2009 Kasm Anneleri

kızlar acaba icimizde ikiz bebek bekleyen varmı?

Ben varım :roflol: tüm falcıların içine doğuyoosositososito

insallah canım ya allah gonlune gore versin.

benim kocamda ben daha 4+4 ken " bu bebek kız iddaya girermisin" dedi. sasirdim.
uzun zamandir gormedigim bir aile buyugumde senin 1 sene icinde kızın olacak ve renkli gozlu oalcak dedi durup dururken. daha hamile oldugumu kimse bilmiyor , hatta anneme bile soylemedim :) sirdasimsiniz kizlar

inş. nesli
benim ikiz olduğunu sanmıyorum kan değerlerime göre
zaten ikiz şu anda en son istediğimiz şey rahim ağzı yetmezliği var bende rahim bebişi taşımıyor tek olması benm için daha iyi
inş. isteyenlerin olsun ikizler :)

beratefe canım cok mutlu oldum GOZUNAYDIN.. Allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin inşallah. senin SAT neydi guzelim

aminnnnn esteryacım aminnnnnnn 4 şubat dı canım.... ama ben erken yaptım yani tam günümde

canııımmm çoookk sevindim yazını okurkende inan tüylerim diken diken oldu allah sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride göstersin inş.. tebrikler :sm_cool:

hepmize boncukcum hepmizie inaşşalh burada herşeyimizi paylaşacağız....herşyi bekle bizi 9 ayyyyyyyyyyyyyyy

vallhi içimden gelkdiği gibi yazdım ... ama sonucunu gördümya ... bu arada kimseceiler bilmiyor eşim dahi naniknanik ne diyeceğimi nasıl soyliyeceğimi düşünüyorum hadi akıl verinnnn:jeyyar::jeyyar: pratik zekalı arkadaşlarım:teytey::teytey:

güya ben de söylemeyecektim ama nerdeee, zaten millet günaşırı soruyodu -tatlicadiarzu-

tatlım sen hemen gidip bi kan testi yaptır bakim önce, yani yanlış anlama ben biraz paranoyağım, ilk bir haftayı da kendime zehir ettim ama üzülmek istememiştim sonuçta..
Doktoruna görün gel sonra da akşama kadar tut kendini çatla gerekirse ve akşam haber ver eşineyerimseniben naçizane fikrim bu doğrultudadır efenimsüprizzzzz

tatlım ben de şakasındayım, kuzenim doğurdu ikizi yamuldu kaldı garibim (albümde resimleri var bakmak istersen) çok tatlılar, gerçekten değer diyo insan ama o yamulma yok mu ah ahh.. :1rolleyes:

baktım neslicim maşallah çok tatlılar allah bağışlasın
allah sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersinde gerisi boş inan ki ikizmiş kız , erkek
ben 6 ay önce 6 aylık doğum yaptım 14 gün yaşadı oğlumuz ve kaybettik
onun için bu hamilelik benim için çok önemli kızlar benim için ayrıca dua edin lütfen buna çok ihtiyacımız var

tatlım ben de şakasındayım, kuzenim doğurdu ikizi yamuldu kaldı garibim (albümde resimleri var bakmak istersen) çok tatlılar, gerçekten değer diyo insan ama o yamulma yok mu ah ahh.. :1rolleyes:

neslicim sende mide bulantısı falan varmı?
bende yok.. Allaha sukur hic bir rahatsızlıgımda yok
yanlız bu sayfalarda dolasmaktan calısamıyorum
hamileligin bu gibi etkisi oldu :)

Yılların geçmesine Öfkelenmiyorum...kendimi bi okadar şanslı hissediyorum senin gibi bi Kardeşim dostum kankammm olduğu için... Dünyada ne eşin var ne benzerin.. içindeki melek eminim senin gibi melek yüzlü canayakın ve senin gibi tatlı olucak teyzesi gibi gibide güzel olucak Buda sana bi işarettir..:sm_cool:. Okurken gözlerim dolu dolu oldu yanında olmasamda AYNI HEYECANI YAŞIYORUM:çok üzgünüm:.. Canımmm benim seni çok seviyorum.. Sen eşi benzeri olmayansın benim için.. Kendine dikkat etmek zamanı... Rabbim Seni ve meleklerini korusun Çok seviyorum seniiiiii Deli kız... Çok seviyorum seni güzel Kardeşim benim..Ötesin benim için herşeyden...Öpuyorum seni meleğini ve efeyi...seni özlüyorum..

