2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

noracım beyzanın dogum günüymüş kacırdım ya hic giremedm kkya. Boya badana islerin iyiki dogmuş prenses nice seneler bu arada pasta bi harika cok begendım

merhaba kızlar okuldayım nöbtçiyim
hava da berbat sıcak piştim ,ders de işlenmiyor boş da bırakılmıyor valla okulun son günleri daha zor geçiyo

havalar burda da çok sıcak, annemlere gidene kadar piştim.
merti öğle uykusa yatırana kadar canım çıkıyor bazen yatmıyor uykusuz oluncada ne yapacağını şaşırıyor.

tavuk aldım 1 yıldır ilk defa yiyecak inşallah sever.

bizimde doğum günümüz pazar günü. geen yılda pazara denk geldi. annemleri ablamları çağırcam yada pastamızı alır pikniğe gider orda kutlarız.

canım genelde herşeyi lihght yiyorum sütü yogurdu bisküviyi
ekmek yemiyorrum ama hafta bigün sabahdabn akşamakadar ne varsa yiyorum benim diyetim birde herşeyden canımınz istedigini 1,2lokmada olsa yiyorum çok spor yapıyorum böyle canım sporsuz olmuyo 56yım ama 53gibiyimsıkılaştırıyo spor

ıyı gunler arkadaslar..dogum gunu olan bbeişlerin yeni yaşları hayırlı olsun...bızımde 10 haziran yani yarın dogum gunumuz....hafta sonu belkı akrabaları toplayıp bir kutlama yaparız...bu ara cok yogunum..ev felaket...herseyın ucunu kacırdım toparlanamaıyorum bır turlu..cok da halsızım...havalar ısınınca hep boyle oluyorum..nemden sıcaktan....ayaga kalkınca gozlerım kararıyor...ızınlıyım ama oglan saabhın 7 sınde ayaga dıkıyor....elımde nescafe ayılmak ıcın dısarı cıkıp gezıyoruz....normalde uykuyu sevmem ama uykuya hasretım ve doymuyorum....

tezime calısmaya calısıyorum..yetıstırmem gereken dosyalar var ama hiiiiiiiiiiiiiiiç içimden gelmıyror..bıktım bu oğrencılıkten artık ya....

bu arada emel kuzucuku memeden bıraktırdın mı?oğlumun yemek yemesı bıraz duzeldı...nazlanıyo ama yınede eskısı gıbı degıl..durmadan pekmezli kommosto ıstıyo...bu aralar kağanın boyu gozume cok kısa gelıyordu kı bugun parkta bır kadın da oyle dedı ...beynımden vurulmusa dondum ya...cocukla ılgılı bısey soylenınce cok pimpiriklenıyorum nıye ben boyleyım ya ....kafayı yıyecem en sonunda....en son ıkı ay once hastanede 88 demişlerdi...ama ben yenı evde olctum 85 cıktı..defalarca olctıum yıne aynı....yarın oğlen uykusuna yatınca bır de yatakta olcemyı dusunuyorum..sızın bebişlerin boykları kaççç?
bu arada çiş eğitimine de başlamıssınız...pişik derdi olmasa ben böyle rahatım ama yazın ona acıyorum işte...ama cok tembelım bu konuda heralde eylule bırakıcam...hiç ugrasmak gelmıyo ıcımden...once meme mevzunu halletmemız lazım....pazartesı noktalamak ıstıyorum ınsallah

herkese öncelıkle ıyı geceler arkadaslar.henüz gecmıişi okuyamadım ızmırdeydım yenı döndum sonrada kızımn dogum günü hazırlıkları derken bakamdım .
dün dogum gunydü bizim zillinin aile içinde oldu. cok kalabalık degıldık oldu bıttı işte .sırtımdan bır yük daha eksildi :)
bu arada dogum günü olan meleklerımıze hayırlı saglıklı yaşlar diliyorum

merhaba arkadaşlar benide aranıza alır mısınız acaba

tabıkıde canım hos geldın aramızaa

ohh sımdıden dogum gununuzuz kutlarız
allah nıce yaslarını gostersın ıns. saglıkla sıhhatlee

canım bende lıght yıyıyorum herseyı gercekten spor olmadan olmuyor malesef bende her gun yapıyorum cok sukur
vermem gereken 10kılom kaldı ama bu ara durdu ama kılo vermem takıldım kaldım yıneeee

nıce yıllara canım saglıklı sıhhatlı ıns..
bende uykuyu sevmeem ama sanırım cok yoruldugum ıcın bu ara devamlı uyumak ıstıyorummmm

canım her kafadan bı ses cıkar zaten hıc uzulme ya
her cocuk farklıdır
mesela benım beyzada parkta dıger yasıtlarından kılolu
herkes ayy nora ne yedırıryosun dıyo bende sınır oluyorum ozaman
sızde yedırın kardesım aaa ama yanı
onlarınkı yemıyo dıye benımkıne hemen cok kılolu ılerde obez olur dıyolar
ayrıca kızımın kılosuda cok degılkı 15kılo normal dedı dr. e boyuda uzun
beyza konusuyor ama cok degıl
onlarınkıde fazla konusuyor
canım ama beden ve hareketlerıne bakınca bebek gıbı kalıyorlar

yanı canım hıc kımseyı takma
herkes bısey soyler zaten
beyza kucukken bacakları parantez gıbıydı bezden herkes ay kalca cıkıklıgı ay bacakları yamuk dıye soylenıyordu hıc kımseyı takmadım dr. a sordum normal dedı
su mıllete uyuz oluyorum ya
herkes doktor herkes cok bılıyo vallah

canım nıce yıllaraaaaa saglıklı sıhhatlı ıns....

