2009 Kasm Anneleri

beratefe nerelerdesin canım.geldi mi senin misafir çok merak ediyorum.inşallah hamilesindir canım.bu arada bi yerde okumuştum.eğer süte benzer sarı süt gelirse hamilelik belirtisiymiş.inşallah öledir canım.test yapınca hemen bildir olur mu?

meraba arkadaşlar.beni listeden çıkarabilirsiniz.malesef dün reglim geldi.hayırlısı olsun...inşallah bidahaki aya:çok üzgünüm

üzülmekkkkkkkk yokkkkkkk yola devam.........tam gaz dimi ......... :jeyyar::jeyyar:a.s.

ay bende çok merake diyorum ama yarın yapacam testiiiiiiiii dayanamıyacam artık ..... bakalım yarın ne olacak.. aaaaaaa ben bilmiyordum sütün gelmesinin hamilelik belirtisi olduğunu inşallah oyledir :CüvCüv::CüvCüv::1hug:

Anne Adayımız. .....................SAT............ ..Tahmini Doğum Tarihi

JJuLiEtt.......................................... . 5 Şubat.....................12 Kasım

Dilşahımm...................................... 18 Şubat.....................25 Kasım seni cıkarmıyorum dilşahcım belli mi olur adet olana kadar beklemedesin haberin olsun :teselli:

Deniz588............................................................................

HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ :CüvCüv:

Tuser...................................25 Ocak...................... 1 Kasım

BONCUK26...........................28 Ocak..................... 3 Kasım

Esterya................................28 Ocak...................... 3 Kasım

Nesli....................................30 Ocak...................... 6 Kasım

Berat Efe..............................4 Şubat......................11 Kasım :CüvCüv:

a.s.a.s.a.s.

Son düzenleme:

: Bir Kasım anneannesi olarak Kasım meleklerinin sağlıkla ve mutlukla gelmesini diliyorum, hepinizi kutluyorum , nazar değmesin

Son düzenleme:
meleğimin meleğini bende sağlıklı ve mutlu gelmesini bekliyorum anneannesi çok sevecek meleklerinisüprizzzzz

Merhabalar ablacım inşallah çok tatlı anneanne olacaksınız eminim
Ben neslinin bıdıko'su tanışıyım istedim sizinle a.s.

Allah inşallah bu topictekilere sağlıklı doğumlar nasip eder .nazar

arkadaşlar genelde 38 yada 39. hafta doum oluyormuş ebe öyle söyledi bende bundan dolayı benim hesabıma göre 38. hafta 18 kasıma 39.haftada 25 kasıma denk geliyork benide listeye alın daha tedavi aşamasındayım kesinleşince tekrar yazarım

Günaydın ..... dün gece saat 02 de uynadım ama nasıl uynadığımı bilmiyorum cünkü rüya görüyordum tam net olmasada hamilelik bebek felan vardı.... kakltım nasıl çişim var anlatamam kasıklrım bile ağrıyor ... dedim neoluyor , ya dedim bu bir işaret olmasın test almıştım zaten hemen yapmaya karar verdim..... elim ayağım titriyor ama garip bir duygu sardı içimi...... 5 damla damlatın diyorlar her damla içime yeni bir heyecan katıyor.. damlalar bitiyor ve ilk cizgi beliriyor ikinci cizgi yokkkk.. içim daralıyor o an hayır diyorum varsın benimlesin anneyim ben hissererim diyorum . teste oyle dikkatli bakıyorum ki gözlerim kamaşıyor ..... yavaş yavaş o beklenen 2 CİZGİ beliriyor ama öyle net değil heyecan surtıma garip bri tebessüm getiriyor.... heyecan korku mutluluk herşeyyyyyyyyyyy var kalbimin tam içinde hissediyorum ..... baya bekliyorum testin başında acaba ben mi yanlış görüyorum diye .....hayır evet varım diyor anne sen erken yaptğı için silik olsamda varım diyor buradayım geldim ben diyor ....... bende sadece teste bakarak HOŞ GELDİN BEBEĞİM diyebiliyorum...... sonrada yatağıma gidiyorum ve oğluma kocama sarılarak huzurla uyguya dalıyorum ....ve Allahıma binlerce kez sükrediyorum.... boyle güzel duyguları bana yaşattı için ..........

Allahım isteyen herkeze nasip etsin inşallahhhsenağlamasenağlama

beratefe canım cok mutlu oldum GOZUNAYDIN.. Allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin inşallah. senin SAT neydi guzelim

canııımmm çoookk sevindim yazını okurkende inan tüylerim diken diken oldu allah sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride göstersin inş.. tebrikler :sm_cool:

Kuzum, onlarca türünü gördüm de şu test hikayelerinin seninki gibisini görmedimkaydirigubbakcemile5 süpersinn :) Mesajın başına, büyüklüğüne ve sondaki ağlamalara bakınca olumsuz sandım mesajını, yani iki kere sürpriz oldu bana:lepi:
ee hadi bakalım kanı da ver gel, dört gözle bekliyoruz canım benima.sa.s.

JJuLiEtt.......................................... . 5 Şubat.....................12 Kasım

Dilşahımm...................................... 18 Şubat.....................25 Kasım seni cıkarmıyorum dilşahcım belli mi olur adet olana kadar beklemedesin haberin olsun :teselli:

Deniz588............................................................................[/SIZE][/COLOR]

HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ :CüvCüv:

Tuser...................................25 Ocak...................... 1 Kasım

BONCUK26...........................28 Ocak..................... 3 Kasım

Esterya................................28 Ocak...................... 3 Kasım

Nesli....................................30 Ocak...................... 6 Kasım

Berat Efe..............................4 Şubat......................11 Kasım :CüvCüv:
[/SIZE]

a.s.a.s.a.s

bu sefer ne keyifli, ne gurur vericiydi listeyi düzenlemek di mi yavrukuşş :)))
Nasıl da yakıştın maaşaallaahhh diyim ikinize de a.s:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…