2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız uzun zamandan beri uğrayamadık
sizde kuzularınızda iyidir inş.
gülincim seninde yarın kontrolun varmışl hadi hayırlı sonuçlarını bekliyoruz.
ben buralardayım artık:)

merhaba okuldan geldim tarif arıyorum yarın misafir alıcam çayın yanına tatlı falan ne yapsam diye düşünüyorum
gülincim o kadar oldu mu ya 2 li tarama vakti gelmiş hadi hayırlısı olsun inş.
filiz kız kaçak nerelerdesin sen ayvalık nasıl alıştın mı?

hakkaten ya çok sahipsiz kalmış topik açıkçası ben pek fırsat bulamıyorum pc açmaya face e hemen telefondan girip göz atıyorum daha pratik geliyo ama kk şimdi mobil uygulama yapmış telefonuma yükledim artık ordan girip bakarım arada
gülincim güzel haberlerle gel inş benim çok şükür sorun çıkmamıştı ikili testte ama cinsiyetini çok merak ediyorum ben çatlıcam valla artık

açıkçası ben karar vermemiştim 2.yi istiyodum ama henüz erken olduğunu düşünüyodum ama kısmet işte o kadar korunmamıza rağmen oldu olmuşken de dünyaya getirmeye karar verdim hakkımızda herşeyin hayırlısı olur inşallah

selam kızlar, benimde pek fırsatım olmuyor, mert uyursa o zaman girebiliyorum.
bizimki çok yemek seçiyor, çorba içmiyor artık.
hergün köfte yiyor. çorba içmediği içinde kabuzlık oluyor çocukda.

hele şükür.sağolun kızlar bakalım yarın ıyı haberler alırım ınşallah.öptüm hepinizi.filiz nerelerdeydın ya?ilke de ev taşıyo sanırım o da yok.

selammm arkadaşlar gelicek bi bakayım dedim sabahtan beri fırsatım olmadı
ayşecim kabızlık bizde de var kayısı suyu içir.bizimki çok su içmiyo ondan oluyo

Allaha şükür burası azcıkta olsa hareketlenmiş
filiz cim hoşgeldin uzun zaman oldu seni buralarda görmeyeli
gülincim kpntrolün umarım iyi geçer ve cinsiyetini ögrenirizz
canım gabızlık çok kötü geçmiş olsun kayı suyu iyi gelir derler bi dene bariii

kızlar umarım atladıgım kimse yoktur
benimde kuzular uyudular çok şükür
fırsattan istifade burdayım
iyi gcelerrrr

gümaydın kızlar.dun gıttım doktora küçümenın durumu ıyı çok şükür ama cinsıyetını öğrenemedık.tam bır muamma.kız gıbı de durdu erkek gıbı de:))

neyse dun akşam tuvalete gıttım.tam kalkarken afedersınız canım acıdı bıraz bı baktım 1 tane siğil aşağıda.emınım sabah yoktu.gunde 5o kere tuvalete gıdıyorum malum.görsem zaten gıtmışken doktora da gösterırıdım.çok tadım kaçtı tabı akşamdan berı.öğlen olsun da doktorumu arayıp danışıcam bı muhtemelen de yarın gıderım gene göstermeye.allah korusun şu HPV vırusu yapıyomuş rahım kanserıne sebep ıllet şey var ya.aklıma getırmek ıstemıyorum tabı ama gelıyo elımde değil.dua lutfen uğursuz bışey çıkmasın( edın bana

maşallah minişine.başka bişeydir o gülincim siğil olsa birden geçmezdi öyle içini ferah tut

GEçmedi ayşecim zaten.dun çıktı daha.dayanamadım aradım doktoru demın.görmeden bışey dıyemem ama panık yapma korkma dedı.hpv çok var ortalıkta kaçış yok dedı.siğilse de bıraz bekleyıp sonra lazerle yakıyoruz dedı.tarafta olup da daha çıkmamış olanlar oluyomuş çünkü neyse salı gunu gıdip gösterıcem kısmetse.inşallah başıma dert açmaz

merhaba kızlar geçmiş olsun,
gülincim maşallah minişine, geçmiş olsun önemli değildir bencede takma kafana
özlemcim bak çok kolay bir tarif biliyorum süper oluyo bir paket kremayı tencereye döküyorsun içine bir paket bitter çikolata parça parça koy ısıt eriyince kapat içine bir tane baton kekler varya onu ufalıyorsun dolapta üç dört saat donduktan sonra elinle küçük toplar yapıp hindistan cevizine buluyorsun süper oluyo ben sık yapıyorum
mertede geçmiş olsun bencede kayısı suyu iyi gelir

yusuf kayra çok hastaydı kızlar ondan giremedim ben birkaç gündür çok öksürüyordu dünden beri azaldı çok şükür hırıltı vardı biraz doktor bir hafta çok dikkat et biryere çıkarma yıkama bile dedi ilaç alıyoruz o balgamı atması lazım yoksa bronşite çevirir dedi
iyiye gidiyoruz çok şükür tabi hastalıktan iştah gene sıfır

neyse kızlar ben kaçtım görşürüz kendinize iyi bakın

Son düzenleme:

bende geçti sandım yanlış anlamışım inş. önemi bişey yoktur cnm

geçmiş olsun emelcim

günaydın kızlar
emelcim çok geçmiş olsun tarif için de sağol
gülincim inş. kötü bişey değildir
biz de evdeyiz bugün ece hala parmak emiyor geceleri. canımız çok sıkılıyo bu yüzden unutmuştu ne güzel tekrar başladı

sağol özlemcim alıştım valla canım ya
her zamn beklerim
hele şükür.sağolun kızlar bakalım yarın ıyı haberler alırım ınşallah.öptüm hepinizi.filiz nerelerdeydın ya?ilke de ev taşıyo sanırım o da yok.
valla canım taşınma eğitim seminer derken daha yeni oturabildim yerime
şimdide araziden geldim işte
burda işler yoğun ama zevkli ortam iyi şükür
hoşbulduk canımm
selammm arkadaşlar gelicek bi bakayım dedim sabahtan beri fırsatım olmadı
ayşecim kabızlık bizde de var kayısı suyu içir.bizimki çok su içmiyo ondan oluyo

geçmiş olsun tatlım

sağolun kızlar, iyiye gidiyoruz ama ilaç içirmek işkence gibi çok ağlıyor bıktı yavrum
gülincim gözün aydın seninde

sağolun arkadaşlar.yok filizcim ben siğil zannedip gittim ama siğil değil bu dedı dr.zaten her ne haltsa akşam düştü kendılığınden.İLKEEEEEEEEEEEEEEEE ülke mı değiştirdin be kzıım bı ev taşıdın nerdesın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…