hoşbulduk arkadaslar bnm oğlum 2009 haziran 20 doğumlu ismi atakan bn çalışmıyorum çalışan anneleimizde var sanırım hem iş hem çocuk nasıl zor oluyor mu kızlar bende işe girmek isitiyorum ama 3 ya da 3,5 yaşına gırmesını isitiyorum bu arada hala emziren var mı aranızda bnmkı hala emıyo ayırmayı dusunuyorum artık inş

slmm
yok ben emzirmiyorum
çalışan bi bayan olarak hem anne hemde çalışmak kötü değil ama zor.

merhaba kızlar, nasılsınız?
yeni arkadaşımız gelmiş hoşgelmiş maşallah oğluna
noracım beyzanın kilosu iyi maşallah nazar değmesin
kimseyi takmayın kiloluymuş zayıfmış kısaymış
neslihancım bak bu linkte boy kilo cetveli var, gayet normal kağanın boyu üzülme
kayra 90 cm. 14 kilo ama bizim tarafta eşimin tarafıda uzun boyluyuz ,soya çekim sonuçta

http://www............./boykilocetveli.html

ben gündüzü keseli 10 gün kadar oluyor geceyi kesemiyorum , 3 günde alıştı gündüz emmemeye geceyede alışır inşallah, gündüzleri bazen ayağımda sallıyorum bazen masal anlatıyorum şarkı söylüyorum bir şekilde uyuyor
bu akşam emzirmicem artık babası oyalar biraz , sen naptın kesebildinmi
çünkü beşi bir yerde çayıma başladım bugün artık emzirmeyim yani

ama süt içmiyor hiçbir şekilde , bir gün içti yarım çay bardağı çok sevindim bir daha içmedi
şimdi süttende kesersem hiç süt almamış olacak
peynir yoğurtta yemiyor
birtek muhallebi puding yaparsam oda kalıba döküp ters çevirirsem şekilli ancak onu yiyor kasede yemiyor , mecbur hergün yapıcam artık yeterki yesin

birde artık ben verince istemiyor ne balkonda ne sularla oynarken yediriyordum hiç bir şekilde yemiyor kendi yicekmiş öylede 2 lokma alıyor kalkıyor doymuyor biliyorum peşinde geziyorum gene tabakla yemiyor
bıraksammı artık acaba kendi yesin acıkınca gene yer herhalde
sizin kuzular nası kızlar kendimi yiyor ?

bu arada doğumgünü olan meleklerimizin doğumgünleri kutlu olsun, ömürleri uzun sağlıklı geçsin

slm kızlar çoktandır gelemedim ama işte kaynana yanında olupta bide yaramaz bi oğluşum olunca nete vakit kalmıyo eşim askerdeydi bazı arkadaşlar bilir şimdi izine geldi 20gün yanımda sonra yine gidecek(
poyrazı tuvalete alıştırıyorum 1ay felan oldu gündüz hiç bezlemiyorum çoğu zaman söylüyo bazende altına kaçırıyoyemek yemeside güzel kilosu 14 boyu 87cm bütün bebişlerimizin doğum günü kutlu olsun bu arada evimdeyim vakit buldukça yazarım eşim gidene kadar rahatım o gidince kayınvalideyle olduğumdan rahat olamıyorum

kızlar danone içim smart falan veriyormusunuz birde
ben aldım denemek için oyunla moyunla yedi, taze peynir yazıyor ama boyalı katkı maddeli sonuçta
ama başka türlüde yemiyor kalsiyum almıyor yani
pek içim rahat değil ama napayım

ben sütaşın meyveli yoğurdunu veriyorum canım seviyo inan maşallah danino vermedim marka olarak yani

semracım gözün aydınnn ne güzel kavuştun eşine demek
maşallah poyraza.
herzaman beklerim canımcım maşallah boyu kilosuda iyiymiş poyrazın

hoşgeldin tatlım
elif simaya nice uzun sağlıklı yıllar diliyorum

merhaba kızlar okuldayım acayip yağmur da yağıyor dışarıda eve gidip yatmak istiyorum
alhan , neslihan ,ayşe doğumgünleriniz kutlu olsun.
emelcim ben danino veriyorum zor alıştırdım yesin de ne yerse yesin modundayız
semra hoşgeldin tek başına çocuk bakmak zor kolay gelsin.
beatiful14 hoşgeldin adın ne? ben de çalıştığım için zor oluyor tabi mesela önceki gün 10.30 da mutfağa girdim yemek yapmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…