2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar napıyonuzz ben de eşimle tartıştım öylee stres bastı bakınıyorum ama kimse yok

ay evet gülin yazılı sorusu falan hazırladım da evrak işinden bıktım zaten öğretmen miyiz memurmuyuz dadı mıyız belli değil valla. dr. a gidemedim haftaya ful dolu bakalım ya gidicem bi ara.
ben nesfit yiyorum sabahları ama bi işe yaramıyo tabi akşam da yemek lazım hem de şişkinlik yapıyo sanki ama yiyorum yine de. ohh gezin valla ne güzel.burası hala kış kazakları çıkaramadık bi

ben beğendim valla kübracım.sütünü az koydum kıtır kıtır hoşuma gıttı.sadesını sldım ben.
Özlemcim hayırdır nıye kavga ettınız eşinle?

ben beğendim valla kübracım.sütünü az koydum kıtır kıtır hoşuma gıttı.sadesını sldım ben.
Özlemcim hayırdır nıye kavga ettınız eşinle?

damak tadı tabi bişiy diyemiyecegim
bana sütü koyduktan sonra yumuşuyorya sanki ıslak ekmek yermişim gibi geldi
sana afiyet olsun canım
inş faydasınıda görürsünnn

dün gece kapanışı ben yaptımıştım
bugün açılışta benden olsunn
hepinize günaydınnnnn
kimsecikler ugramamış bu vakit olmuş

neyse benden
sevinçli bir haberrr
regli oldummmmmmm sonunda
geç geldi ama sevindirdi

merhaba herkese
ayşecim iyi yolculuklar inş. mert problem çıkarmadan gider gelirsiniz
kübracım hadi gözün aydın sevindim valla 3. senin için kabus olurdu heralde
gülincim tartıştık işte fındık kabuğunu doldurmaz ben çok ince düşünürüm ve sabırsızım erkekler de düz mantık ve rahat olunca sık sık kavga ediyoz
ben de bu arada 73 kiloya düştüm ama haftalardır dikkat ediyorum bi 70 e insem sonra daha da sıkıp 65 düşünüyorum ama zor gibi görünüyor artık eskisi gibi kolay kilo veremiyorum

sagol canım
valla kabus olurmuydu bilemem ama çok zor olacagından eminim
Rabbim verdiklerini elimizden almasın
isteyen herkezlere versin inş
maşşallah canım ne güzel yavaş da olsa kilo verebiliyosun demekki
olsun bende bi ara hızlı gidiyordum şimdi yavaş yavaş gidiyorum
bende şimdi 76yım
ve niyetim senin gibi
önce 70 daha sonra da 65 bakalım
hayırlısıylan inş verebilirizzzzzz

günaydın kızlar,
bu saatte niye kalktım bilmiyorum kayrada uyuyor halbuki
neyse ilk günaydın benden olsun :)

günaydınnn
bizim cadı da 7.30 da kalktı ama 1 saate yakın oyalandı kendi kendine sitenin parkına indirdim şimdi uyuttum öğleden sonra arkadaşa gezmeye gidicez allahtan erken uyudu kalkar o saate kadar
akşam tv.de makarna gördü istedi 11 de makarna yaptım azıcık yedi kalanı da ben yedim ah tutamadım kendimi kilo almışım

kızlar hepatit a aşısı 2 yaşında yaklaşıyo dr. un mu yazması gerekir kafamıza göre alabilir miyiz acaba?daha önce dr. aşı yaptırın diye söylemişti

merhaba kızlar, nasılsınız?
özlemcim eczaneden alıyorsun canım, doktora sordum markası farketmez hepsi aynı dedi, özel olduğu için reçeteye yazamam dedi ama özel hastaneler yazar sanırım ben sağlık ocağına yaptırdım

herkese merhaba kızlar
umarım herkesler ıyıdırrrrr

canım gozun aydın
dogru soyluyorsun gec olsun guc olmasın vallahııı

canım ahhh bu kılolar ahhhh
verırız ıns. kızlar
bakalım bende haftaya dr. gıdıcem eger kortızonu kesıp ası verırse bende hızlıca verebılırım kılolarımı kızlar yoksa aldıgım ılaclarla cok zorrrr

merhaba kızlar...
nasılsınız.gittk geldik.ama bu sefer yağmur çok mızmızdı.daha doğrusu 1 haftadır çok mızmız.herşeye ağlıyor.yemiyor uyumuyor.tahlil yapıtırcam.4 tane dişimiz çıktı aynı anda.onunda sıkıntısı var.ama idrar ve kan tahlili yaptırmak istiyorum.geçmişi okumadım.yağmur tepemde yazdırmıyor görüşürüz kızlar...

merhaba arkadaslar uzuuun aradan sonra geldım cok sükür
herkes ıyıdır ınsallah.
bende antalyaya gıttım esımle guzel bır tatıl yaptık.eltımlere gıtttık gezdık tozduk geldık.
gecmısı okuyamadık mınık bıdıkların hepsı ıyıdır ınsallah.
herkesı çok öpüyorummm

merhaba kızlar
ay sonunda güneş çıktı neşem yerine geldi
alhancım hoşgeldin ne güzel gezmişsin
emelcim suçiçeği idi sanırım eczaneden dr.un yazması gerek demişlerdi de o yüzden sordum ama dr. gerek yok diyosa kafamıza göre alıp yaptıralım o zaman

slm kızlar ayyy kimsecikler uğramamış bende geçmişi okuyamıyorum inş herkes iyidir.
oğluşum erken uyudu korkudan berbere gittik traş olacaktık kıyamet koptu olmadan geri geldi ağlamaktan yogın düşünce traşımız kaldı.

merhaba kızlar,
özlemcim suçiçeğini bizimde reçeteye yazmışlardı buna gerek yok dediler
ilkecim alhancım hoşgeldiniz gezenti hatunlar
yağmurumuzda çabucak çıkarsın dişlerini inşallah

iyi geceler herkese ..

selam kızlar nasılsınız bakalım.
mertinde dişleri 2 tane çıktı ama yemesinde sıkıntı olmadı.
sadece bu aralar kapalı mekanlara girmek istemiyor, sürekli açık alanda arabada duralım diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…