2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi canım sevindim senın adına doğum sonrası verılen 100 gr bıle nasıl mutlu eder ınsanı iyi bilirim:)) kaç kg sun ve kaç kg dha vermek ıstıyorsun?

ben şimdi 75 kiloyum ve 82-83lerden bu kiloya düştüm
şimdilik ilk hedefim 70 daha sonrada 65 tabi olabilirsem
hemde nasıl mutlu oluyor insan
bugünlerde beni her gören nekadar zayıflamişsın diyor çok mutlı oluyorummm
sen kaç kiloydun canımm

ben de 75 ile doğuma girmiştim ( ay kabus bilirim.öncesinde 54 kg dum.şimdi gene 53-54 arası gıdıp gelıyorum.verılıyo valla takma hiç ama bırakma rejımı ben hiç aksatmadan yapmıştım.
sabahları mutlaka haşlanmış yumurta ye bak tok tutuyo sonra bol maydonoz ye ödem attrıor.bi de ara öğünleri hiç ihmal etme.meyve falan ye aralarda.şimdi önumuz yaz meyvler hem bol hem lezzetli

ay ne mutlu sana benim gençkızlık kilomdasın canım
bende bırakmamayı düşünüyorum canım çünki çok fazlayım
ve bu hızla alırsam sonum kötü
bende yaz meyvelerine ve özellikle krpuza bayılırım karpuzda sırf su oldugundan şişiriyo ve bişiy yiyemiyorsun oh ne güzelll
ve ben maydanoz degilde çok sıcak su içerim yagların düşmanı eritiyor ben bu sıcak suyla kızıma hamile kalmadan önce 15 kilo vermiştim

merhaba kızlar,
ayşe hayırlısı olsun canım sütten kesmişsin, mayıs ayı girince bende gündüzü kesçem , azaltarak kesmeyi düşünüyorum ben
bu arada ben bursada okudum üniversiteyi, ama eşim konyada okumuş , belki onu söylediysem aklında kalmıştır

ben hala dokunamadım bebek arabasına
yarın kısmetse, bütün gün misafirim vardı zaten çok yoruldum
iyi geceler kızlar

kızlar sıcak suyumu içtim
kuzularımı zorlada olsa uyuttum benden iyi geceler
tatlı rüyalarrrrrr

herkese gunaydın haziran ayının güzel ve diyette annelerrri

inanaılmaz yogun bır hafta sonu gecırdım kızlar
anlatsam cok uzun mısafır vardı bende canım cıktı ama degdı
sevıyorum mısafırı
beyza cok huysuz dun resmen butun gun agladı durdu
canım cok sıkıldı ona ya..

hasta olan bebıslere cok gecmıs olsun kızlar alıntı yapamıyorum
ama allah herkese su cocuklardan dolayı sabır versın yaa..

günaydın kızlar benimki de 7 de kalktı şimdi uyudu tekrar okula gitmeden bi bakayım ama kimse yok
kübra ne güzel verebiliyosan ben eskiye göre çok çok azalttım ama veremiyorum galiba stresten vücut su tutuyo aslında çok çabuk kilo verirdim ama şimdi niye böyle oldu kafayı yiycem tatlı yağdan uzak duruyorum ekmek yok zaten ama yine de tık yok

canım varebiliyorum Allaha şükür
ama hızlı degil yavaş yavaş
olsun gitsinde yavaş mavaş razıyım
sende verirsin canım demekki bu aralar üstüne düşmüyorsun
bütün kilololara ölüm

hatunlar bana müsade bugün iş yapmam lazım dünya kadar işlerim var
ama canım hiç istemiyor o ayrı konu
artık ittire kaktıra bişiylar yapacammmm
öpüldünüz

selam kızlar..
platesimizi yapptık.yağmuru koydum beşiğine uyumuşş üstü açık bi şekilde.arkadaşım geldi kahve içtik o gitti bende kuru fasülye koydum pişiyor...

ayşe hayırlısı olsun cnm.kolay olmuş işte bırakmak.ya zorlansaydın.vardır bunda da bi hayır...
bayan merak sende 1 kilo wermişssn tebrik ederim.bende yavaş yavaş veriyorum sanırım.hemen yakamıyorum yağları.alırken kolay ama weirrken canımız çıkıyor...

