2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ya kızlar siz süte nasıl alıştırdınız, deneyimlerinizi yazarmısınız.
değişik marka sütleri denesim, çilekli kakaolu muzlu ballı içmedi. normal inek sütüne bal koydum şeker koydum onuda sevmedi tiksindi.
bimden devam sütü aldım onu azıcık olsada günde 50 ml kadar içiyor, bimin malınada güvenmiyorum gittim bebelac aldım onu pek beğenmedi.
biberon hiç kullanmadı, biberon gibi suluklar varya damlatmaz suluk onalarla oyunla falan azıcık içiyor.
nasıl alıştırıcam çok üstüne düşüyorum ters tepermi, üstüne düşmesem istemez bide.

bu arada bugün yavrum kuru fasulye yerken yemekte uyuya kaldı, sofra başında. çatal ağzında kapadı gözlerini artık nereyi bulursa orda yatmaya başlıyacak galiba, dünde babasının kucağında uyumuş kalmış.

sabahları 7 gibi kalkıyoruz artık emmeyince gün ağarınca uyuyamıyor .

canım ya yerim ben onu kuzucuk:KK69:
bebelac bimin kendi malı degil ayşe sevdiyse rahatlıkla alabilirsin. Bende tanıdık olmayan markaları almıyorm ordan, benimkide hiç istemiyodu sütü bi süredir aptamil junior aldm çok sevdi ama günde bi kez 200ml veriyorum onlada nasıl başedicem bilmem. Ben bide içine bebe büsküvisi atıyorm öyle iciyo tam alışsın pınar çocuk sütüne geçicem zaten. Bence bide büsküvi koyup dene canım sevebilir belki mert, cok zor bi dönem memeden kesip normal süte gecmek ama kısa sürüyo Allahtan

canım ya yerim ben onu kuzucuk:KK69:
bebelac bimin kendi malı degil ayşe sevdiyse rahatlıkla alabilirsin. Bende tanıdık olmayan markaları almıyorm ordan, benimkide hiç istemiyodu sütü bi süredir aptamil junior aldm çok sevdi ama günde bi kez 200ml veriyorum onlada nasıl başedicem bilmem. Ben bide içine bebe büsküvisi atıyorm öyle iciyo tam alışsın pınar çocuk sütüne geçicem zaten. Bence bide büsküvi koyup dene canım sevebilir belki mert, cok zor bi dönem memeden kesip normal süte gecmek ama kısa sürüyo Allahtan

bebelac ı pek sevmedi canım zaten, bimin dost çocuk sütü varya onu daha iyi içiyordu sanki, bebelac içse keşke.

aptamiin tadı nasıl.
biminki bence daha güzel daha şekerli, bebelacta tahıl tadı daha fazla sanki.
süte alışsın aptamil alıcam zaten, 500 ml sütleri 2 günde tüketmek lazım mert 2 günde 200 ml içmiyor bile o yüzden boşa gitmesin diye bebelac aldım.
pınar çocuk sütünü bende istiyorum ama içmez biliyorum.
sen cicibebemi koyuyorsun normal büsküvimi bende bir deniyeyeim.
birde biberonlamı içiyor.

yasemin sen ceptenmi giriyordun kk ya.
ben faceye msn ye giriorum cepten ama kk ya giremiyorum, formatı uygun değilmiş.
neden acaba. ben evdeki modemden giriyorum, senin cepteki net faturayamı yansıyor evdeki modemden giriyorsun.

yasemin sen ceptenmi giriyordun kk ya.
ben faceye msn ye giriorum cepten ama kk ya giremiyorum, formatı uygun değilmiş.
neden acaba. ben evdeki modemden giriyorum, senin cepteki net faturayamı yansıyor evdeki modemden giriyorsun.

nermin cnm, ben cicibebe koyuyorum öylede baya farketti sevdi yani. cepten giriyorum kkya, msn falan yok yanı. Evde pc yok benim normal tl yüklüyorm aylık 5tl veriyorum hergün girebiliyorum

nermin cnm, ben cicibebe koyuyorum öylede baya farketti sevdi yani. cepten giriyorum kkya, msn falan yok yanı. Evde pc yok benim normal tl yüklüyorm aylık 5tl veriyorum hergün girebiliyorum

anladım canım cicibebeyi pek sevmiyorda ben ikisinide kymayı bi deneyeyim.
ben haber sielerine vs girebiliyorum ama kk uygun formatta olmadığı için giremiyorum pc yi açtrımıyor mert, cepten girseydim iyi olurdu ama olmadı işde.

menekşe sen de hoş geldin canım meyvesiyle klo veren pek duymamıştım tesine acıktırıyomuş seni nasıl etkiledi

cnm valla ne bileyim ben ona bağladım uzun zamandır 3 kiloyu veremiyordum 2 hafta kullandım 1,5 kilo gitti. beni hiç acıktırmadı tam tersine sabah yediğimde kahvaltı etmek istemiyorum iştahım kapandı.

değişik marka sütleri denesim, çilekli kakaolu muzlu ballı içmedi. normal inek sütüne bal koydum şeker koydum onuda sevmedi tiksindi.
bimden devam sütü aldım onu azıcık olsada günde 50 ml kadar içiyor, bimin malınada güvenmiyorum gittim bebelac aldım onu pek beğenmedi.
biberon hiç kullanmadı, biberon gibi suluklar varya damlatmaz suluk onalarla oyunla falan azıcık içiyor.
nasıl alıştırıcam çok üstüne düşüyorum ters tepermi, üstüne düşmesem istemez bide.

bu arada bugün yavrum kuru fasulye yerken yemekte uyuya kaldı, sofra başında. çatal ağzında kapadı gözlerini artık nereyi bulursa orda yatmaya başlıyacak galiba, dünde babasının kucağında uyumuş kalmış.

cnm bence nesquikler var ya onlarla dene ben öyle alıştırmıştım şimdi ballı içiyor.

anladım canım cicibebeyi pek sevmiyorda ben ikisinide kymayı bi deneyeyim.
ben haber sielerine vs girebiliyorum ama kk uygun formatta olmadığı için giremiyorum pc yi açtrımıyor mert, cepten girseydim iyi olurdu ama olmadı işde.

