2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar nasilsiniz gecmis bayramınız kutlu olsun

Gecmis olsun gulincim Allah korumuş derin i

Dünürüm nasılsın bayramda arayamadim Zeynep tlf nereye koymuş hala bulamıyorum çok merak ediyorum nerden çıkacak

Bizde Bayram evde gecti ve sürekli yattım kahverengi akıntım başladı Dr progestan verdi Cumartesi knt var inşallah gecer korktum gercekten küçüğümü kaybedicem diye :KK43:

Son düzenleme:
nasılsınız kızlar
bayram iyi geçti dünürüm gezdik bol bol akrabalara gittik leroy merlini çok seviyor benim oğlum matkaplar çim biçme makinaları bayılıyoruz koşturup duruyor orda bugün hava güzelken gittik çok sevindi :)
benimde hamileliğim öyleydi korkma canım inşallah bişey olmaz
doğuma kadar sık sık kanamam olmuştu Allah korusun minik kuzuyu
bekliyorum canım seni bak ne zaman müsait olursan

günaydın kızlar.tatıl gırdı görusşemedık.geçmiş olsun kanama cıddı bışey değildir inşallah.benım de bulantıdan kafam kalkmıoyo dersı nasıl anlatıyorum ben bılıyorum konuştukça ağzımda buyuyo laflar:KK43:(( benım de yarın kontrolum var bakalım ne dıycek dr. gene uğrarım görüşürüz.

selam annişler , gerçekten tatillerde epey sessizleşiyo topiğimiz,
gülin geçmiş olsun cnm, hem bulantıların için hem de derincik korkutmuş sizi , her an göz üzerlerinde olucak bu yaramazların, azranın i de gidip en kuytu bulduğu köşede saklanma huyu var, paso koştruyo bizi öyle mekanlarda,
havva cnm sana da geçmiş olsun umarım ciddi bişey değildir, bi yardımcın vardır umarım, zeynep de bi taraftan ilgi bekliyodur senden,

biz de daha iyiyiz şükür, yalnız çiş sorunumuz aynen sürüyo tamamen beze döndük malesef, kreşteki diğer arkadaşları ile beraber tekrar baştan öğreticez öyle karar aldık öğretmenleriyle, o da bahara anca olur sanırım,
onun dışında da şımarıklık had safhada zaten, ama okulda daha iyiyimiş, öğretmeni sınıf başkanı ilan etmiş azrayı, bana çok yardımcı oluyo diyo:))
bişey takılıyo kafama kızlar bu arad, sizde de böyle mi, azra bebekten çok şişe, krem vb kutularla oynamak istiyo, onları bebek yapıyo , uyutuyo, onca bebek var onlara o kadar bakmıyo bile, bana tuhaf geldi de :KK55:

selam kızlar
havva gülin geçmiş olsun kolay atlatırsınız inş.
mümine bizimki bebek yapmıyo ama o tür şeylerle çok oynuyor değişik geliyo ne de olsa .
ben de sabah dr. a gittim daha önce de vardı yazmıştım buraya lekelenmeler oluyordu rahimde yara var demişti ilaç kullandım geçmedi.bugün gittim kontrol etti bişey yok dedi ama et parçası olabilir emar çekelim dedi.bakalım yarına gün verdiler çok korkuyorum ya dr. basit bişey yatıyosun dedi ama damardan ilaç verilcekmiş nasıl olucak tam da soramadım inş. can acıtan bişey değildir inş. temiz çıkar yoksa et falan varsa almak gerekir dedi. kadınların derdi bitmiyo.

merhaba kızlar,
özlemcim geçmiş olsun inşallah temiz çıkar
azranın sınıf başkanlığınıda tebrik ederiz annesi :) bezi için üzülme müminecim psikolojik olarak etkilendi taşındınız kreşe başladı normal bence yaza öğrenir işte
yusuf kayrada kızlar çöpçünün sesni duymuş aç camı sark yarı beline kadar çöpçüye bakçakmış poposundan yakaladım mutfağa tabak götürmeye gitmiştim bir dakika bile geçmedi , çok ağladım çok korktum oda bana sarılıp ağlıyor Allahım korusun yavrularımızın hepsini

haydaaaaa çok gecmış olsun emel.ay bunlar buyudukçe tehlıkeler artıyo.nasıl becerıp açmış camı kereta ya anlamadım ben.kılıt taktırsana camlara.allah korusun.
özlemcım sana da çok gecmış olsun.doğru dıyosun kadınların derdı bıtmek bılmıyo:KK43:( temız çıkar ınşallah sonucun da.
müminecim sana da kolay gelsın ama gecıcı bı dönem ıdare edıceksın artık mecburen.bu ara da derının de en sevdiği oyuncaklar benım makyaj çantam ve parfumlerım.gunde 50 kere boşalıyo o çanta.

