2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla azcık alıntı yaptım kendimdenama tersten oldu azcık bi saattir arıyorum ayrıntılı anlatmamışım :97:alalah,neyse bi ara anlatırım,ama canım hiç bi eksiğin yok maş. çok ii gidiyosn sabret emi en önemli şey sabır kızarak çocuğa bişey öğretemezsin ,belliki o yapıda biride değilsin zaten ne güzel kolay gelsin sana,,,benimkiler bütün gün böyle:118: haliyle bendee

Son düzenleme:
günaydın kızlar ne güzel kalabalıklaşmaya başladık gene çok sevindim
inş armağancığım
bütün çocuklar tuvaleti öğrendi artık büyüyolar maşallah aman
erkek annelerinin tek sıkıntıları şimdi de sünnettir beni bi de sünneti atlatsak hayırlısıyla şimdi değil tabi de 6 yaşından sonra oyyyy
tayin için dilekçemi bakanlığa faksladık bakalım bi an önce hayırlısıyla olumlu sonuç gelir inş eşim orda ben burda çok zor olur dua edin kızlar
oruca kalkamadım bugün uyuyakalmışım alarmı falan hiç duymadım yada duydum kapattım sanırım.
ne kadar çok yazmışım sabah sabah ya
neyse ben işime başlayayım

Tam 2 yıl oldu hamilelik esnasında çok şeyi paylaştık burda ama oğlum doğduktan sonra çok ama çok yoğun bir hayat başladı buraya girme şansım olmadı.şimdi başa döndüm ara sıra bakıyorum bu defa 2012 ocak annesi olacağım kısmetse.ayrıca 2 oğlan annesi allah yardımcım olsun .oğlan çocuğu kıza benzemiyor daha hareketli oluyor 1 taneyle böyleydi 2 taneyle ne yapacağız bakalım.oğlum sorunsuz bir şekilde büyüdü konuşması çok iyi tuvalet alışkanlığı yavaş yavaş başladı çiş olayını hallettik lazmlığa yapıyorda büyük tuvaletini hala söylemiyor.

aa hayırlı olsun güzelim ikinci bebek yolda hemde erkek ne güzel çok iyi olmuş çok fazla yaş farkı olmayacak senide zorlamaz artık
oğluşunada maşallah tuvalet alışkanlığını öğrenmiş

aa hayırlı olsun güzelim ikinci bebek yolda hemde erkek ne güzel çok iyi olmuş çok fazla yaş farkı olmayacak senide zorlamaz artık
oğluşunada maşallah tuvalet alışkanlığını öğrenmiş

sağol canım hayırlısıyla doğsunda zorda olsa büyüyecekler bir şekilde inşallah.

Narencim hayırlı olsun, ben de mart ayınca ikinci kez anne oldum, bir şekilde geçiyor halloluyor merak etme, şimdi 5 aylık oldu bile ufak.

haıylrııs olsun filizicm inş Rabbim gönlünüze göre veriri..eşinle aynı yerde olurusnuz inşş..

hatırladım canım seni.. haıylrı oslun ikinci bebişinde ne güzel iki erkek çcouk annesi olcuaksın bibrielrine tam arkadaşolurlar yaş farkıda az olucak::))

Narencim hayırlı olsun, ben de mart ayınca ikinci kez anne oldum, bir şekilde geçiyor halloluyor merak etme, şimdi 5 aylık oldu bile ufak.

hayırlısı olsun güle güle büyüt bebeklerini evet zaman geçiyor sanki daha dün doğdu oğluşum ama kocaman oldu inşallah diğeride abisi gibi sağlıklı ve mutlu bir bebek olur.Oğlum çok çok yaramaz ama çok şükür çok sağlıklı ve mutlu bir çocuk

hatırladım canım seni.. haıylrı oslun ikinci bebişinde ne güzel iki erkek çcouk annesi olcuaksın bibrielrine tam arkadaşolurlar yaş farkıda az olucak::))

sağol canım inşallah sağlıkla doğar evet en güzel yanı o olacak sanırım zaten Furkan insanları çok seviyor çok paylaşımcıda doğacak olan ona uyacakmı bakalım.Uyarsa güzel zaman geçirirler ama biraz gürültülü olur gibi geliyor hadi bakalım hayırlısı

hayırlı olsun canım çok sevindim adına,geç olmadan 2.sininde olması ii olmuş,yaş farkı az olunca daha ii anlaşıyorlar,bak benimkilerin arasında 13ay var maşşallah kedi köpek gibilerbatu sanki çok büyükmüş gibi kardeşine abilik taslıyo,arada şaplağı yapıştırıyo yapmaa diye kızıyo,oyuncaklarını gıcıklığı tutunca paylaşmıyo,off bazen delirmemek elde değil haaa,ama normalde ii anlaşıyorlar yani günün %50si ii gerikalanı kedi köpek gibiama arkadaş gibiler çok seviyolar birbirlerini,bak görüceksin nasıl güzel olucak,ama herşeyin zorluğu var çekiceksin sabrediceksin,bana en çok oğlum kucağımda 3 aylıkken gebe kalmak koymuştu sonuçta başağrısı bulantılar uyku hali hepsini yaşadım,ve yine oğlumada ben baktım ne zorluklarla,yardım edecek biri olmayınca ,neyseki şuan 1yaşını geçti bile kızcem yürüyoda pek bi zorluğu kalmadı ,abisiyle kavgaları hariç

