2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

anammm uğrayan olmamış yine fazla,
işe gittim geldim, ben geldim azra uyandı hemen, deli gibi uykum var, çocuk ilgi bekler anne uyku ister oooooffff offf

gülincim geçmiş olsun canım annenenemüminecim selam.. haıylrııs oslun inşkura için..çalışamkda zor ama ramaznda dahada zor dimibende ertelrim iş için bayram sonrası backaım artık inş iyi bişey bulurum havalar sıcak ramaznda olunca pek uğrayan yok

teşekkür ederim müzeyyen.ben de yarın annemı alıp çeşmeye gıdıyorum gene 1 hafta ord bakayım.bana da son bı tatıl olur.kımse gelmez ya neyse hadı ıyı geceler...

İYİ GECELER KIZLAR,
Gülincim yazmayı unutmuşum, çok geçmiş olsun annene canım, sana da kolay gelsin

oh en iyisi güincim.. bende tekrar memlekte gitmeyi düşünüyorum annem çağırıyorççç buradaki işleri halledersem gidicm eşimde izin veriyor zaten..betüş orda çok keyifliydiii.. durmdan dede diye sayıklıyor...kısmetse belki 4-5 güne giderimm işlerim biterse:))
kimsecikler yok...

iyigeceler kızlar nasılsınız?
betüşe azraya çok geçmiş olsun
gülincim annenede geçmiş olsun
kızlar taşıncağımız ev için
polisan gizemli bej beğenmiştim boya rengi olarak şimdi badana oluyor zeminde sarı tonu gibi bişey var ondan herhalde lila duruyor duvarlar
hiç hoşuma gitmedi
bu dertmi demeyin canım sıkıldı akşam akşam

slm kızlar geçmişi okumadım herkes iyidir inş
haber vereyim dedim benim tayinim çıkmadı daha önce yazmıştım eşimin tayini olumlu geldi hemen yazıyı da göndermişler bende hemen dilekçe yazdım tayin yerimiz gene ayvalık dua edin kızlar....

aman ayağımı sürümüşüm galiba:)) arkamdan dökülmüşsünüz.sağolun arkadaşlar.bakalım akşama annemı de alıp gıdıcez herhalde.bugun kalıcı alçıyı yapmışlar ayaka kalkmıyo,baBAM orda oruçlu yemek bekler.derın sokak-denız-park ıster.ben dınlenmek ısterım bakalım kıme yeticem 1 hafta içinde:)))
Emelcim değiştirre imkanın yok mu?insanın içine sınmedıkten sonra da zor baktıkça sinir olursun.
Filiz sizin için de hayırlısı olur ınşallah Ayvalık guzel yer ailen de o taraftaydı sanırım ınşallah olur.

bu arada ilkeyle Ayşe hiç yok pıyasada nerde bu kızlar yahu????

gülincim geçmiş olsun canım annene ne oldu okuyamadım ben kusura bakma
sağol canım evet annemler dikilide evet hakkımızda hayırlısı olsun eşim yolcu

geldim geldimmm herkese selamlar....
uzuun zamandır yoktum nasılsınız kızlar...
izmirdeyim annemlerde.yaz malum tatil falan derken pek giremedim.
yağmur çişi öğrendi bezden kurtulduk çok şükür.
keyfi yerinde burda.
bu arada gülin geçmiş olsun annene.

iyi geceler tekrar.. ilkecim maşh yağmöura betüşte öprendi şükrüler olsun..:))bezdeb bizde kurtulduk.herlade yaz ramazan derken uğrayan olmuyor neyse görürşüz kızlar):)

selam hanımlar.....bezden kurtulanlara maşallah...darısı başımıza...çalışmalara başladık...yavaş yavaş gidiyoruz, okul açılmadan bitirebiliriz umarım...geçmişe bakayım...

