2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar
kandiliniz kutlu olsun
gülincim aynen sene sonu o kadar çok işim varki yemek bile yapamıyorum bu ara ece de idare ediyo onla bunla
bizimki bu ara banyo yapmaya düştü her gün yıkanmak istiyo ağlaya ağlaya çıkıyo banyodan az önce aşağıya inmişlerdi ordan da ağlayarak getirdi babası herşeye ağlıyo hiçbişeye doymuyo
noracım naptın okulda durdu mu bari
emelcim aferin kayraya içsin sütünü

iyi akşamlar arkadaşlar,
kandiliniz mübarek olsuun,
yaz geldi gene nisbeten rahatladık, ev hapsi bitti, ama tabii ki biz de ağlayarak geliyoruz eve, azra hergün yaklaşık 5 saat dışarda, elleri kapkara oldu güneşten :)),
sitenin bahçesinde park var yetiyo çocuklara, bugün bi arkadaşının doğumgünü varmış parkta eğlenmişler bayağı,
bizim de doğumgünümüz yaklaşıyo, sanırım bi iki arkadaşı çağırıp küçük bişey yapıcaz, duruma göre artık
bende stres had safhada, sınavıma çok az kaldı, haziran sonunda, artık sınavsız bi hayat istiyorum, şu yaşa geldim ders çalışmak zorunda olmamanın nasıl bişey olduğunu unuttum , umarım güze bişeydir

selam kızlar, yazamıyorum fazla, bu aralar deli gibi kitap okuyorum, bir yazar keşfettim kitapları bağımlılık yaptı bende. mert uyurken yada balkondayken olkuyorum.
uyanıkken zaten hep dışardayız yorulmak nedir bilmiyo eve giden yolu biliyor ve sevmem deyip geri döndürüyo.

emel sütü mertte soğuk sever, zaten çocuklara süt soğuk, su ılık verilmeliymiş. ama mert dolaptan çıkan buz gibi sütü içiyor azıcık ısıttıkmı anlayıp bardağı ittiriyor.

tatlım kim bu yazar merak ettim valla kitapları ne üzerine

canım seni sınavsız bizim tarafa alalım:):79:

bizimkide banyo yapmayacam diye ağlıyo kavga kıyamet banyo yapıyoz
ağlayarak banyoya giriyo ağlayarak banyodan çıkıyo hiç susmadan ağlıyo düşünün beni:84:

merhaba kızlar, nasılsınız?
bende bir halsizlik üstünüze sağlık çocuk uyudumu hemen yatıyorum
hiçbişey yapmak istemiyor canım
ayşecim bende merak ettim o yazarı
kayraya tarhana çorbası yapıcam , babamız erken gelirse lunaparka götürcek bizi
müminecim az kalmış hayırlısıyla atlatırsın inşallah sınavını
süt konusunda evet soğuk içircem artık ama 2 gündür dolaptaydı süt akşam baktım ekşimiş sıcaklardan herhalde , sabah markete gitmeyede üşendim valla ama peynir yedi kahvaltıda
şimdi uyanınca kayrayla beraber gider alırız
çok üşengeç oldum ya noluyo bana
görüşürüz kızlar

merhaba herkese günle ne çabuk geçiyo ya yine cuma geldi ama ben memnunum kaldı 2 haftamız okulda
müminecim valla çok zor ben de ders çalışmayı hiç sevmem sana kolay gelsin
filizcim bizimki de banyo yapmak istemezdi sık sık yaptırınca alıştı şimdi çıkmak istemiyor
emelcim kansızlık falan vardır ben de hep yorgun hissediyorum kendimi kansızlık da var ama kilo aldırırı diye ilaç kullanmıyorum
off hafta sonu ya yine yağmur başladı her hafta böyle oluyo sıkıldım artık havalardannnn

tatlım kim bu yazar merak ettim valla kitapları ne üzerine

osman aysu tehlikeli cazibe okudum harika kurgulanmış bir kitap.
sonrada cellat ı okuycam.
poliseye kitaplarının bir çoğu.
polisiye romanları çok severim, sende seversen şiddetle tavsiye ederim.
Agatha Christie okuduysan bunuda seversin.
D&R de var.

