2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

özlemcim çok üzüldüm komşunun kızına geçmiş olsun ...allah en kısa zamanda şifa versin...halimize şükretmemiz lazım tabi..yemeseler de sağlıklılar....ece yemiyor ama bildiğim kadarıyla kilosu fena değil...demekki yediği kadarı ona yetiyor annesi...dün bi drun makalesini okudum...diyor ki çocuğun büyümesi (boyu ve kilosu) yaşıyla uyumlu, gelişimi de normalse (yürüme, konuşma vb) çocuğum iştahsız diye üzülmeyin ....

haklısın valla tatlım olmuştur 1 yıl rahat.bundan sonra ugrarım sanıyorum sık sık inşallah.hasan bezirgan da eşimin dayısının oglu.

günaydın kızlar

bugün kadir gecesi cümlemizin kandili mübarek olsun.

ALLAHım bu gecede bilip yada bilmeden işlediğimiz tüm günahları affetsin...

merhaba kızlar
kadir gecemiz mübarek olsun
sağol fatoşcum 10 gün daha yoğun bakımda tutcaklar allahım kötü bişey olmasın da sağlığına hemen kavuşsun.dün gittik yanlarına hastanede olmak çok zor bekliycek yer bile yok allahım kimseyi düşürmesin hastaneye

ece yi de dün mdical parka götürdük çocuk cerrahisine dr. çok tatlıydı çok hoşuma gittimuayene etti kaka dolu yer kalmamış resmen dedi çiş eğitiminde oluyomuş kaka yapmamak için kendini tutuyo.az bişey yapar o da tutamadığı çıkar ama gerisini kendini sıkarak durdurur dedi alllhım şok oldum ya biz de yapamıyo zannediyoruz lavman verdi.akşam yaptık bayağı yaptı bugün de 2 defa lavman yapıcaz. hergün oturtun lazımlığa dedi yapmasa bile zorla oturtun dedi ama ne ala bizim cadı sabah ciyak ciyak tutayım dedim yok zapdedemedim. bir bu eksikti yani neyse inş. düzelir kısa zamanda umut ediyorum

gçmiş olsun özlemcim.kabız olduğundan mı yapamıyor ece ? kıyamam ben ona ya.biz bile dayanamıyoruz yavrum nasıl dayansın.
birkaç gün sıvı şeyler versen.kolayca yapabileceği şekilde.

iyi akşamlar kızlar.kimse yok ama ben yine selam vereyim dedim.

gezdik geldik yağmur uyudu bende ütü yapıcam nefret ediyorum ütüdennnn:84:

merhaba kızlar,
özlemcim komşunun kızına çok geçmiş olsun Allah şifalar versin
eceyede şok oldum çok cadı bu kız annesi
fatoşcum hoşgeldin sende bayadır yoktun egeyede maşallah yemesine ben artık ne yaparsam ondan yediriyorum sevdiği birşeyler oldumu yiyorda beğenmediyse imkansız bir daha ağzını açmaz
bende çocuğuma zarar verilmesini istemem ben daha sert oluyorum parkta yine sen sabırlıymışsın
geçen aydı kayra kovalarıyla kumlarla oynuyordu yanındada bir çocuk oda kumla oynuyordu bir ara ayağa kalktı elindeki küreği bir savurdu kayranın yüzü gözü kulağı kum doldu hemen koştum çeşmede yıkadım bıraktım çantayı bebek arabasını falan sağlık ocağı parkın yanında bizim koşa koşa götürdüm doktora gözündeki çıkmış dedi kulağınıda sık sık yıka oda çıkar dedi döndüm parka çocuğun ananesimi babannesimi bir noldu geçmiş olsun bile demedi bir çocuğuna kız napıyon öyle diye dimi ne uyuz insanlar var bak hatırladım yine sinir oldum

selammm
sağolun kızlar. yarın biz de annemlerin yanına gidicez inşallah.şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun belki uğrayamam dönüşte görüşmek üzere

günaaayyydddıınnn hanımmlaaarr MERHABAAAAA!!!

yarın bayram erken yatın hanımlar,giyelim en güzel elbiseyi,:87:yüzümüzde bir tebessüm ile,üzmeyelim yarın kocişimiziii
yarın bayram erken kalkın hanımlarr:87:,giyelim en güzel cicilerii,elimizde taze kır çiçekleri üzmeyelim bugün annemizii
yarın bayram erken kalkalım hatunlarr,giyelim en çıtır cicilerii,ellerinde taze kır çiçeklerii,üzmesinler sevdiklerimiz biziii:87::87:
yarın bayram erken kalksın bıdıklargiydirelim en güzel elbiseyi:87:yüzlerinde bayraam sevinçlerii,üzmesinler yarın bizleriii:118:

herkezin yarınkii ramazan bayramı kutlu olsunn ,ne mutlu bizekii hepberaber ramazanı geçirdik,hala inanamıyorum nekadarda çabuk bitti29gün
buda ben size armağan olsunn,

http://www.youtube.com/watch?v=BQ58Q4oXH9Q

:87::87::87::87::87::87::87::87::87::87:

