2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınnn.hadi bakalım geçmiş olsun beyzanın da doğum gunu kutlu olsun.bızım daha 21 gun var.nasıl kutlayacağımızı bılemıyorum.bız bıze olalım desem sen ben bızım oğlan derken gene 20 kışı oluyo zaten.olmazsa bı cafede yapalım dıyoruz.k.valıdemler o tarıhte yurt dışına gıdıyo bızı bekleyın ya da önceden yapın dıyolar.e bu çocuğun d.gunu bellı dı mı?annemler çeşmede oluyo orda yazlıkta mı yapsak dıyorum amaaaaaaaa velhasıl karar veremedık daha.bu arada pastanız çok şık olmuş:))

selam kızlar...
beyzanın doğum günü kutlu olsun.pastası da çok güzelmiş...
bizimde kalabalık oluyor yine.arkadaşlarımı çağırmasam bile en az 20 kişiyiz.bakalım napıcaz...
biz yine teras da yapıcaz.geniş genişş 100 kişi alır zaten:KK52:

platesimizi yaptık yağmurla.banyo yaptırdım yatırdım.artık geç kalktığı için geç yatırıyorum.
uyanınca dışarı çıkıcaz kuaföre gidip ağda falan yaptırcam.ordan alışweriş yapar geliriz..

herkese iyi haftalarrr güzel bir hafta olsun hepimiz için....

merhaba kızlar nasılsınız?
beyzanın doğumgünü kutlu olsun, çok güzelmiş pastanız
kayra kulağını tutuyor yine bugün, inşallah iltihap tekrarlamamıştır
bişey yemedi doğru düzgün, yatarken emiyorya ondan oluyor akşama emzirmicem
bakalım nasıl sakinleştircez birkaç gün uyku yok bize :KK43:

merhaba kızlar nasılsınız?
beyzanın doğumgünü kutlu olsun, çok güzelmiş pastanız
kayra kulağını tutuyor yine bugün, inşallah iltihap tekrarlamamıştır
bişey yemedi doğru düzgün, yatarken emiyorya ondan oluyor akşama emzirmicem
bakalım nasıl sakinleştircez birkaç gün uyku yok bize :KK43:

canım tesekkurler
gecmıs olsun kayra ya
umarım bıseyı yokturr

kızlar merhaba

kızlar buda dogum gunu pastamız umarım ekleyebılırımm :)Eki Görüntüle 205175

noracım doğumgününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara

selam kızlar...
beyzanın doğum günü kutlu olsun.pastası da çok güzelmiş...
bizimde kalabalık oluyor yine.arkadaşlarımı çağırmasam bile en az 20 kişiyiz.bakalım napıcaz...
biz yine teras da yapıcaz.geniş genişş 100 kişi alır zaten:KK52:

platesimizi yaptık yağmurla.banyo yaptırdım yatırdım.artık geç kalktığı için geç yatırıyorum.
uyanınca dışarı çıkıcaz kuaföre gidip ağda falan yaptırcam.ordan alışweriş yapar geliriz..

herkese iyi haftalarrr güzel bir hafta olsun hepimiz için....

ilkecim maşallah yağmura kuaförde duruyor mu ben de babasına bırakıp anca gidiyorum hiç götürmedim durmaz diye hatta saçlarımı boyatıcam vakit yok

emelcim inş. iltihap değildir
gülincim çeşmede yapın işte kendi aranızda doğumgününü.

kızlar biz daha hepatit a yı yaptırmadık yaptıran var mı? ne kadar pahalı bi aşı mı?

herkese gunaydınnn kızlar bayadır yazamıyordum
okulda ısler cok yogundu kızlar

ama neyse
dun kızıma dogum gunu yaptım bende
cok guzel gectı allaha sukur
3hazıran cumaya geldıgı ıcın
bende pazar gunu yaptım hem esımde evdeydı
oyle sade guzeldı anaanne teyze babaanne dedesı geldı okadar yanı

hepınıze ıyı gunler dılıyorum kızlar
gecmısı okuyamadım bıraz yogunummmmm :KK9:

doğumgününüz kutlu olsun.. nice uzun yıllara inşallah..

merhaba kızlar nasılsınız bakalım
havalar cok guzel artık kımse yazmıyo buralara
ohh gezın arkadaslae
benım gıbı calısanlarda tatıl hayalı kursun bakalım
benım tatılım varda esımın yazın tatılı yokk
ama bı fırsatını bulup 2-3 gun kacarız bı yerlere bakalım ıns..

herkese ıyı gunler dılıyorum kızlar
kuzularıda opuyorum cok cokk

evet kimsecikler girmiyor artık,
bizde balkon kuşu olduk, ya dışardayız ya da balkonda, başka türlü oyalayamıyorum çocuğu. bıktım artık balkonda oturmaktan birde birsürü böcek var midem kalkıyor her balkonu açışımda.