iyi akşamlar kızlar..
müminecim öğrenir merak etme.zamanla olur.
emelcim çok geçmiş olsun kilit taktır pencerelere açamaz...
özlemm geçmiş olsun sanada.
gülinn bende seni merak ediyordum.nasıl geçti tatil.

bende yağmuru uyuttum biraz bakıp çıkıcam.
yağmur'da arabalarla oynamayı seviyor hatta babası uzaktan kumandalı araba almış bugün çok sevindi.anne çok tatlı bu araba diyip duruyor.
bebklerde oynuyor yemek yapıyr mutfağı var.genel olarak oyuncakları çok seviyor.
bu aralar resim yapmayı çok seviyor.çiziyor karalıyor daire kare yapıyor...

kızlar yağmur'un küpeleri kulağını yara yapmıştı.çıkardım başka takmak istiyorum ama taktırmak istemiyor.kapanacak diye korkuyorum.
tekrar deldirmek zorunda kalıcam.yarın sabah tekrar deniyeceğim umarım taktırır zillii:KK37:

hepinize iyi geceler...

bu arada ev toplamaya başladım 1 hafta 10 güne kadar taşınırım.hayırlısı bakalımm

selam kızlar
emelcim ay allah korusun.
bizimki de dansçıları izleyip acunun programından onları taklit ediyor mesela bacaklarımıza tırmanıp ters takla atıyo çok esnek bir çocuk bale falan olsa göndercem ama sadece yüzme var burda. sürekli koltuk tepelrinde hiç normal yoldan çıkmaz koltuğa hep arkasından tırmanır.annemin ödü koptu zaten bayramda eceyi takla atarken falan görünce. bir de balerinler gibi bacaklarını açıp oturmaya çalışıyo geçen dans edenlerden gördü.
ilkecim sana da kolay gelsin.ben daha deldirmedim biraz daha büyüsün deldircem kulağını.
ben de sabah rahim emarı çektirdim koldan ilaç verdiler yarım saat falan yattım çok sıkıcıydı.inş. temiz çıkar.

kızlar sağolun kilit hepsine taktı babamız hepsine
ilkecim yağmurada geçmiş olsun ama acıyorsa taktırmaz yine bence
biraz yemek bölümüne bakayım değişik birşeyler varmı görüşürüz

günaydın kızlar.tatıl gırdı görusşemedık.geçmiş olsun kanama cıddı bışey değildir inşallah.benım de bulantıdan kafam kalkmıoyo dersı nasıl anlatıyorum ben bılıyorum konuştukça ağzımda buyuyo laflar:KK43:(( benım de yarın kontrolum var bakalım ne dıycek dr. gene uğrarım görüşürüz.
Sağol canım gecti şükür o bulantılar çok kötü ben evde zor dayanıyorum Allah kolaylık versin canım

selam annişler , gerçekten tatillerde epey sessizleşiyo topiğimiz,
gülin geçmiş olsun cnm, hem bulantıların için hem de derincik korkutmuş sizi , her an göz üzerlerinde olucak bu yaramazların, azranın i de gidip en kuytu bulduğu köşede saklanma huyu var, paso koştruyo bizi öyle mekanlarda,
havva cnm sana da geçmiş olsun umarım ciddi bişey değildir, bi yardımcın vardır umarım, zeynep de bi taraftan ilgi bekliyodur senden,

