2009 Kasm Anneleri

merhaba arkadaslar

benim SAT 28 ocak 25 subatta hamile oldugumu ogrendim adetime 3 gun varken.
4 kasım gozukuyor muhtemel dogum tarihi ama belli olmaz degil mi?

merhaba arkadaslar

SAT 28 ocaksa muhtemel doğumun 3 kasım gözüküyo hiç üşenmedim araştırdım bak valla gözün aydın allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin ama önce olur sonra olur onu allah bilir.önemli olan sağlıkla gelsin şimdilik kasım 2009 annesi gözüküyorsun o kesin

SAT 28 ocaksa muhtemel doğumun 3 kasım gözüküyo hiç üşenmedim araştırdım bak valla gözün aydın allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin ama önce olur sonra olur onu allah bilir.önemli olan sağlıkla gelsin şimdilik kasım 2009 annesi gözüküyorsun o kesin

cok sagol canım ya
birde adet gunumde benim beta hcg 506 cıktı cok mu dusuk sizce?

esteryacım gözünaydın allah tamamına erdirsin

canım cok sagol ya,
biliyormusun 4 hafta 4 gunluk hamileyim ama hic belirtisi yok
ne canım bisi istiyor ne midem bulanıyor
tam tersine istahim kesildi
ne halsizlik var ne bişi
sadece saçlarım çok berabat hiç şekil almiyor :)

esterya canım gözün aydın :) benimkinden 2 gün büyük senin sıpan naniknanik
bende de belirtiler yok, sadece akşamları karnımda gaz oluyo:bbo:
bol bol su içmeye çalışıyorum, sen doktora gittin mi? ben cumayı bekliyorum
geçen çarşamba 267, cuma 1058 di hcg değerlerim. Sen kaç gün önce baktırdın?

canım masallah bebegin cok tatlı demekki degerlere takılmamak lazım , 7 martta insallah 5. hafta dolmus oluyor bebegimi gıruurum
sağol canım ;
bu arada evet değerler 1 günle bile farkediyor fazla takılma derim..ama 5 haftalıkken büyük ihtimal önce kese görülür 7-8 haftalıkken kalp atışı ve bebeği görebilirsin ..

:nazar:Anne Adayımız. .....................:nazar:SAT............ ..:nazar:Tahmini Doğum Tarihi

Meltemşahin.................................... 3 Şubat .....................10 Kasım

Beratefe.......................................... ...4 Şubat .....................11 Kasım

JJuLitt........................................... ....5 Şubat......................12 Kasım

Dilşahımm......................................... 18 Şubat......................25 Kasım

:nazar:HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ :nazar:

Anne Adayımız. .....................SAT............ ..Tahmini Doğum Tarihi

Aybike zehra ........................4 hafta 1 günlük hamileeeeeee ve Kasım ayının ilk Hamilesi

Tuser...................................25 Ocak...................... 1 Kasım
esterya................................28 Ocak...................... 4 Kasım
Nesli....................................30 Ocak...................... 6 Kasım .Tebrik ederiz canım

Son düzenleme:
merhaba herkeze iyi bir hafta diliyorum .. benim için bugün başladı hafta çümkü dün izinliydim...

merhaba arkadaslar

esterya gözün aydın canım tebrik ederim Süper ya ne güzeş Allah nazarlardan saklasın hepinizi.........

:nazar:Anne Adayımız. .....................:nazar:SAT............ ..:nazar:Tahmini Doğum Tarihi

Meltemşahin.................................... 3 Şubat .....................10 Kasım

Beratefe.......................................... ...4 Şubat .....................11 Kasım

JJuLitt........................................... ....5 Şubat......................12 Kasım

Dilşahımm......................................... 18 Şubat......................25 Kasım

Aybike zehra ........................4 hafta 1 günlük hamileeeeeee ve Kasım ayının ilk Hamilesi

Nesli....................................30 Ocak...................... 6 Kasım .Tebrik ederiz canım

evettttttttttttttt sıra meltemşahinin bu gün için arkadaşımızdan cevap bekliyourz.. ben yarın tets yapmak istiyorum ...dayanamıyacam cünkü kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

birde bir sşey sormak istiyorum dün akşam saol mememden süt ( tam süt olmasada hani bebekler ilk emdikerinde sarımsı bir süt gelirya şeffaftır onun gibi bir şey ) geliyor kafam çok karıştı süt gelmesi normalde hormonlarının düzenli olmadığı anlamanına geldğini biliyorum hatda geceliği bile engelliypor.... neyapmam gerekiyor adet olursam hemen dr gidicem :uhm::uhm:

herkese merhabalar
burayı görmemiştim ben yeni sayfa açılmış oraya yazmıştım
Ben aslında ekim sonu annesi olacağım
ama geç döllenme olduğu için muhtemelen 1 hafta geriden takip edeceğim
sat 21 ocak 1 hafta ilerden düşünürsek satı 28 ocak yazarsak hesap karışmaz doğumda nasipse 4 kasım görünüyor
herkese hayırlı, sağlıklı , sorunsuz bir 8 ay diliyorum zor günler yaşadım bende allahım bu sefer yüzümü güldürür inşallah

aramıza hoş geldin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etisn Allahım ..... ohhh ne güzel listenin hamizşleri coğalmaya başlası ......kaydirigubbakcemile

teşekkür ederim canım amin

Meltemşahin.................................... 3 Şubat ....................10 Kasım
Beratefe.......................................... 4 Şubat ....................11 Kasım
JJuLiEtt........................................... 5 Şubat.....................12 Kasım
Dilşahımm...................................... 18 Şubat.....................25 Kasım

BONCUK26...........................28 Ocak..................... 4 Kasım
Nesli....................................30 Ocak...................... 6 Kasım

sanırım beni eklemeyeceksiniz ?
ekledim tatlım Aslında herkes kendini ekleyebilir :KK66: Hoş geldin tekrar..

Son düzenleme:
BENİM İSMİMİ SİLERSENİZ SEVİNİRİM :çok üzgünüm:

çok üzüldüm dilşahım ama cardı senin adet olmana erken mi geldi :çok üzgünüm::çok üzgünüm:...... ama pes etmek yok yola devam bak sende bende ikici bebeklerimiz için mucadele veriyoruz sırf ilk bebeklerimiz yanlı z kalamsın diye çünlü oğlum çok istiyor :çok üzgünüm:

çok üzüldüm dilşahım ama cardı senin adet olmana erken mi geldi :çok üzgünüm::çok üzgünüm:...... ama pes etmek yok yola devam bak sende bende ikici bebeklerimiz için mucadele veriyoruz sırf ilk bebeklerimiz yanlı z kalamsın diye çünlü oğlum çok istiyor :çok üzgünüm:[/QUOT
adet olmadım canım eşimden dolayı vazgeçtim benimle birlikte olmak için peşimde dolaşan eşim korunma süremiz doldu hafta sonu ve ogünden beri benden kaçıyor eşim zorlada yaptıramam bıktım artık üç gündür aramız bozuk ilaç içmeyede bıktım boşuboşuna içmişim bıraktım bende buarada kızım üzülücek ama birsenedir kendimi teskin etmeye çalışıyorum kimse benim yaşadığım acıyı anlamıyor sizler beni anlıyorsunuz rahat anlatabiliyorum:çok üzgünüm:

kızlar internetten okuyorumda akrep burcu bebekleri icin felaket şeyler yazıyor
inatçı kıskanç dediğim dedik..
napçaz ya :)
ben boga burcuyum eşim balık burcu akrep burcu bir evlat bizi darma duman edecek
sanırım :) kaydirigubbakcemile

X