selam kızlar artık eskisi kadar sık yazamıyorum, gecmisi yine okuyamadım evde badana var gùya taşıncktık ama bi sene daha böyle oturmayalım dedik, görseniz her yer her yerde kafayı yicem bi türlü bitmiyo çocuklarımı özledm boya yapıliyo diye yiğit ananede, halil halasında bi boşluk var evde vakit gecmio icim sıkılıyo Rabbim eksıkliklerini yaşatmasın bi an evvel bitsede temizlik yapıp yerleşsek kuzucuklarımda gelse rahatlıcam, bu arada yiğite emzik bıraktıralı bir ay oluck nerdeyse ilk zamanlar istedignde miyav aldı kötü miyav getir emzigimizi diyodum şimdi nerde kedi görse pis minav mememi getir diyo kızıyo agzını yüzünù büzüyo öyle tatlı oluyoki ama nasıl unutmadı ya hem minavı hem emzigi ya diyorum acaba erken mi oldu aklı hala emzikte yazık ogluşuma, bu arada ayşecim adet olmuşsun gözünaydn bu hamilelik korkusunu her ay yaşıyorum bende spiral var ama güvenmiyorum Allah korusun sen ne zaman istersen Allah o zaman nasip etsn , tlfndan nete girme isini çözdünmü canım belki gecmise yazdın ama hic okuyamadım o kadar uzun hic kalamadım bu aralar kk'da, inşallah olmuştur. kızlar daha kahvaltı bile etmedim işten gücten ben kacıyorum kızlar görüşürüz

selam kızlar artık eskisi kadar sık yazamıyorum, gecmisi yine okuyamadım evde badana var gùya taşıncktık ama bi sene daha böyle oturmayalım dedik, görseniz her yer her yerde kafayı yicem bi türlü bitmiyo çocuklarımı özledm boya yapıliyo diye yiğit ananede, halil halasında bi boşluk var evde vakit gecmio icim sıkılıyo Rabbim eksıkliklerini yaşatmasın bi an evvel bitsede temizlik yapıp yerleşsek kuzucuklarımda gelse rahatlıcam, bu arada yiğite emzik bıraktıralı bir ay oluck nerdeyse ilk zamanlar istedignde miyav aldı kötü miyav getir emzigimizi diyodum şimdi nerde kedi görse pis minav mememi getir diyo kızıyo agzını yüzünù büzüyo öyle tatlı oluyoki ama nasıl unutmadı ya hem minavı hem emzigi ya diyorum acaba erken mi oldu aklı hala emzikte yazık ogluşuma, bu arada ayşecim adet olmuşsun gözünaydn bu hamilelik korkusunu her ay yaşıyorum bende spiral var ama güvenmiyorum Allah korusun sen ne zaman istersen Allah o zaman nasip etsn , tlfndan nete girme isini çözdünmü canım belki gecmise yazdın ama hic okuyamadım o kadar uzun hic kalamadım bu aralar kk'da, inşallah olmuştur. kızlar daha kahvaltı bile etmedim işten gücten ben kacıyorum kızlar görüşürüz

merhaba kızlar
nermin kolay gelsin
biz de erkenden kalktık sabah sabah parka götürdüm yoruldu uyur dedim daha yeni uyudu hiç bi işimi de yapamadım

evet canım çözdüm hatta burayada yazdım cepten ama telden girmiyorum evde pc var. bende spirale güveniyordum hamilelik aklıma bile gelmiyordu ama geçen ay uzayınca korktum, daha önceki kaymıştı benim.
bu arada kolay gelsin bizimde boya yapılması lazım ama eşim kiracıyız diye yapmtırmak istemiyor.

iyi pazarlar herkese...
annemler burdaydı dün gittiler.yeğenimde gelmişti onlarla yağmurdan 1 yaş büyük terasda bolbol kudurdular.sabah yağmur kalktı dedemmm gittii yokkk gelcek diyor
yağmurun doğum gününe gelecekler.bu arada yağmur şimdiden başladı ikiii doğdunn yağmurr diyor
bu sene daha çok anlayacaklar.geçen seneki gibi kalabalık yapmıcam.sadece eşimin ve benim ailem olacak.pastamızı da arkadaşım yapacak pepee li ...

bende badana yaptırcam ama ewden çıkma ihtimalimiz var biraz daha bekleyeceğim...

Aynen ayşe bizde kiracıyız 6 yıldır aynı evdeym ve bu eve gelin geldm yaklaşık 4 yıldır çok kirlendi ee tabi cocuklarda sagolsun ben çok çıkmak istiyorm kücük bi ev eşimde ben bi daha kiraya cıkmam sabret 1-2 sene kendi evimize cıkalım diyo güya bu yaz taşıncktk ama böyle anlatıncada mantıklı geldi hadi dedik o zaman evde biraz reform yapalım boyaya başladık kendi yapıyo zaten dün gece 1de başladk bu sabah 8.de bitti yattk uyuduk yeni kalktm sayılır canım o yüzden günaydın herkeseee

herkese gunaydınnn kızlar bayadır yazamıyordum
okulda ısler cok yogundu kızlar

ama neyse
dun kızıma dogum gunu yaptım bende
cok guzel gectı allaha sukur
3hazıran cumaya geldıgı ıcın
bende pazar gunu yaptım hem esımde evdeydı
oyle sade guzeldı anaanne teyze babaanne dedesı geldı okadar yanı

hepınıze ıyı gunler dılıyorum kızlar
gecmısı okuyamadım bıraz yogunummmmm

günaydın canım
nice yıllara beyzacım doğum günün kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…