2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

Allah bagislasin Zezecim ,cok yakisikli oglun Herseyin yolunda olmasina cok sevindim...a.s.

gamzelicim zezecim maşallah yakışıklılaraaa allahım nazarlardan saklasın

harbiden özlemcim bunun fındık kadar burnu var ya ne kadar tatlı profilden foto vermiş yakışıklı

maş gamzeliii yakışıklı çıkmışş oğluşunnn saçlarıda var sanırımm

gamzeli maşallah yakışıklıyaaaa allah nazarlardan saklasın

[/url][/IMG]

seçebilene aşkolsun ama anlatim ekranın soluna doğru yatmış kafası bi gözü burnu sivri çenesi tontiş yanakları belli diğer yerlerde bilimum ayak ve el bulunmaktadır saadet kuzum senin kızın için geliyo aman narenimin kızısı duymasınnn

ben seçemedim semacım ya söyle çagatayına fotojenik olsun biraz ya ne bu umursamazlık böyle

seçiliooo cnmmm
ben anladımmm şahsen baya büyümüşşş maşş...

ay sendee taktın narenin kızınaaa kaydirigubbakcemile3
almassan almaaa biziiii :1closedeyes:

öle deme kıssssss alırız nolcakkkk aşkolsun yeterki gönüller bir olsunnnnn

ben seçemedim semacım ya söyle çagatayına fotojenik olsun biraz ya ne bu umursamazlık böyle

yahu bu pozu bile zor aldık eşşek çektirmedi dr a sallaya sallaya bi hal oldu kadın yüzünü açsın diye ama nerdeeee
dr dediki beni sevmedi heralde 4d de böle değildi dedi bende içimden güldüm e bende sevmiyom zaten seni diyeee

çenesi annesine benzicek sanırsam sivri çene olcek özlem teysesi saol canım benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…