2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sağolasın arkadaşım.ben de hep 2 kız ya da 2 erkek dıyenlerdenım.ne guzel ömür boyu arkadaşlar kısmetse bırbırlerıne.izmirde de acayıp lodos ve fırtına var uçuyo dışarısı.

selam kızlarr...
gülinnn hayırlısı demek derine kız kardeş geliyor ne güzel...
burası da yağmurlu ve soğuk.
yağmur 2 gündür hasta burnu akıyor ve öksürüyor.
ıhlamur falan verdim umarım çabuk atlatır.kimle konuşsam çocuklar hep bronşit salgın varmış.
yaz gelsede krtulsak hastalıklardan...

gülincim gözün aydın derine arkadaş geliyormuş
ilkecim geçmiş olsun yağmur hastaymış
ayşecim benim oğlum hiç süt içmiyor o yüzden mecbur puding veriyorum, çok sağlıklı olmadığını biliyorum ama başka türlü kalsiyum almıyor
herkes iyidir inşallah
iyigeceler kızlar

SAĞOL iLKE kız gelıyo bakalım:) söyleye söyleye doğutuyosun valla benı helal sana

yağmurcuğuma da geçmiş olsun.çok öptüm herkesi..

emel sağol cnm.gece kulağım ağrıyor dedi acile götürdüm görünürde bişey yok iğne yapalım dediler istemedim.
sabah götürdüm doktora hafif iltihap var dedi.ilaç verdi kullanıyoruz ama genel durumu iyi.
dün yağmur'u şikayet ettiler bana :))
112 yi aramış ordakilerle konuşmuş.sonra beni aradılar çocuğunuz bizi arayıp duruyor diye :)
kusura bakmayın dedim artık napayımmm

gülinnnnnnn ne güzel işte seninde ablan vardı derin de 2 kız kardeş olacak.
1 tane de erkek yaparsın sonra

bende 2012 de düşünüyorum hamile kalmayı bakalım nasip

geçmiş olsun canım
havalar soguk olunca malum dışarı çıkmasak bile çocuklar hep
hasat benim oglumda kaç gündür ateşli

Nasılsınız kızlar?
benim oğlum bu saatte uyudu şimdi 7 de kalkar bütün gece ayaktayız (
yağmur yaramazlık yapmış ha, şikayetler başladı demek ilkecim, işin zor valla
kimseler yok herkes iyidir inşallah

selam arkadaşlar, uzun zamandır yazacak mecalim olmadı pek, o kadar yoruluyorum ki eve gelince hiç bişeye mecalim olmuyo, ama okuyorum tabii ki,
tatlı kız bebişlerimiz geliyo galiba, çok sevindim, inşallah hayırlı evlat olurlar, ben de ilke gibi cesaretim olursa, ve tabii Allah nasip ederse seneye düşünüyorum,
hasta olan bebişlere geçmiş olsun gerçekten kış hastalık açısından zorlu başladı, biz 2 kutu antibiyotik bitirdik bile alesef,
bugün kreşte velitoplantısına gittik kızımın arkadaşlarının aileleri ile tanıştık, amasyada azranın pek arkadaş sıkıntısı yok hatta arkadaştan bıktı diyebilirim, çocuk bazen evde yalnız kalıp oyuncakları ve bizle oynamak istiyo yalnızca :)) kreş çok iyi oldu o açıdan, amasya sosyal açıdan bize de iyi geldi, hiç bi haftasonumuz boş kalmıyo neredeyse,
uzun zaman yazmayınca çenesi düşüyo insanın

bu arada ilkecim bu yağmurla işin zor senin, tam fıylama olucak bu tatlı kız, ama çok sevimli maşallah, insana her şeyi unutturuyolar

selam kızlar
ilke maşallah yağmura sosyal olacak

emelcim kk da ev yapımı puding tarifi var ben ondan yapıyorum hazırdan farksız bi dene bence nişasta ve unla yapılan tarif güzel tutuyor

ooo maşallah canım ne güzel
hep bi kız kardeşim olsun istemişimdir ama olmadı
seninkiler ne güzel olurlar bıcır bıcır
selmaet dogur inş

amin canım.ben de hep 2 kız olsunlar dıyodum Allah gönlume göre verdi.

geçmiş olsun canım
havalar soguk olunca malum dışarı çıkmasak bile çocuklar hep
hasat benim oglumda kaç gündür ateşli

size de geçmiş olsun.

amasyaya alışmanıza sevindim.gıderken uzuluyodun ıstanbuldan sonra alışabilir miyiz oralara dıye.

günaydın arkadaşlar uzun zamandır yazzmıyorum. bugün 19 haftalık oldum. ve bronşit oldum. her öksürdüğümde su aktı. sususz kaldığım için bir hafta hastanede yattım serum iğne ilaç bir sürü müdahele yapıldı bebeğime. şimdi çok şükür iyiyiz ama çok zor günler geçirdik. bu arada benimde ikinci kızım geliyor. bu sene kız yılı sanırım:) ecemde kızımız olacak adı da kaan olacak diyo:) tanıdığı nadir bebekler var.onların isimlerinden etkileniyor

nil hayırlı olsun seninde bebişin, Allah kucağına almayı nasip etsin
özlemcim sağol canım, bakayım tarife, zaten çok nadir hazır puding veriyorum
hergün değişik sütlü tatlı yapıyorum
sütlü irmik, ıslak kek (bol bol sütle ıslatıyorum :)
nasılsınız kızlar , herkes iyimi
kayra mız mız mız yemek yemeden uyudu artık uyanınca yediririm

emelcim sende haklısın yesiinde nasıl yerse yesin modunda oluyor bazen insan.

mert yine hastalandı boğazı kızarmış antibiyotik ishal yapıyor veremiyorum ne yapacağımı şaşırdım.
ağzının içi burnu hep uçuk çocuk ne yese canı yanıyor.
zaten pekde işdah yok. seviyor diye tulumba tatlısı aldım karnı acıkınca hep onu yemek istiyor.

bizim mert hala sosyalleşemedi, başka çocuklardan ayrı gayrı oynuyor. eve misafir gelse dibimde oturuyor hiç kalkmaz. kaynaşması için o kişiyi 3-4 kez görmesi lazım.
kreş sosyalleştirir diyorlar ama daha çok küçük belki 5 yaşında gönderirirm tabi giderse :)

sağolun teyzeleri yağmur çok fazla sosyal,konuşkan,arkadaş canlısı falan filannnn :))))
bütün gün cırcır cır cırrrr.
mümine sevindim alışmana.kreş ortamı değiştirir çocukları.bnde seneye düşünüyorum.
ama haftaya annemlere gidicem babam anaokulunda müdür 1 haftalığına götürecek yağmur'u kreşe.
seviniyor ama anne benim çantam yok ki diyorrr belki 5 tane çantası var

selam kızlarrr
ayşecim etrafınızda çocuk yok mu onlarla sık görüşsen bizimki de bazen yapıyor öyle o zaman çok sinir oluyorum bazen de çok güzel oynuyor

çok geçmiş olsun.bu arada senın de kızın hayırlı uğurlu olsun.aramızda 3 hafta var demek:)

ah be Emel şu ek gıdalara başladığımızdan beri sen de ayşe de mahvoldunuz yesınler dıye.neyse öyle ya da böyle buyolar işte.

geçmiş olsun Ayşe'cim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…