gecmiş olsun annecine gülincim, selam güzel anneler nasılsınız, ramazan nasıl geçiyor bebişler nasıl, maşallah bezden kurtulan yavrulara, darısı başımıza diyelim, görüşürüz öptümm yavruları ve güzel annelerini

merhaba kızlar
uzunn aradan sonra nihayet ben de döndüm 1 aydır yoktum annemlerdeydim dün geldik ece hanım uyudu hemen bi bakayım dedim
geçmişi okuyup geliyorum
bu arada çişini öğrendi bizim cadı.ama gece yatrken bağlıyorum artık eve geldim nasılsa onu da öğretirim

geçmişi okudum zaten bir kaç sayfa birikmiş ama iyi oldu çabuk okudum
bebişler hasta olmuş hep herkese geçmiş olsun allaha şükür biz iyiyiz hasta etmeden geldik evimize
ama benim cadı da bana rahat vermedi akşama kadar hep ağladı babasını aradı ,hiçkimseye gitmedi sürekli peşimde tuvalete bile zor gidiyodum düşünün yani.çok yabani çoook annnemlere bile son günlerde alışmıştı onlara bile gitmiyodu.evde beni hiç aramaz ordada peşimi bırakmadı ay annem böyle çocuk görmedim diyip durdu.ne yedi ne içti ne durdu hep mız mız ben de çok bağırdım kızdım hatta hergün bi şaplak yedi benden ama napıyım sabrım kalmadı artık.neyseki orda bahçeli ev hep dışardaydık o yönü iyiydi ve çişini öğretmem kolay oldu.
çiş olayını öğrenemeyenler için çevrenizde bir çocuk varsa onu yaparken izlesin mümkünse hemen öğreniyolar.
gülincim annene de geçmişolsun
filizcim tayinini inş. olur
specialedition diye birisi gelmiş hoş gelmiş.daha önceki üyelerden misin yeni mi katıldın?
artık buralardayım uğrRIM GÖRÜŞÜRÜZ

amin özlemcim
maşallah kuzuna aman

slm cnm sende hoşgeldin.. bende betüşe annemelre öğrettim sayılır çiş olayını..onalrında iki katlı bahçeli ev. donsuz dolatı iki günde iyi odlu öğrendi.. ben gitmede başladımdı 2 günde pes etmiştimolmadı evde.. altına kaçrıdı.. gelemmeize 2 gün kala orda başladık evde şükür maşhh alıştı hemen:))darıısı diğer öğrenmeyen yavrularımıza olsun..ben gene gideceğim annemlere..orda betüşün keyfi çok iyidi.. çok sevdi.. bahçelerde falan inek minek derken aradadede diye tuturuyor..betüş maşh çok sıcak bir çoucuk hemen kaynışıyor yabanclık yapmaz.. ilk başta biraz utnarı sıkılır sonra alışır hemen maşhh.. her çocuk aynı olmuyor.. sen açlıştığın için sana düşkündür annesi ne yacpann..zamanla alışır oda insanlara..

nasılsınız kızlar....geçmişi okudum..pek uğrayan olmamış 1 aydır....ne de olsa yaz...biz de burda yoktuk...annemlerin yanına gitmiştik...ama ramazan diye döndük..egeyi orda başetmek hele oruçken çok zor oldu...denize gitmek, dışarı çıkmak istedi hep...burda daha kolay oluyo..bi parka gidiyoruz onun dışında evdeyiz....4-5 gündür çiş öğretme çabasındayız....önce birlikte lazımlık ve klozet adaptörü aldık...ilk gün onlarla oynadı...sonraki gün beziyle oturttum...annecim çişi buraya yapıcaz diye sık sık hatırlattık....şimdi bezini açıp oturtuyorum...evdeysek alıştırma kilotu giydiriyorum...o genelde altına yapmayı tercih ediyo....sadece bugün yatarken ilk kez klozete yaptı...o oturunca musluğu açtık....şırrr şırrr falan dedik babasıyla ...ve sonunda yaptı....bu başarı sayılır mı bilmiyorum....ama yine de çok sevindik...kendisi ilk söylediğinde nasıl olacak çok merak ediyorum...çok ayrıntılı yazdım sanırım ....belki başlamayı düşünen varsa fikir olsun diye...bu konuda başarılı olan anneler var mı bi eksiğimiz....siz nasıl öğrettiniz fikirlerinizi merak ediyorum....sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…