özellikle ve tabiki bebiş için
Bende bu arada geçen ay evimi taşımıştım yani hamile olduğumuda bilmiyordum düşünün koca evi ordan buraya yükle getir kolileri taşı ama hep ağlıyordum bu sefer bir daha taşınmamdaa çok yoruldumda hep gözyaşı o arada annem bana panalgin 2 novalgin 1 adet 2 gün arayla verdi neyse günler geçiyor tabiki
Yorgunluk hissim hiç bitmedi ve adette olmadım zamanında azıcık geçmesi bekledim sonra test aldım kırmızı çift hemde domates gibi başladım ağlamaya nasıl ağlıyorum koptum okadar zaman istediğim bebeğim o yorgunlukla heleki ben ilaç almışken gelmiş..
Hemen doktorumu aradılar yok yok neyseki ertesi gün abimin eşi gidiyormuş gider gitmez anlatmış durumu Nazlı böyle böyle nee ağlıyo o döverim bak demiş bişicik olmazz
Dinlensin ama artık daha yorulmasın tadını çıkartsın hamileliğinin demiş o an anlatamam size nasıl havalara uçtum şükürler olsun dedim Allahıma..
Az öncede okudum bir yerde 5 tane içmiş kadın dokturun cevabı daha içmemesi ama hiç bir zararınında olmadığı içimde ukteydi şimdi dahada rahatladım 2 tane çok değil aralıklarla ama korku işte
Normaldede hiç ilaç içmem yorgunluğu düşünün ve nasılda sımsıkı sarılmış tutunmuş birde onu olacak olduktan sonra oluyormuşş ötesi yok:Saruboceq:

ya kıslar bende istiyom şimdi ondan ya tuza banıp banıp ay eşim yandı bu akşam

Haklısın canım banada öle geliyor bu arada adım zeynep sence haftaya gitmesemmi birde 4+2 günlükte değerim 1681 çıkmıştı normalmi yüksekmi ne dersinCADIARZU

canım ya ben bu kan değeri işinden hiç anlamıyorum valla şimdi ne desem yalan olur.ben ilk kez yaptırdığımda 665 di sonrada bi daha hiç yaptırmadım yani hangi dönemde ne kadar olması gerekir bilmiyorum.ama kızlardan bilen vardır yazarlar şimdi........

Canım biz 4+ 2 de keseyi gördük alttan bendemi gariplik var yoksa dok yanlış hesaplıyor son adet 17 şubat ama o çatlatma iğnesinin vurulduğu günü baz alıo ne dersin bu işe???:1shok:

yok güzelim yaa anormallik falan
ben 5. haftada gittim kese 10 mm.di. ama kalp atışı yoktu hem alttan diil üstten gördük biz. ben anormallik nerde anlayamadım. beim 4. haftada değerim 1880 gibi bişi çıkmıştı seninki de normal işte

anaaam bana bi rakip daha geldi neyse kız çok nasılsa ebisce senin de oğlun olcak heralde Çok üzgünüm çoook
barayco da ekşi istemiyomuş benim gibi dur baalım nolcek

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü kalp atışlarını bekliyor
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek
22|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
23|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü 30 Mart 3. kontrol
24|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 23 Mart kontrol
25|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
26|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
27|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz
28|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı
29|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 Mart 2. kontrol
30|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü
31|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
32|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
33|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
34|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz
35|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
36|itek|21|15 şubat | 22 kasım
37|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah
38|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:

nazlıcım sen doktora ne zaman gidiceksin?

Canım yarın gitmeyi çok istedim eğer eşiminde işi uygun olursa ki büyük ihtimalle olur yaratır ozamanı gideriz bu sefer oğluşuda alıcam yanıma ona büyük sözüm var.Sabırsızlanıyorumda ama çaktırmıyorumda inşallah hiç sorun yoktur.:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…