2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gülinnnnnnnnnnnnn arkadaşımm burdayım.ya geçen salı taşındık.diğer evi topla yeni eve gel düzenle derken anca bitti ama bende bittim.
taşıma şirketiyle anlaştık aslında iyi oldu.ama evi yerleştirmek ne zormuş.
buralardayım artık.geçmişi okuyamadım yarın bakarım herkese iyi geceler...

kızlar bişey sorucam size
ben sütten keseli 6 aydan fazla oluyor ama hala damla damla süt geliyor göğsümden neden kesilmedi
sizdede aynı durum oldumu
bazende birikiyor ucunda herhalde peynir kesiği gibi çıkıyor
sinir oluyorum ne zaman bitecek

canım ben 2009haziran ve 2010temmuz annesiyim kızım 2010lu sadece 6,7ay emdi bıraktı şuan 17aylık ve hala benden süt geliyo sıktırınca ama,,ve nezaman kesilir bilmiyorum,,arada emzirmeye çalışıyorumısırıyoo ööhh diyooama inan bende bilmiyorum kesilmicek gibi geliyooama öyle kendiliğindn akmıyo,,ben sıktırırsam akıyoonun için seninki çok normaldir

bayadır kk da yokum, bir bakayım dedim ve sizleri görünce eski günlerim aklıma geldi...
işe gömülü bir şekilde yaşamaktan kendimi kurtarıp size de takılsam kafayı sıyırmaktan kurtulurum sanırım

yaa benimkileri arasında felaket kıskançlık rüzgarları arttı kızlar napıcam ben yaa,,beni paylaşamıyolaaar oooooofffff

selam kızlar
emelcim bilemiycem nette bir ara cevabını bulursun
trendy sana da kolay gelsin ne güzel paylaşılamamak

selam kızlar...nasılsınız? bizim bebişler 2.5 yaşına geldi...hepatit aşısının 2.dozunu yaptıran var mı? biz salı günü gideceğiz...hem kontrol hem aşı için....geçmişe bakayım...öpüldünüz..

nasılsınız kızlar,
özlemcim, trendy sağol canım, benimde sıktırınca geliyor korkacak bişey yok ozaman
bizde yaptırdık ikinci dozunu hepatit a nın

kızlar naber
ece bu ara bana düştü beni pek istemezdi şimdi roller değişiyo galiba ve maşallah diyeyim bu ara biraz da sakin hareketleri değişti artık büyüdükleri farkediliyor iyice

selam kızlar nasılsınız,
mert rota virüsü oldu geçti çok şükür.
ama hala evde ne pişiyorsa onu yemiyor.
hep ona özel pişiriyorum.

dün ne yediğini yazıyorum sizce yanlışmı besleniyor.

300 ML süt
3 mandalina suyu
1 tatlı kaşşığı bal
20 tane zeytin
6 tane tulumba tatlısı
biraz menemen ekmekle birlikte
2 tane köfte
3 tane domates
2 tane çengelköy salatalık
1 tane muz

aklıma gelen bunlar

hep ıvır zıvır yiyior işde böyle

geçmiş olsun cnm aşı yaptırmışmıydınız.bence yemesi iyi ceylin de aşağı yukarı böyle besleniyo.et var,süt var,meyve var daha ne olcakki.bence miktardan çok ne yediği önemli

selam kızlar nasılsınız...
yeni eve alışmaya çalışıyoruz.orta katta oturmak ne zormuş.üst kattaki komşularım sağolsun her allahın güünü kavga ediyorlar.
eşim uyardı en sonunda.arada yine oluyor.alt kata da taşınıyorlar sanırım devamlı tadilat ıvır zıvır.
hareketli bir aprtman...

ayşe maşallah merte daha ne yesin.20 tane zeytin çok değilmi ya.yağmur hiç yemez zeytin.peynir yumurta pekmez ve portakal suyu kahvaltısı.
öğlende ne yemek pişirdiysem çorba vs.
akşam yine aynı.
yatarkende cicibebeli süt yapıyorum.
14 kiloydu en son.gayet iyi maşallah bütün çocuklarımıza.

