2009 Kasm Anneleri

:roflol::roflol:hahaha Allah kolaylık versin canım ozman bizlere ( yada sizlere ) benim eşimde akrep burcu ( kendisi de tam bir bebektir :ecrin_bebek:) inatcı ama çok da merhametli a kıskanctırda ama zararı yok hatda ruhumumu bile okşar kıskavçlığı..........

bende voga burcuyum eşim dediğim gibi akrep oğluşumda yengec ...

Akrep burcu bebeği ve ebeveyniyle ilişkisi.

Akrep bebeği dünyaya gelince tüm gözler bu bebeğe çevrilir. Daha ilk doğduğu günden itibaren gurur ve kararlılık davranışlarına damgasını vurur. Sakin ve sessiz görüntüsünün altında gizli bir güç ve başkaldırma dürtüsü olduğunu gözden kaçırmamalısınız. Bu durum uzun süre böyle devam edecektir, çünkü bu bebek ilgi odağı olmalıdır. Etkileyici ve derinden gelen anlamlı bakışlarıyla üzerinizde bir sihir etkisi yaratır. Akrep burcu bebeği sizi şaşırtmayı sever ve bunu sık sık yapar. Minicikken bile insanları yönlendirmeye bayılır. Onunla iktidar çatışmalarına alışmanız gerekiyor, çünkü Akrep bebeği ebeveynleriyle birlikte, çevresindeki herkesin kendi kural ve planlarına uymasını bekler. Özetle Akrep bebeği son derece zekidir, istediği şeyleri kendi usulünce ister ve nasıl elde edeceğini çok iyi bilir. Akrep burcunun üreme organları hassastır. Dolayısıyla bebeğinizde idrar yolları, kalın bağırsak ve genital organlarla ilgili rahatsızlıklar görülebilir. Akrep, duygularının yoğunluğu nedeniyle en kıskanç ve en saldırgan olan burçtur. Doğal bir dedektif olan çocuğunuzdan pek çok şeyi sakladığınızı sanabilirsiniz. O ise pek çok şeyi en az sizin kadar bilir, ama belli etmez. Doğal sezgi ve analiz yeteneğini geliştireceği her türlü alanda başarılı olacaktır. Bebeğiniz büyüdüğünde matematik, tıp, petrol işleri, arkeoloji, antropoloji, maden mühendisliği, kimya ve fizik konuları ile ilgili işlerde başarılı olacaktır.
Bilim adamı, araştırmacı ve psikanalistler genellikle Akrep burcundandır. Dedektiflik, polislik, askerlik gibi gizlilik ve takip gerektiren alanlar, astroloji, fal gibi sezgi desteği isteyen konular da bebeğiniz için idealdir. Ayrıca güçlü, kariyer edinmiş, profesyonel ve kendine özgü sanatçılar Akrep burcu insanlarından çıkar.

yandık ki ne yandık kızlar :)

bişe olmaz korkmayın korkmayın
ben 5 kasım doğumluyum
kızım da 7 kasım
ikimizde akrebiz
o minik akrep ben anne akrep
birbirimizin dilinden iyi anlıyoruz

ay kusura bakma canım ya ben 1 kişi yapıyor diye düşünmüştüm eklemedim kendimi onun için ... hoşbulduk canım teşekkür ederim eklediğin için a.s.

ay kusura bakma canım ya ben 1 kişi yapıyor diye düşünmüştüm eklemedim kendimi onun için ... hoşbulduk canım teşekkür ederim eklediğin için a.s.

evet ya 1 kişi yapmasın formu herkez kendi eklesin nasıl olur karar verelim buna yoksa karışık olursa bir kişi yapsın ........

fikirlerinizi bekliyuourmm........

aynı bizim durum:)))
ben boğa, baba balık oğluşum akrep

bence uyumlu yani şimdiye kadar :) ayrıca akrep erkekleri anneye düşkün olurlarmış diye duydum

aynı bizim durum:)))
ben boğa, baba balık oğluşum akrep

bence uyumlu yani şimdiye kadar :) ayrıca akrep erkekleri anneye düşkün olurlarmış diye duydum

CANIM OGLUN KAC AYLIK??

boga ile balık ın anlasmasıda mucize.. boga cok guclu kararlı
balık kararsız sinsi ve yavas :)

kızlar ya bir sitede baktım bebegimin cinsiyeti kız gozukuyor sizce o tur takvimler dogrumu

amaa 2008 hatunları kendi topiğini bırakmış buralarda gezio sizi sizi

CANIM OGLUN KAC AYLIK??

boga ile balık ın anlasmasıda mucize.. boga cok guclu kararlı
balık kararsız sinsi ve yavas :)

kızlar ya bir sitede baktım bebegimin cinsiyeti kız gozukuyor sizce o tur takvimler dogrumu
birbirimizi dengeliyoruz sanırım:)

oğlum 3,5 aylık 2008 kasım annesiyim bende şimdiden hayırlı olsun

ben çin takvimine bakmıştım kız gözüküyordu erkek geldi:))

ziyarete gelimm dedim kızma:)
hadi gidelim bari, taze annelerinde soracakları olursa biz hep oradayız

sizin burda olmanız ve deneyimlerinizi paylasmanız o kadar hosumuza gidiyorki sagolun varolun.

kizlar hazir sizi yakalamisken ssk anlasmalı bir ozel hastanede o hastanenin doktoru ile dogum yapmak istiyorum. bu tur bi dogum fiyatları ne kadar civarinda olur sizce???

mirmirmirmirben de boğa burcuyum canım, yav gözümü korkutmaaa :roflol:

hastaneye göre ve doğum şekline göre değişiyor ben medipolde doğum yaptım emekli sandığı çalışanıyım ve anlaşması var normal doğum 900, sezeryan 1500 tl idi, ben normal doğum yaptım epidural ve doğumdan sonra oğlumun ciğer röntgeni vs. 1500 ödedik

yenibosna nisa hastanesinde yaptım .acayip memnun kaldım gebelik takiplerim de orda yapıldı ayrıca ..fiyat ssk lı 350 normal 780 sezeryandı ben sezeryan oldum..ayrıca sonraki hemşire hizmetleri bebek bakımı filan süperdi..

canım illere göre değişiyor.... mesela adapazarında özel hastande doğumlar sezeryan 750 normal 500 ...

meraba arkadaşlar.beni listeden çıkarabilirsiniz.malesef dün reglim geldi.hayırlısı olsun...inşallah bidahaki aya:çok üzgünüm

meraba arkadaşlar.beni listeden çıkarabilirsiniz.malesef dün reglim geldi.hayırlısı olsun...inşallah bidahaki aya:çok üzgünüm

uzulme be meltemcim.. bizlerde zamanında cok bekledik vakti saati gelince Allah herseyi nasip ediyor.. umudunu asla yitirme guclu ol bebegini kucagina aldigin gun bu gunlerini unutacaksin

Sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…