çok rahat oluyo böyle, yemek karıştırırken bile açıyosun bence telefoncuyada bi sor benim önceki girmiyodu götürdm biseyler yaptı açt oldu sadece resimleri görmüyodu sırf yazılar vardı çin malıydı diğeri ama heryere girebiliyodun yani

ben bimin ürünlerini çok beğeniyorum kıbrısta çok aramıştım bim Allahtan burada var.yoğurdunu heleki ayranını çok seviyorum dolabımıda 3-4 şişe ayran bulunur hep
ceylinde 5-6 aydır bim in sütünü içiyor ben memnunum cnm içiyorsa mert içir rahatlıkla bence.ona alışırsa kısa süre de normal süt de içmeye başlar ben de önce çoçuk sütüyle başladım bim inkinde verdim sonra alışınca normal süte döndüm

ben bimin ürünlerini çok beğeniyorum kıbrısta çok aramıştım bim Allahtan burada var.yoğurdunu heleki ayranını çok seviyorum dolabımıda 3-4 şişe ayran bulunur hep
ceylinde 5-6 aydır bim in sütünü içiyor ben memnunum cnm içiyorsa mert içir rahatlıkla bence.ona alışırsa kısa süre de normal süt de içmeye başlar ben de önce çoçuk sütüyle başladım bim inkinde verdim sonra alışınca normal süte döndüm

onu birazda olsa sevdi mecburen ondan alıcam zaten.
ben hiç sevmiyorum bimin kendi ürününü, hep 4. 5. sınıf kalite o derece yani,
kuru üsümü kayısısı, kabartma tozları, pudingi çok kötü, hatat bi kere kabartma tozuyla ıspanaklı pasta ve pudingli kurabiye yapmıştım tuzlu gibi tatlı gibi bi tat vardı, misafirlerime rezil oldum, evdeki paketleride attım çöpe. misafirimden biri hemen anladı, dr otker in dışındaki k. tozunu anlıyorum artık diyor.
yarın gidip alıcam artık.

kuru üsümü kayısısı, kabartma tozları, pudingi çok kötü, hatat bi kere kabartma tozuyla ıspanaklı pasta ve pudingli kurabiye yapmıştım tuzlu gibi tatlı gibi bi tat vardı, misafirlerime rezil oldum, evdeki paketleride attım çöpe. misafirimden biri hemen anladı, dr otker in dışındaki k. tozunu anlıyorum artık diyor.

aynen canım güzel olmuyo ürünleri

kızlar geçen yıl yaş günü için ne planlar yapıyorduk değilmi aylar öncesinden. şimdi konusu bile geçmişyor, herşeyin ilki güzel derlerya doğru valla.

evet çevremdekilerde benim gibi düşünüyor zaten.
ama çok müşterisi var.

birde poşet vermiyorlar cimri şeyler

valla canım poşet konusunu hiç bilmiyom ben alışveriş yapmıyom indirimindeki ürünler hoşuma giderse alırım mesela geçen yıl inana org ve salıncak aldım böyle şeyler

onları ben de almıyorum cnm hiç denemedim. ama süt ürünleri çok güzel kuruyemişleri harika heleki kaju fıstığı:125:

biz aile için de yaprız herhalde çağıracak kimse de yok zaten küçük calliolu bir pasta yaptıracağım o kadar.hediye olarak şu yürüyen havlayan köpeklerden alacağım babası da bisiklet alacak

kızlar sütü birde ılıtmadan deneyin soguk içirin kuzuzlarınıza
benimki sadece soguk süt içer bazen annem bana inanmıyor ısıt şu sütü diyor ben böyle içiyor ısıtınca içmiyor diyorum anlamıyor
kendi gidip ısıtıyorr bu sfer çocuk içmiyor
bubu dr da sordum kış günleri soguk süt migdesini üşütürmüdiye ılık içmiyor diye
dr çocu insan soguk süt sever ılık ve sıcak süt migde bulandırır dedi
bende çocuklugumdan beri soguk süt severim ve içerim
sizde deneyin belki içer

benim hatunda babası daha faydalı olur diye
aptamil artı1yaş sütü almış
hanımın nigdesi bulandı içemedi
bizde normal pınar sütümüze devam edecezzz

ben oğluma geçen sene yeşilköyde çay bahçesinde yapmıştım çok güzel olmuştu. Bu sene yine aynı yerde yapmayı düşünüyorum.

çok rahat oluyo böyle, yemek karıştırırken bile açıyosun bence telefoncuyada bi sor benim önceki girmiyodu götürdm biseyler yaptı açt oldu sadece resimleri görmüyodu sırf yazılar vardı çin malıydı diğeri ama heryere girebiliyodun yani

canım ben denedim öyle telden nete girmeyi
yazılar okadar ufak ve anlaşılmaz dıki yapamadım
sen nasıl okuyosun yazıyosunn

X