kızlar yağmur dün ciicbebeli süt yedirdim.çok sewindimmmmm:81::81:
süt kokusu midesini bulandırıyordu.bilen bilir yağmur içmezdi süt.ama artık alıştı gibi.sabah kahvaltısında werdim yediii

buralardayım görüşürüzz....:80:

bu arada epeyy dillenddik biz..
dün sandalyeye çıkyordu bağırdım çıkma dedimm.
" anne bana bağıymaaa dio zilliiii"

ay canım cok sevindim ya yigitte icse keske bu süt olayına fena taktm gecen marketten aptamil junior aldm sevdi icti bu ara onu alıp iciriyorum valla nasıl başedicem onuda bilmiyorm ama icmesi bi mucize oldugu ıcin seviniyorum tabi, bende her sabah oldugu gibi 8de kalktm bi yarım saat daha uyusaydm iyi olurdu ama 2 si birden uyandı kahvaltı ettik pzt sendromu dip bucak cektım sildm süpürdüm suan acaip belim ve sırtm agrıyo zaten omurilikte kist var ölüyorum agrıdan neyse yemeğimide atese koydm aksama nohut, pilav ve cacık var yemege, şimdi ogluşlarıma yemek yediricem ikisinide peşpeşe uyutucm ve biraz dinlenicem inşallah ee hakettim artık

öpüldünüz

kolay gelsin kübra, ben bitirdim işi gücü, ama iki çocukla nasıl yaptm sor darısı başına hayatım

ah ah canım hıc sorma vallah
resmen surunuyorum ama bu ara durdu yıne kılo vermem
eskıden bende oyleydım
hıc kılo almazdım ama sımdı cok yavas verıyorum
sanırım yasla ılgılı...

öpüldünüz

canım kolay gelsın
allah yardımcın olsun

sut ıcmesıne cok sevındım canım
ıns. devamı gelırr

ohhhh kuzular uyumus keyıf senın vallah
gecmıs olsun buarada canım
afıyet olsun yakısıklılara

bend eısteyım bı yarım saatım bos toplantı falan yok
ama aklım evde ya
beyza cok huysuzdu ne yedı ne uyudu dogru duzgun
ne yapacagımı sasırdım kızlar yaaa
cok uzuluyorum gercekten
gecen cuma eve geldım
bana gıt dıyo
cok agrıma gıttı vallah
sonra geldı sarılıp opuyo ama ne bıleyım ıste
gıt demesı cok uzdu benı...

canım ya üzülme seni hep yanında istiyo daha çok kücük kuzum ya ama napabilirsin oda alışıcak kabullenicek bak ben çalışmadıgm halde dün annemler geldi bana çocukların yanında kaldılar bende eşimle dışarı cıktm çok bunalmıştm gece 11de geldk büyük uyumamış bizi görür görmez kaçtı salona, gece boyunca tek kelime etmedi bize yanına gittm oglum niye gelmiosun niye konuşmuosun sen beni bıraktın gittin ben yalnız kaldm hep agladım, cok üzüldm yani sarıldım öptm gene triplerde. Tabi anne olarak üzülüyosun ama çokta duygusal oluyolar kıyamıorum

vallahı ne yapacagımı sasırdım canım ya
ınan cok uzuluyorum cok kafama takılıyor
zaten calısıyorum dıye yapıyor bılıyorum ama agrıma gıdıyor ıste..
anne olmak zormus gercekten
karsılıksız sevıyorum kızımı
her anne gıbı..
ama yetmedıgımı dusunuyorum bazen evde olsam dıyorum ama yapamam bılıyorum
ne bıleyım bu aralar cok dramatık dusunuyorum beyzanın davranıslarını kızlar...
suclu hıssedıyorum kendımı...
ama bır yandan ona guzel bır gelecek vermek ıcın calısıyorum
oyle ıste ya kafam karısık yanıı..

iyiyim canım sağol oğluşum da iyiymiş şükür cuma günü almaya gidecez kısmet olursa

hadı bakalım canım allah kavustursun tez zamanda az kalmıs canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…