merhaba kızlar
ay yeter toplanın artık bu ne ya bu kadar mı öldünüz?
ayşecim maşallah yemesi güzel ece ye düzeldi diyorum ama mert kadar yemiyodur yine. herşeyden yiyormuş . farklı şeyler yapmaya çalış ben hep tarif peşindeyim değişik bi tat oldu mu yiyor zilli hele misafirliğe gitsek beni yalancı çıkartıyo ne varsa yiyor

kızlarrr nerdesinizzz ben de bi bakayım dedim ama haftalardır aynı sayfa benim 2 numaranın cinsiyeti hala netleşmedi hatta öncesinde tahmin bile yoktu ama doktor bugün büyük ihtimal kız dedi haftaya cuma tekrar gidicem netleşecek inş hepsi sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar da gerisi mühim değil aslında ama insan merak ediyo işte yine de yani bi prensim vardı zaten bi de prensesimmi geliyo nediiiirrrr face den çaktırmayın kızlar şimdilik kesinleşince paylaşıcam ordan
herşey iyi gidiyo çok şükür batuhan kendi kendine uyumaya başladı yanına yatıyoruz öğlenleri ben akşamları eşim masal okuyoruz o arada uyuyo ve bu çok büyük bi gelişme bizim için ayakta salla salla fenalık geliyodu
ayşecim örnek menü yazmışsın ama domates ve salatalık verme bence ya mevsimi değil hayatım zararlı diye düşünüyorum batuhan da maşallahı var zaten belli oluyo ya herşeyi yer karnıbahar kereviz vs. bütün sebzeleri ve meyveleri et balık tavuk ne varsa yer ben de sabahları yumurta meyve suyu peynir veriyorum ekmek vermemeye çalışıyorum fazla malum biraz kilolu benim paşam çorbalarını ekmeksiz içmiyo yarım dilim ekmek doğruyorum çorbalarına o kadar yoğurt süt tüketimi de iyidir çok şükür iştahı konusunda bi şikayetim yok ama bence mümkün olduğunca mevsim meyve ve sebzeleri vermeye çalışın derim ben :13:

merhaba kızlar,
hadi hayırlısı neslihancım darısı başıma bakalım seneye kısmete
bencede domates salatalık artık almamak gerek, benim oğlum salatalık çok seviyor yemekleri öyle yediriyordum bir salatalık bir kaşık yemek
ama artık vermiyorum kış hormonlu hepsi
yaza yesin artık bol bol
bizimde bugünkü menümüz;
kahvaltı haşlanmış yumurta, pekmez, süt bal ekmekten sütlü mama
ara birtane kivi
öğle brokoli çorbası (biraz süt ve kekikte koydum çok yakışmış sevdi kayra)
akşam kuru fasulye pilav
gece bir kase puding

azmı çokmu bilmiyorum bu kadar yiyor en fazla

kızlar domaates salatalık organik alıyorum ben. domates bol sulu çekirdekli ve harika kokulu salatalıkda çıtır çıtır şu miniklerden. bunları tesadüfen budumda aldım yoksa piyasadaki domates salatallı benim bile yiyesim gelmiyor.
ilke zeytini sever bizimki ama peynirin tadını bile unutmuştur nefret ediyor.
neslihan seninkinin işdahının maşallahı var, kendi uyuyan çocuk çok rahat oluyor bizimkide 8 aydır kendi uyur çok rahatım.
ayşe ceylin köfte ve süt yediği için bende öutluyum ama karın doyuracak şey yemiyorki, ekmek sulu yemek falan arada yiyior.
özlem misafirlikte çocuklar anneleri hep utandırır zaten. bende derimki mert bunu çok sever derim o gün yemeyeceği tutar yada ev sahibinin yaptığını beğenemeyince ben utanırım :)
emel pudingde zararlı bence, ben pudingli kurabiye yaptım geçen yarım tepsi kadar yedi bir günde ona bile razı olmadım ama önünden alamıyorsun ki.

sizinkiler çikolata yiyiormu kızlar benimki eskiden hergün isterdi şimdi gözünün önünde dönüp bakmıyor bile..

nezmandır ugrayamadım
umarım iyisinizdir
maşallah kuzulara
hepsi gayet güzel yiyorlarmış
benim kzım oturupda daha peynirdi zeytindi yemz
mecburen bulamaç yapıp
yediriyorum
svedigi şeyler var Allaha şükür ama onlardanda çok az yiyor
sürekli zorlana yiyorr
neslihan maşallah kızmı geliyor yoksa selamet olsunda
çocuklar hep aynı yemez dersin milletin yanında yiyesi tutar
bim kzımda karıştırmayı sever
muhakkak bütün tabaklara bakar ve bırakır böyle oluncada sanki yemiş gibi görünüyorr milletin yanında

selam herkese
gülincim gözünüz aydın 2 kız kardeş olmaları çok güzel
emelcim maşallah kayraya öğünleri çok güzel.
bugün müthiş bir fırtına var burda evde kapalı kaldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…