2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın bende afacanlarım çok erken kalktıgı icin bana kalsa uyurum biraz daha, sen yarın almaya gidicektn dimi inanı?

evet canım unutmamışsın yarın gidiyoruz eşim bugün geliyo yarın iş çıkışı çıkarız artık direk gideriz oğluşumu almaya

günaydın kızlar menekşe geçmiş olsun cnm oğluşuna dr götürüp sor istersen çekmek gerekirlerse onlar çekerler

günaydın kızlar menekşe geçmiş olsun cnm oğluşuna dr götürüp sor istersen çekmek gerekirlerse onlar çekerler

günaydın canım, erkenciyiz valla sabah sabah toplaştık ne güzel siz çalıştgnz icin bende çocuklar dolayısıyla mecbur erkenciyim

ya kızlar siz süte nasıl alıştırdınız, deneyimlerinizi yazarmısınız.
değişik marka sütleri denesim, çilekli kakaolu muzlu ballı içmedi. normal inek sütüne bal koydum şeker koydum onuda sevmedi tiksindi.
bimden devam sütü aldım onu azıcık olsada günde 50 ml kadar içiyor, bimin malınada güvenmiyorum gittim bebelac aldım onu pek beğenmedi.
biberon hiç kullanmadı, biberon gibi suluklar varya damlatmaz suluk onalarla oyunla falan azıcık içiyor.
nasıl alıştırıcam çok üstüne düşüyorum ters tepermi, üstüne düşmesem istemez bide.

bu arada bugün yavrum kuru fasulye yerken yemekte uyuya kaldı, sofra başında. çatal ağzında kapadı gözlerini artık nereyi bulursa orda yatmaya başlıyacak galiba, dünde babasının kucağında uyumuş kalmış.

sabahları 7 gibi kalkıyoruz artık emmeyince gün ağarınca uyuyamıyor .

canım benımde orada bim var ama ben pek kullankıyorum urunlerını yogurdu guzel dıye duymustum ama almadım hıc
benım kızda bır tek sut ıcer okadar
ne olacak bu cocukların halı ya

çok rahat oluyo böyle, yemek karıştırırken bile açıyosun bence telefoncuyada bi sor benim önceki girmiyodu götürdm biseyler yaptı açt oldu sadece resimleri görmüyodu sırf yazılar vardı çin malıydı diğeri ama heryere girebiliyodun yani

canım benım telde gırmıyor ya
normalde face msn hepsıne gırıyo ama kk ya gırmıyooo
ufff

Kızlar dün oğlumun parmağı çekmeceye sıkışmıştı biraz kanadı bant filan taktık. ama bugün iyice morarmış hatta tırnak yerinden oynamış. Yaa çok moralim bozuk tırnağı çıkarmı acaba? çıksada yerine nasıl tırnak çıkar bilmiorum.. bununla ilgili bişey bilen varmı?

canım cok gecmıs olsun yaa
cok acır benım ayak parmagımın tırnagı dusmustu oyle acısı ıcıme oturmustuu vallah
yerıne yenısı cıktı canım once mor cıkmıstı benımkı uzaya uzaya beyzaladı bend ecok korkmustum yaa

noracım hoşgeldinnn

saol canımm hos bulduk

ay kızlar amam cok konusmussunuz ya
oku oku bıtıremedım
dun tam cevap yazdım
elektrık gıttı
bı daha gırdım patron geldı :KK9:
bı daha da kısmet olmadı ya
ben altın cılek falan kullanmıyorum ama sabah aksam nesfıt yıyorum 1 haftadır 5 kılo gıttı kızlar yaa :KK9:
beyza hanımın oksurugu gectı cok sukur dun benımle yatmak ıstedı canım ya
babayı yataktan kovduk anne kız beraber uyduk gece sacımı sevıyo yuzumu opuyoo ya nasıl bır duygu allahım
allah ıteyen herkese nasıp edtsın kızlar ya
ıkı gundur ınanaılmaz duygusalım yaaa beyzayı gorunce ıcımden once sukredıyorum sonrada cok duygulanıyorum kızlar normalmı bu durumm :KK34:

canım benımde orada bim var ama ben pek kullankıyorum urunlerını yogurdu guzel dıye duymustum ama almadım hıc
benım kızda bır tek sut ıcer okadar
ne olacak bu cocukların halı ya

canım benım telde gırmıyor ya
normalde face msn hepsıne gırıyo ama kk ya gırmıyooo
ufff

canım cok gecmıs olsun yaa
cok acır benım ayak parmagımın tırnagı dusmustu oyle acısı ıcıme oturmustuu vallah
yerıne yenısı cıktı canım once mor cıkmıstı benımkı uzaya uzaya beyzaladı bend ecok korkmustum yaa

saol canımm hos bulduk

ay kızlar amam cok konusmussunuz ya
oku oku bıtıremedım
dun tam cevap yazdım
elektrık gıttı
bı daha gırdım patron geldı :KK9:
bı daha da kısmet olmadı ya
ben altın cılek falan kullanmıyorum ama sabah aksam nesfıt yıyorum 1 haftadır 5 kılo gıttı kızlar yaa :KK9:
beyza hanımın oksurugu gectı cok sukur dun benımle yatmak ıstedı canım ya
babayı yataktan kovduk anne kız beraber uyduk gece sacımı sevıyo yuzumu opuyoo ya nasıl bır duygu allahım
allah ıteyen herkese nasıp edtsın kızlar ya
ıkı gundur ınanaılmaz duygusalım yaaa beyzayı gorunce ıcımden once sukredıyorum sonrada cok duygulanıyorum kızlar normalmı bu durumm :KK34:

Ay yavrum ya özlüyo tabi seni kokunu kıyamam fena oldum ya, çok güzel bi duygu annelik ben her ne zaman senin gibi bunu düşünsem duygusallaşsam sükrederim Allaha ve bütün isteyenlere nasip etsin derim. Normal bi durum kuşum bende arada bir böyle olurum hatta bakıp bakıp aglarım bide bunlar benimmi diye

ayyy canım benim kıyamam nede acımıştır tırnak çok acırrr
geçmişolsun
canım her yerinden oynayan tırnak çıkmaz korkma çıksada kötü bişiy degil ol yerine aynı normal tırnak geliyor
benimde çocukken ayakparmagımın en küçügü merdiven korkuluklarına çarptı ve uzatmayayım sonuç
tırnagım çıktı
yerinede aynı tırnagım geri çıktı
ama yeni tırnagın çıkması vakit almıştı

sağol cnm içim rahatladı biraz..

X