2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

nidacım masallah bebişine..ağzı burnu çenesi allah özenmiş de yaratmıs sanki.ne güzel çıkmış öyle...çok güzel bir kız olacak belli.

Maşallah Nidacım, sevsin onu teyzeleri, ne güsel çıkmış öle!

nidacım masallah bebişine..ağzı burnu çenesi allah özenmiş de yaratmıs sanki.ne güzel çıkmış öyle...çok güzel bir kız olacak belli.

nidacım canım maşhh prensesine.. çok şeker gözüküyor...

Kizlarrrrr hepinize cok tesekkür ediyorum... Hepimizin bebislerine masallah...kaydirigubbakcemile3

nilaycım maşallah yakışıklıya o ne duruş öle ayakta sanırım kurtlu:) allah kucağındaki resimlerine de bakmayı nasip etsinn

gamzeli bunu saçları çıkmış bak sen su yakışıklıya var mı miden de yanma saçlı bebekler anne midesinde yanma yapar derler ya

papatya ,naren sağolun hepimizin miniklerine maşallah..narenciim hiç dikkat etmemiştim saçımı var mide yanmam var hemde çokk doğru galiba saçlı olunca mide yanarmış..

kızlar hepinizin bebeklerine maşallah hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin rabbim
bende kızımın resmini koymak isterim ama aydır yüzünü göstermiyor her doktora gittiğimizde cok hareketli öyle oluncada bi denk gelmiyor inşallah p.tesi gitcem o zaman gösterirde sizlerde görürsünüz kızımı
neyse hepinizi öpüyorum grsrüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…