2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

zezecimmm çok tatlıı yaaaaa maşallahhhhhh baya ayrıntılı çıkmışşşş
usgye girmeden kızdırdın mıııı paşamızı annesiiii niyee çatmışşşş kaşlarınııı yavrummm

canm cok saoolll
ne bilim dr rahat birakmiyor die kizdi herhaldeee
babasina cekmemis herhalde babasi cok sakin biridir
banami cekiyor acep:roflol::roflol:

canim cok tatli ogludun..Masallah. Elleriyle de kulaklarini kapatmis minik ...Allah bagislasin minigin

canım maşallah çok tatlı .. erkek dediğin sert olur diyormuş oğluşun kaşları çatmış :)

ama zeze çok çikin bu allah nazardan saklasın canım ya teknoloji mucizesi bi resim olmuş.yümuşuk şey ya çok tatlı

oy çatık kaşlım benim ne tatlı maşallah sübhanallah allahım nazarlardan saklasın rahatsız olmuş annesi o dr dan naniknanikallahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn

zezecim maşhh yaa oğluşuna.. dört boyutluda ne kadarda net gözükmüş.. maşhh.. yerim ben onun kaşlarını çatık çatık:)))

canim cok tatli ogludun..Masallah. Elleriyle de kulaklarini kapatmis minik ...Allah bagislasin minigin

canım maşallah çok tatlı .. erkek dediğin sert olur diyormuş oğluşun kaşları çatmış :)

ama zeze çok çikin bu allah nazardan saklasın canım ya teknoloji mucizesi bi resim olmuş.yümuşuk şey ya çok tatlı

oy çatık kaşlım benim ne tatlı maşallah sübhanallah allahım nazarlardan saklasın rahatsız olmuş annesi o dr dan naniknanikallahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn

zezecim maşhh yaa oğluşuna.. dört boyutluda ne kadarda net gözükmüş.. maşhh.. yerim ben onun kaşlarını çatık çatık:)))

cokk tskler canim arkadaslarimmm
oglusumda sevindi simdi siz tatli dedinizyasırnaşık şeysırnaşık şey

zezecim maşallah oğluşuna nazar değmesin Allahım korusun bütün kuzucuklarımızı çok şanslısın minikini gördüğün için yakından çok güzel yaa darısı başımıza inşallah öpüyorum minik kuşunu benim oğluşumda öpüyomuşş

cok tskler canm benim evet bebisimi gordugum icin cookk mutluyum bende..
bizde seni v oglusunu opuyoruzz canmcimmmma.s.

ben de bebişimin en son kontrolümüzdeki resmini ekledim insallah basarabilmişimdir

teşekkürler kızlar ama pek çıkmadı minikim idare edicez artık keşke tam görebilsek bebişlerimizi aahhhh aahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…