kızlar eşimin arkadaşı gıda sektöründe çalışıyor şu klasik çubuk krakerlere parlak görünmesi için bi madde sürüyorlarmış vermeyin dedi, ben almıyorum artık. kinderin çikolatasını yiyor birde sakız, başka vermiyorum tabi başkaları vermediği sürece.

kabak yemeği yemiyordu bende mücver yaptım yedi ondan.
akşamada patates pilav yer geceye allah kerim, şimdi uyuyor gece 1 den aşağı yatmaz.

merhaba kızlar
ayşecim bilmiyordum bak atayım çubukları bende
bunların hiç Allahtan korkuları yokmu onca çocuğun sağlığı ile oynuyorlar
özlemcim 34 tl aşı , ben eczaneden aldım sağlık ocağında yaptırdım

evet kimsecikler girmiyor artık,
bizde balkon kuşu olduk, ya dışardayız ya da balkonda, başka türlü oyalayamıyorum çocuğu. bıktım artık balkonda oturmaktan birde birsürü böcek var midem kalkıyor her balkonu açışımda.

kızlar eşimin arkadaşı gıda sektöründe çalışıyor şu klasik çubuk krakerlere parlak görünmesi için bi madde sürüyorlarmış vermeyin dedi, ben almıyorum artık. kinderin çikolatasını yiyor birde sakız, başka vermiyorum tabi başkaları vermediği sürece.

kabak yemeği yemiyordu bende mücver yaptım yedi ondan.
akşamada patates pilav yer geceye allah kerim, şimdi uyuyor gece 1 den aşağı yatmaz.

ayyy ciddimisin canım bi daha bende vermem bizde milka milkinis +sakız veriyoz
bizimki sakız manyağı markete girince direk sakız alıyo:)

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır yazmadım herkes iyidir inş
elada 2. girdi pazartesi yaptık doğum günümüzü bikaç arkadaş cağırdım küçük bişey ela cok mutlu oldu bende allah herkese annelik duygusunu yaşatsın doğum günü gecen bütün prens ve prenseslerin doğum günü kutlu olsun nice yıllara
bende toplanmaya başladım inş cabuk biter sıcakta hiçte iş yapasım gelmiyorr

selam kızlarr..
emine al benden de o kadar bugün cnm bişey yapmak istemiyor.
yağmuru uyuttum.bi kahve yaptım kendime belki açılıırım çok uykum var...

havalarda ısındı.birde benim evim çok güneş alıyor.öğleden sonra durulmaz ewde...

kızlarr çok takılmayın bence yeme içme konusuna.ne kadar engelleyebiliriz.herşeyde var.eskisi gibi değil hiçbirşey.

meraba herkese,
gerçekten uğrayamaz olduk yaz gelince,
abur cubur ben de çok vermiyorum ama çubuk kraker en çok yediği, bazı şeylere engel olmak çok zor, her şeyi de evde yapamıyo ki insan :KK43:(
bakıcımız kendi kararıyla tuvalet eğitimine başladı azraya, 2 gün oldu, akşamları dışarı çıkınca takıyorum mecburen bezini, ve yatarken de, akıcımız kızıyo biraz tembelliğimize, az önce azra koştu tuvalete arkasından yetişene kadar lazımlığa oturup çişini yaptı , ama taytını çıkarmadan tabii ki :26: bakalım ne kadar sürücek maceramız, eğer başarabilirsek tüyoları veririm arkadaşlar, :KK24:
havalar ısındı keyfimiz daha iyi çok şükür, özlemiştik bu günleri
umarım başka herkes de iyidir,

merhaba kızlar
evet havalar ısındı kimse uğramıyor
emelcim eşim de sormuş 25 tl demiş marka farklıdır sanırım

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır yazmadım herkes iyidir inş
elada 2. girdi pazartesi yaptık doğum günümüzü bikaç arkadaş cağırdım küçük bişey ela cok mutlu oldu bende allah herkese annelik duygusunu yaşatsın doğum günü gecen bütün prens ve prenseslerin doğum günü kutlu olsun nice yıllara
bende toplanmaya başladım inş cabuk biter sıcakta hiçte iş yapasım gelmiyorr

emine hoşgeldin sen de terkettin bizi.elanın yeni yaşı kutlu olsun. hayırdır tayin mi çıktı?niye toplanıyon

slmkızlar bend eaynıaevlerde tuvalet konusuda açılmış benimki hiç istemiyo yappmak resmen çıglıkatıyo zorla oturtuyorumyapmıyo sonra bezine yapıyo gelyapalımde kıyamet kopuyo valla busene ögerenmeyecek galiba

merhaba kızlar,
hülyacım sen 16 kilomu verdin maşallah, neler yapıyorsun diyet falan biraz anlatsana
resimlerinden belli çok zayıfladığın ama 16 kilo süpermiş
bu arada kayrada oturmuyor çığlıklar bezime yapçam diyor :KK43:
azra öğrencek gibi maşallah müminecim

X