biz de daha iyiyiz şükür, yalnız çiş sorunumuz aynen sürüyo tamamen beze döndük malesef, kreşteki diğer arkadaşları ile beraber tekrar baştan öğreticez öyle karar aldık öğretmenleriyle, o da bahara anca olur sanırım,
onun dışında da şımarıklık had safhada zaten, ama okulda daha iyiyimiş, öğretmeni sınıf başkanı ilan etmiş azrayı, bana
bişey takılıyo kafama kızlar bu arad, sizde de böyle mi, azra bebekten çok şişe, krem vb kutularla oynamak istiyo, onları bebek yapıyo , uyutuyo, onca bebek var onlara o kadar bakmıyo bile, bana tuhaf geldi de :KK55:
Sağol müminecim gecti şimdilik yardımcım yok evdeyiz Zeynep genelde de sakın bir cocuk zaten pek yaramazlığı yok inşallah böyle devam eder.. Maşallah azraya da baskan olmuş aferin kızıma cis konusunda biz de nazlaniyoruz bakalım ne olacak
merhaba kızlar,
özlemcim geçmiş olsun inşallah temiz çıkar
azranın sınıf başkanlığınıda tebrik ederiz annesi :) bezi için üzülme müminecim psikolojik olarak etkilendi taşındınız kreşe başladı normal bence yaza öğrenir işte
yusuf kayrada kızlar çöpçünün sesni duymuş aç camı sark yarı beline kadar çöpçüye bakçakmış poposundan yakaladım mutfağa tabak götürmeye gitmiştim bir dakika bile geçmedi , çok ağladım çok korktum oda bana sarılıp ağlıyor Allahım korusun yavrularımızın hepsini

Ay canım büyük gecmis olsun Allah korumuş oy kiyamam ikinize
selam kızlar
havva gülin geçmiş olsun kolay atlatırsınız inş.
mümine bizimki bebek yapmıyo ama o tür şeylerle çok oynuyor değişik geliyo ne de olsa .
ben de sabah dr. a gittim daha önce de vardı yazmıştım buraya lekelenmeler oluyordu rahimde yara var demişti ilaç kullandım geçmedi.bugün gittim kontrol etti bişey yok dedi ama et parçası olabilir emar çekelim dedi.bakalım yarına gün verdiler çok korkuyorum ya dr. basit bişey yatıyosun dedi ama damardan ilaç verilcekmiş nasıl olucak tam da soramadım inş. can acıtan bişey değildir inş. temiz çıkar yoksa et falan varsa almak gerekir dedi. kadınların derdi bitmiyo.
Gecmis olsun canım umarım önemli bişeyler yoktur Allah kimseye dermansiz dert vermesin

Bizimde babamiz Ankara'ya gitti 2 gün babasız takilicaz artık...neyse ben yatayım iyi geceler

ohoooo ölmüş burası gene.bazen bı bakıyorum bı çene bı çene bazen de gunlerce tık yok.hayırdır nerelerdesiniz?

merhaba kızlar ben geldimmm
bugün emar sonucunu aldım perşembe göstericem dr. a sonuçta 22 mm kist görülmüştür diyor canım sıkıldı inş. ilaçla falan tedavi edilir.
eceyi de dr. a götürdük idrar tahlili istedik biliyosunuz bizimki sık idrar yolu iltihabı oluyor.perşembe de böbrek ultrasonu çekilecek

geçmiş olsun canım.22 cm dedığın çok buyuk bişey.ilaçla tedavı oluyor muymuş?bence aldır gıtsın için rahat olsun.ne dedı pekı dr.?rıskı var mıymış?

merhaba kızlar,
özlemcim bencede çok büyük, belki basit bir şeyle alırlar kurtulursun, çok geçmiş olsun tekrar
dünürüm Allah kavuştursun babanıza
nasılsınız kızlar, herkes iyimi , hamişler nasıl bakalım ?

selam kızlar, bayramda istanbuldaydık gezelim derken merti üşüttük grip oldu sonrada ben oldum ikimizde hastayız.
salgın varmış hastaneler dolu yeğenimde rota virüsü olmuş hastanede yatıyor aman dikkat edin.

merhaba kızlar
bugün gittim dr.a temiz dedi kist için alalım falan demedi.lekeler için fitil verdi geçmezse doğum kont. hapı içersin dedi bakalım inş. fitlle geçer
ecenin idrar tahlili böbrek ultrasonu temiz çıktı allaha şükür
bizden böyle AYŞE cim geçmiş olsun

kızlar uzun zamndır giremedim
memleketteteydim
yeni geldim sayılır
başından tehlike geeçnlere geçmiş olsun
hasta olanlarada geçmiş okul gece yarısı tek tek isim yazmadım kusura bakmayın
kuzuları öpün

X