Son düzenleme:
kış gelsede topigimiz ısınsa şenlense garip kaldı, hic aynı anda beraber olup konuşamıoruz kızlar özledim sizi bütün yavrulara ve güzel annelere saglıklı ve huzurlu günler diliyorum görüsmek üzere

suiicm demek sene ikinci kez anne oldu haıylrı oslun maşh büyümüş bile nerdeyse.. trendycim olsun ilerde çok rahat olucaksın emin ol!!evt topik yetim kalmış.. giriyom gidiyom en fazla 4-5 mesaj oluyor

merhaba kızlar
bizimki 7 de kalkıyo uykuya hasretim ya güya tatildeyim ama hiç yatamıyorum
kızım hep kabız nolcak bilmiyorum haftada 1 o da fitille yapıyo.dün akşam yine fitil koyduk 6 gün oldu çünkü yapmayalı ama fitille de yapmadı hala bekliyorum yapar diye yok.dr. a her götürdrüğümüzde ilaç fitil kullanmayın diyo ama yazık çocuğa. hatta osmolac aldım bağırsakları düzenliyo ama nerdeyse 2 haftadır kullanıyoruz o da kar etmedi.aynı şeyleri duymaktan sıkıldım dr. a da götürmek istemiyorum.yemediği için kabız oluyo biliyorum ama ne yapacağımı şaşırdım.dün abartısız 1 saat ağladım yemek yaptım çorba yaptım yok ağzına 1 lokma koymadı artık sinir denen şey kalmadı herşeye ağlıyorum fırsatını bulsam psikoloğa gitmek istiyorum çünkü sinirlenince vuruyorum artık eceye çıldırtıyo beni. bi çocuk akşama kadar ağlar mı ya derdi de yok boş boş ağlıyo offf çok yoruldum.
kusura bakmayın içimi dökerken çok uzun yazmışım.ama dertleşcek kimse de yok

canım inş. olur tayinin. bence sünnet olayını şimdiden halledin.benim 2 erkek yeğenim var kardeşler.büyüğünü yaptırmamışlardı 7 yaşında yeni yaptırdılar bayıltarak oldu çünkü durmadı ve iyileşmesi daha geç oldu ama küçüğünü doğar doğmaz yaptırdılar çok rahat oldu.

hoşgeldin naren.

armağancım evet bahçeli ev olunca gerçekten rahat oluyor.
fatoşcum valla bizimki çişini tutuyordu zaten ama tuvalete yapmıyodu.beze yapmak istiyodu.bi kaç kere tuttuk yaptı çok zorlamadı bizi allahtan ama daha önce söyledim teyzemin torununa yaptırdık 3 yaşında onu görünce çişini yaparken bizimki de yapmak istedi.çevrenizde çocuk varsa daha kolay oluyor

günaydın kızlarrrrrrr

slm özlemcim
sünnet için geç kaldık canım artık 6 yaşından sonra doğumda yaptırmadığıma çok pişmanım gerçekten
tayinim oldu tatlım hayırlısıyla

Herkese güanydınlarr!! Hayırlı sabahlar olsun..filizcim gözünaydın olsun çok sevindm:))özlemcim bencede yemeiği için kabız oluyorud.. Bol su içsin bari.. Küçükde daha fitle alıştırma canım bencede.. O zaman dahada tembelleşir bağırsakları allah sana kolaylık versin canım ya zor hakktende senin ece..(kendini kötü hissediyorsan elbette git psikolğa bir ara nerdeyse bende çıldırcak gibi oldum.. Ben de düşünmüştüm.. Neyse bu ara şükür benimki iyi..bizde ara ara iştahszılık sorunu yaşıyoruz..amcamın kızın amway ürünelri satıyor.. Amwayin mültivitamininde kullanıymöruş çocularına onunkilerde çok iştahsızdı..şimdi maşh diyor iştahaları süper diyor.. Bene almayı düşünüyorum.. En azından iştahı gitiği dönemlerdekullanırım.. Yemeyen çocuk çok zor..insan mahvoluyor ben öyleyim bimiyorum.. çok takıntılıyım yemek konusunda malesef çokda iyi bişey değil tabi bu ama ne yapayım yapım böyle(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…