2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benımde sorunum surup ıcmemesı
yok ıcmıyor bır turlu
balık yagı veremıyorum ben hayatta ıcmezz
ıns. buyuyunce ıcer bakalım artık :KK34:

benımde sorunum surup ıcmemesı
yok ıcmıyor bır turlu
balık yagı veremıyorum ben hayatta ıcmezz
ıns. buyuyunce ıcer bakalım artık :KK34:

bizimde o sorunumuz var canım
babası başın tutuyor bende hemen bogazından içeri döküveriyorum
neyepalım

selam arkadaşlar,
muhabbet koyu bu aralar maaşallah,
bebişler de büyüyolar, hepsi çok çok tatlı,
ayşe cnm,ceylinle fotolarınız çok güzel ve onun için ağaç dikmeniz de çok hoşuma gitti doğrusu :KK9:

biz de büyüyoruz öyle böyle işte, azranın iştahsızlığına alıştık, 11 kilo olması bile hayal geliyo bana ama napalım bizimkiler de böyle büyüyecek işte,
bu ara da uyku sorunumuz var maalesef, uykuyu iyice azalttı, gece 9 saat gündüz de 1 buçuk iki saat uyuyo, ne yapsam artıramıyorum, erken yatırmaya başladım, o da erken kalkmaya başladı, kazara gece 10 saat uyursa bu defa da gündüz iyice az uyuyo, tam delirticek beni bu kız, iyice de cadı oldu, dün o pc de çizgi filme bakarken ben arkadaşla tel.da konuşuyordum. biraz sesli konuşmuşum, bi kaç kez dönmüş bakmış bana bakmış olmuyo annneeee bakamıyoruuumm dedi, koptuk akşam akşam,
tv yi azaltma çalışmalarına başlıcaz biz de, umarım uykusuna faydası olur

selam arkadaşlar,
muhabbet koyu bu aralar maaşallah,
bebişler de büyüyolar, hepsi çok çok tatlı,
ayşe cnm,ceylinle fotolarınız çok güzel ve onun için ağaç dikmeniz de çok hoşuma gitti doğrusu :KK9:

biz de büyüyoruz öyle böyle işte, azranın iştahsızlığına alıştık, 11 kilo olması bile hayal geliyo bana ama napalım bizimkiler de böyle büyüyecek işte,
bu ara da uyku sorunumuz var maalesef, uykuyu iyice azalttı, gece 9 saat gündüz de 1 buçuk iki saat uyuyo, ne yapsam artıramıyorum, erken yatırmaya başladım, o da erken kalkmaya başladı, kazara gece 10 saat uyursa bu defa da gündüz iyice az uyuyo, tam delirticek beni bu kız, iyice de cadı oldu, dün o pc de çizgi filme bakarken ben arkadaşla tel.da konuşuyordum. biraz sesli konuşmuşum, bi kaç kez dönmüş bakmış bana bakmış olmuyo annneeee bakamıyoruuumm dedi, koptuk akşam akşam,
tv yi azaltma çalışmalarına başlıcaz biz de, umarım uykusuna faydası olur
teşekkürler cnm.uykuyla bzimde başımız dertte bizimde gece uykusu 9-10 saat.gündüz 1.5 saat falan uyuyordu bir kaç gün uyumadı 2 gündür uyuyor maşallah gün içindeki toplam uykusu 11-12 saat

muminecim üzülme canım hep aynı
benim kızın düzelmiş uyku düzeninibi yazayım da bi bak
akşamları 12-12.30gibi uyur sabahlarıda 9gibi kalkar gece süt için kalktıklarını saymıyorum iki üç defa rahat kalkar kesinlikle deliksiz uyumaz
gündüzde zorlarsam 1saat anca uyur
buda tekrar söylüyorum düzelmiş hali
hep aynılarrrr maalesef

günaydın hatunlar
sagolsun oglum uyutmadı oyüüzden bu saatte buralardayızzzzzz
akşam kimsecikler ugramamaış buraya

herkese gunaydın
hava berbat yıne ıst.da hep yagmur nereye kadar
2 hafta sonra antalyaya gıdıyorum umarım orayada yagmaz kızlar

beyza hanım dun gece gec yattı
babasıyla oyun oynadı 11de yattı
bıraktıgımda hala uyuyordu kızlar

beyza yıne suan ıyı uyuyor bebekken gunduz 1 saat gece 3 saat uyuyordu
uyanık oldugu zamanlarad ıse aglıyordu
sımdı gunduz 1 saat gece saatı bellı olmuyor ama ben buna bıle razıyım kızlar :KK9:

günaydın kızlar ceylinde maşallah 2-3 gündür gecelri 2 kere kalkıyor :nazar::nazar:nasıl seviniyorum anlatamam gece mahvoluyordum saat başı kalkmaktan hiç uyuyamıyordum artık düzene girecek sanırım inş. devam eder böyle

günaydın kızlar uyku düzeninden konusulmus yigitte aksam 10.30da uyuyo gece bir iki kere kalkıyo su iciyo süt icmiyo bizim böyle bi sorunumuz var alısmadı kesinlıkle istemiyo bilmiyorum napıcam süt icmeden olurmu? Neyse sabahta benımle 8.30da kalkıyo gündüz bır bucuk saat uyuyo fena sayılmaz zaten uykuyla bi derdimiz yok yemekle var cok zor yiyo cok isteksiz napıcam bilmiyorm 12 kilo zayıf geliyo bana zaten minyon suanda nutrigen balık yagı surubunu kullanıyorm onuda icirene kadar kıyamet kopuyo pek bi farkta olmadı baska biseymi denesem bilmiyorum halile hic surup vermedm zaten cok güzel büyüdü bir yasındayken 12 kiloydu doktorumuzda kızıyo kıyaslama yapmayın cocuklar arasında her cocuk farklı büyür bu saglıksız oldugu anlamına gelmez diye napıyım üzülüyorum anne olarak