bu sefer ne keyifli, ne gurur vericiydi listeyi düzenlemek di mi yavrukuşş :)))
Nasıl da yakıştın maaşaallaahhh diyim ikinize de a.s:1hug:
hehe çok keyif aldım vallahi ama sen yapsana bu liste işini sen becerirsin

kızlar acaba icimizde ikiz bebek bekleyen varmı?
benim babannem ikiz eşi kendi sulelamde baya var ama eşimin tarafında hiç yok zaten kadının ailesi ile alakalı bir durummuş...
Ben varım :roflol: tüm falcıların içine doğuyoosositososito
:roflolroflol:

şu akraban birde beni görsün yaw bna ne diyecek acaba -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

tedavi görüryormuusn bunun için

güya ben de söylemeyecektim ama nerdeee, zaten millet günaşırı soruyodu -tatlicadiarzu-

haha ben kimseye soylemedim soruyorlardı banada efe nüyüdü yap diye ama yok diyordum herkeze süpriz olacak delikafaduldendelikafadulden :roflol::roflol: haha kocam bilem bilmiyor adama 9 ay sonra soylerim :jeyyar:

siz boyle devam edin bende mudurumun " neden agliyorsunuz" sorununa saglam bir cevap bulayım :)

saka bi yana dostluk arkadaslık bence harika duygular ve bu devirde o kadar zor bulunuyorki saglam dostlar.. omur boyu surecek mutlu paylasımlar diliyorum ikinizede :)

esterya bulantı için erken bir dönemdeyiz 7.- 8. haftalar gibi başlıyor bulantı inş. bulantımız olmaz ben ilkinde çok çektim bulantıdan
beratefe rahim ağzı yetmezliğinin bir tedavisi yok sadece hamileyken ameliyatla rahim ağzına dikiş atılıyor ve 6 ay kalkmadan yatılıyor.. ve belli iğneleri ilaçları var sürekli kullanılıyor

musadenizle nacizane fikrinizini demek istiyorum kaydirigubbakcemile3
ya dr şimdi gidemem cünkü eşimle aynı yerde çalışıyoıru ve dr bana 40 km uzaklıkta ama fırsatını bulursam kan testi yaptıracam ya wc ye gitsem eşiminin haberi olur aynı yerde çalışmak çok zor ya benneyaptımki adamı özliyemiyorum bile

ne kadar sabırlısınız :)) eşim yanımdaydı benim anneleride hemen aradık :)

canımcım doktora gorunup tedavi goruyorsun degil mi bu konuda, cunku bir arkadasımın basına uzucu bir durum geldi.. bence ihmal etme, edecegini sanmıyorumda paylasayim dedim

:Saruboceq:dularımız seninle kuzum, dilimden düşmüyo ama sana da tarçın yemeni öneririm, rahmi güçlendiriyo, uafk da olsa bi katkısı olur, zararı da yok tatlım. Allahın izniyle birlikte atlatıcaz, birlikte büyütücez. :teselli:
neslicim sende mide bulantısı falan varmı?
bende yok.. Allaha sukur hic bir rahatsızlıgımda yok
yanlız bu sayfalarda dolasmaktan calısamıyorum
hamileligin bu gibi etkisi oldu :)
valla var hayatım akşamları özellikle.. Çok geç kalmıştım, şimdi ise her şey erken erken oluyo ne acelem varsa :1rolleyes:

arkadaslar doktor bana sadece folik asit verdi siz baska vitaminler falan kullanıyor musunuz?

canım dostum benim ......... o şansın aynıısndan bende var sene 1994 aylardan yaz mahalleye yeni birileri taşınmış kızı tanıyorum okulldan ama sinir oluyorum uzun boylu yeşik gözlü saçları dümdüz belina kadar kıskanıyrormuyum ne yapıyorum ama sinir oluyroum ........ sonra sinirle selam veriyoruz birbirimize 5 kız kardeşler selamlar muhabbetde donuşuyor ve ailenin 6 kızı oluyrom hergece birbirimizdeyiz sabahlara kadar muhabbet muhabbetler..... cok seviyoruz birbirimizi kendi evim gibi oluyor... dost oluyorz sıkı dost oyle iki günlük değil neler yaşıyorz neler ...acılar üzüntüler mutluluklar heyecanlar hepsini tadıyoruz... bir el oluyroz birbirimize.... ben evleniyorum ayrı şehire geliyroum ama kopmuyoruz aksine daha sıkı oluyoruz.....sonra dostum evleniyor hiçççççççç oturmadan deli gibi eğleniyoruz görüyorum canım arkadaşımın gözlerindeki mutluluğu.................. biz birbirimizi çok seviyorz.........

canım dostum Allahım sanada en kısa zamanda bir bebek nasip etsin inşşalah bu mutluluğu bu sevinci sende yaşa sebi çokkkkk seviyorum:içelim:Şeniz:1hug:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…