Son düzenleme:
iyi geceler kizlar yarin buyuk ihtimalle hepimiz yogun oluruz bende tabi, oyuzden simdiden bayraminiz kutlu olsun daha nice bayramlara hep beraber insallah ailemiz yavrularimiz ve eslerimizle birlikte

hepinize güzel bi bayram diliyorum arkadaşlar, sizleri ve kuzularınızı da öpüyorum ayrıca,
ağzımızın tadı hiç bozulmasın, kuzularımızın ömürleri bereketli olsun inşallah, bayram ertesi görüşmek üzere

herkese selam
geçmiş bayrammınız kutlu olsun bir hafta yoktum ama 1 sayfa bile ilerlememiş

selam arkadaşlar geçmiş bayramınız kutlu olsun diycem ama sanırım kimse okumayacak...nerdeyse hiç ilerlememiş...herkes gezmelerde demek...biz ankaradaydık...ankara boşalır biz de tadını çıkarırız dedik ama gidenlerin yerine gelenler daha fazla olmuş sanırım...hayatımız trafikte geçti...küçük şehir hatta ilçede yaşamak istiyorum ben...bi kez daha anladım...egenin iştahı azaldı...baba evde diye şımardı sanırım...eve girmiyo zaten...pztsi işe başlıyoruz bakalım kim gezdirecek beyefendiyi yorgun argın...bu arada diyete başladım...bu siteden okuduğum bi diyete...bakalım verebilecekmiyim kilo...beyaz bi elbise almıştım yaz başı...alırken dükkanda nası bi ayna varsa yakıştığını düşünmüştüm...bayramda giydim...fotoğrafta çektik...aman allahım o ne...beyaz giymem gereken en son renkmiş meğer...o elbiseyi okul açıldığı gün (19unda) tekrar giyicem ama bu sefer peri kızı gibi olucam inşallah (böyle motive ediyorum kendimi)....kızlar aranızda diyet varsa o topikte görüşelim...biribirimizi motive edelim..işe yarıyo...neyse....hadi ama bitti bayram ...canlansın topik.....öpüldünüz..

MERHABA kızlar.evet sanırım herkes hala tatıl de.biz de çeşmedeydık 4 gun.ama 2.gunu dönduk buz gıbıydı hava.evde takılıyoruz benım de yarın son gun ve fatoş( alıştıydı çocuklar bıze evde ah ahh neyse

bız de gıttık bugun derın'e bayram harçlıklarıyla bı suru oyuncak aldık hasılat ıyıydı maşalah:))
ama onun gözü hala benım ve babasının ılgılendığı şeylerde.yolda gıderken annne ben çok acıktım yemek yemek istıyorum dedı:))) ınanamadık valla sonra da burgerdan bı hamburgerı göturdu keçi dun açım dıye bakıcısına 2 kez yemek yedirmiş şaşırdım dıyo kadın:)

kızlar yaa bışı sorucam.gunluk kullanmak için çatal bıçak seetı almak ıstıyorum evdekılerın hepsını atıcam:) bugun baktım korkmazın var 89 parça 230 tl bı de Narin dıye bı marka var 300 tl ama çok şık.var mı aranızda bunları kulllanan?benım çeyızımkı jumbo nun bana mısın demedı 10 yıldır.ama gundelığe veremem 1000tl vs.

selam arkadaşlar tatiller bitiyo yavaş yavaş,
fatoş sana aynen katılıyorum artık sakin hayat lazım yaa hele çocukluyken ne trafik ne gürültü çekilmiyo, sanırım amasyada buluruz aradığımız sakinliği, aradaki farkı yazarım o zaman
gülin maşallah derine, hastalık geçirdiğimiz için bizim iştah tabanlarda, bayramı sinir krizleriyle geçirdim yeme sorunu yüzünden, kuş gibi kaldı iyice
kaşık takımı olarak da, ben korkmazın bi takımını almıştım tamamen parlak olanından, bulaşık makinesinden lekeli çıkıyo, mutlaka tekrar nemli bezle silmek gerekiyo, o açıdan memnun kalmadım aslında korkmaz iyidir ama bilmiyorumi, narii de duymadı ama nehir de iyi olabilir günlük için

bu arada tatil bayağı iyi geldi bize evde 4 tane dayı var sürekli onların peşinde bizi hiç aramıyo, dün sideye gittik , döndüğümüzde salonda kurulmuş bi bebek çadırı bulduk çok güzel, içinde de bi hediye paketinde bebek, ortanca dayımız sürpriz yapmış kızıma, muyat dayım bana sürpriz yaptı diye geziyo ortalıkta, çok mutlu oldu

sağol müminecim.200-300 Tl de az para değil ki sonradan pişman olmıyayaım dıyorum.asıl ben aklım o 3oo tl lık narın marka takımda kaldı ama eşim vıdı vıdı yapıyo:) ay dedım ben de salaklık adamla çarşıya gıdıp çatal -kaşık bakılır mı ben de salaklık.gıt al öde taksıt taksıt ne bılcek o.şimdi bılıyo tabı parasını:))

zaten işrahsızdı Azra ıyıce kötu olmuştur tabı kıyamam.ben de kahvaltı faslına sinir oluyorum.hadı yazın çeşmede kalabalık sofra anneanne dede vs falan ayrı yemeye alışır belkı dedım ama 1 dilim ekmeği zor yedırıyodum öyle.ya da çıkarıyo ağzında buyuyo ekmek.gene bulamaçyapıyorum bene de barı yıyo ama artık bebe bısk.yerıne ekmek geçıyorum rondodan içine gene klasık eklemeler.barı bıklıyorum kı peynırını yumurtasını pekmezını vs yedı.aman ömrumuz yedıler mı kakalrını yaptılar mı dıye bakınmakla gecıyo:)))

benım de yarın 2 aylık tatılım bıtıyo ve iş başı.derın artık bakıcıyla...gerçi 15 gun yarım gun 1 de falan gelıcem eve.annecim sana kötü davranıyo mu dıyorum evet dıyo.napıyo pekı sana dıyorum benı sevooorrr dıyo:)) ay benım çatlak kızım rumlae gıbı konuşuyo yaaa kokooooor bakoooooooor sevorrrrrrrrr:))

aman pek bı çenem düşmüş.pazar evdeyız bugun.hadı öptüm sizi see u

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…