selam kızlar...
sabah yağmura süt içirdimmm kustu biraz.kokusu midesini bulandırıyor.nasıl alıştırıcam bilemiyorummm...
uykudan bahsedilmiş yağmur gece 11 gibi uyur sabah 8 de kalkar.çoğu zamanda hiç uyanmaz geceleri.gündüzde 2 kere uyuyor:nazar:
yağmur uyansın dışarı çıkıcaz 3 gündür ewdeyiz patladıkkk:KK37:

günaydın kızlar ceylinde maşallah 2-3 gündür gecelri 2 kere kalkıyor :nazar::nazar:nasıl seviniyorum anlatamam gece mahvoluyordum saat başı kalkmaktan hiç uyuyamıyordum artık düzene girecek sanırım inş. devam eder böyle

aman aman masallah canım :nazar:
ıns. duzene gırer artık uykuları bende mahvoluyorum ya
ıse gelıyorum zombı gıbı :KK9:

günaydın kızlar uyku düzeninden konusulmus yigitte aksam 10.30da uyuyo gece bir iki kere kalkıyo su iciyo süt icmiyo bizim böyle bi sorunumuz var alısmadı kesinlıkle istemiyo bilmiyorum napıcam süt icmeden olurmu? Neyse sabahta benımle 8.30da kalkıyo gündüz bır bucuk saat uyuyo fena sayılmaz zaten uykuyla bi derdimiz yok yemekle var cok zor yiyo cok isteksiz napıcam bilmiyorm 12 kilo zayıf geliyo bana zaten minyon suanda nutrigen balık yagı surubunu kullanıyorm onuda icirene kadar kıyamet kopuyo pek bi farkta olmadı baska biseymi denesem bilmiyorum halile hic surup vermedm zaten cok güzel büyüdü bir yasındayken 12 kiloydu doktorumuzda kızıyo kıyaslama yapmayın cocuklar arasında her cocuk farklı büyür bu saglıksız oldugu anlamına gelmez diye napıyım üzülüyorum anne olarak

canım benım kızda bu hastalıkta 2 kılo verdı
ben kılosuna hıc takılmıyorum kılosu normal ama yemedıgı zaman yada uyumadıgı zaman takılıyorum
dr. dogru soylemıs her cocuk ayrı canım yegenım 6 yasında ve 16 kılo saglıklı ama cok zayıf ıste
aman saglıklı olsunlarda vallah :KK34:

selam kızlar...
sabah yağmura süt içirdimmm kustu biraz.kokusu midesini bulandırıyor.nasıl alıştırıcam bilemiyorummm...
uykudan bahsedilmiş yağmur gece 11 gibi uyur sabah 8 de kalkar.çoğu zamanda hiç uyanmaz geceleri.gündüzde 2 kere uyuyor:nazar:

canım ben ıcıne 4-5 tane bebe bıskuvısı koyuyorum oyle verıyorum
uykusuna masaalah yagmur'un :nazar:
ohh gezın bakalım ana kız :KK9:

selam kızlar...

seninkide süt icmiyo öylemi canım cok takıyorm kafaya bende bunu alıstıramadm her gece deniyorm uykusunda tükürüyo düsünebiliyomusun zaten az ve zor yiyo bari süt icse diyorum

seninkide süt icmiyo öylemi canım cok takıyorm kafaya bende bunu alıstıramadm her gece deniyorm uykusunda tükürüyo düsünebiliyomusun zaten az ve zor yiyo bari süt icse diyorum

noracım sağol cnm.

heart ismini bilmiyorum.benim kıızım güzel yiyor yani fena değil ama süt mdesini bulandırıyor.her türlüsünü denedim.dr sordum peynir yoğurt ayran vs tüketiyor ama süt içmiyor dedim zorlama sık sık deneme araya zaman koy öyle dene dedi.ama bir yudum alıp içmiyor.alışır umarım...

aman aman masallah canım :nazar:
ıns. duzene gırer artık uykuları bende mahvoluyorum ya
ıse gelıyorum zombı gıbı :KK9:

canım benım kızda bu hastalıkta 2 kılo verdı
ben kılosuna hıc takılmıyorum kılosu normal ama yemedıgı zaman yada uyumadıgı zaman takılıyorum
dr. dogru soylemıs her cocuk ayrı canım yegenım 6 yasında ve 16 kılo saglıklı ama cok zayıf ıste
aman saglıklı olsunlarda vallah :KK34:

canım ben ıcıne 4-5 tane bebe bıskuvısı koyuyorum oyle verıyorum
uykusuna masaalah yagmur'un :nazar:
ohh gezın bakalım ana kız :KK9:

haklısın hayatım okadar hastalık gecirdiki yavrum ùniversite hastanelerinde neler yasadık cok sükür Allaha saglıklı, bende süte bebe büsküvisi ve bal koyuyorum ama alısmıyo bi türlü

noracım sağol cnm.

heart ismini bilmiyorum.benim kıızım güzel yiyor yani fena değil ama süt mdesini bulandırıyor.her türlüsünü denedim.dr sordum peynir yoğurt ayran vs tüketiyor ama süt içmiyor dedim zorlama sık sık deneme araya zaman koy öyle dene dedi.ama bir yudum alıp içmiyor.alışır umarım...

ismim Nermin canım, evet bende araya zaman koyup öyle deniyim cok taktım ya cocuguda bunaltıyorum her gece belkide bide böyle deneyelim

X