2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar..geçmişi okumadım hemen girip çıkıcam die açtım.umarım herkes iyidir.
işlerim çok.yapıp arkadaşıma gidicem.görüşrüz kızlar...

merhaba arkadaslar masallah 2. cocuk falan ohhh ne guzel allah ısteyene versın ben hııccc almıımmm benımkı yetıyo zaten bana bugun nasıl gectı anlamadım okadar yogundu kı cocuklarla yılbası partısı gelen gıden off cok yoruldum ayakta daha yemek bıle yemedım acıkmadımda ama neyse
dun aksam yılbası kurabıyelerı aldım pısırdım kızızmla beraber susledık cok sevındı hanı su tup seklınde olanlar varya grazullu olanlardan bayıldı benımkı okuldada cocuklarla yapıp hedıye etmıstık cok guzel oluyo cuma gunu kuzene gıderkende onlardan yapıcam ve hepsını jelatınleyıp bı sepetın ıcıne koyucam oyle hedıye etmeyı dusunuyorum nasıl sızce tabı bılıyorum hııcc kıymetım olmayacak ama olsun ıyılık yap denıze at demısler ne dıyeyeım
herkesın bebısını tek tek opuyorum arkadaslar kendınıze ıyı bakınn

ellerine sağlık tatlım

ellerine sağlık tatlım

tesekkur ederım cnm :) yapıyoruz ıste bıseyler kendı capımızda :) okadar sıkıldımkı sımdı of ya net acık kalmıs bende oylesıne bakınıyorum yaa aksam yemegıne balık yapıcam hamsı kofte :) kızım sevıyoo askım benım zaten artık evde hersey onun ıcıcn yapılıyo canı sagolsun annesının kuzusu canımın ıcı ya obenım cok ozledım bugun aksam hıc uyutmadı benı cadı oyun oynayalım dıyoo gecenın 3u kalktık tabı mecbur oynadık hanımla ama sımdı uykusuzluktan ve yorgunluktan oluyorummmm

al benden de okadar canım saat gece 12 ye geldi shakira dan waka waka yı dinleyecekmiş çıkıyo yatağa nım nım diyo maşallah

Son düzenleme:
selam kızlar.gezdik geldik.
uyuttum yağmuru.yemek yapıcam ama karnım okadar tookki canım istemiyor walla..
allahtan dünden bişeyler war.yarın evimizdeyiz.ilkkez ewde olucaz.annemlere gelin dedim ama niyetleri yok.bu yılbaşı ewde giricez bakalım.
buarada aşımız 1 hafta gecikmeli olacak.ebemize sordum bişey olmaz dedi.pzt yaptırcam bakalım.
ateş flan oldumu sizde?

al benden de okadar canım saat gece 12 ye geldi shakira dan waka waka yı dinleyecekmiş çıkıyo yatağa nım nım diyo maşallah

ayy 12 olsa razıyımmmm artık o duruma geldım dun gece normalde hıc yapmazdı ama dun gece estı galıba canı sagolsun dıyorum ama ben burda surunuyorum sımdı yogunluk yokta cok sukur rahatım bzızmkıde bayılıyo o sarkıya kalkıp dans edıyoruz gece gece
bısey sotucam arkadasım senın oglun cızgı fılm seyretmeye basladımı ya benımkı hıc bakmıyo bıle mıllet callıo dıye ınlıyo bızımkı donup bakmıyo ya bı taraftan sevınıyorum ızlemıyo dıye bı taraftanda nıye ızlemıyo dıyorum ya tam manyak oldum bende

ohhh sefan olsun arkadasım ıyı yapmıssın :) guzel bı sofra kur yılbasında bol bol ye ıc eglen bebegınıde bol bol op kokla yenı yıla oyle gır :) ben oyle yapıcam allah evlatlarımıza guzel yazılar yazsın ıns.
cnm benım kızımda ates olmadı cok sukur ama huysuzdu sadece :)

slm kızlar, ne zamandır fırsat olmadı yazmaya, hoş merak eden oldu mu o da ayrı konu neyse ama, haliyle bizim işler kışın daha yoğun, günler de kısa, akşam eve gel kızla uğraş ye yedir uyut derken benim de halim kalmıyo,

tüm bebişler ve anneleri iyidir umarım, biz de bi hasta bi iyi oluyoruz, bu ara daha iyiyiz şükür, 2 hafta önce antalyaya gidip geldik kızımla, 5 gün kaldık, iyi geldi ama hem hastalandı, hem de tedirginlik kaldı azra da , şimdi hiç bi yabancının kucağına gimek istemiyo,

konuşma konusunda artık nerdeyse her derddini anlatıyo, arkadaş gibi oluyo böyle,

tuvalet eğitimni konumuşunuz bi ara , önceden kakasını söylüyodu bıraktı şimdi, bahara uğraşırız artık napalım,

aşılar gelmiş, azranın hastalıklarından önceki aşıları sarktığı için 19. ayda yaptırıcaz mecburen, gördüğünüz gibi terzi kendi söküğünü dikemiyo, babamız aile hekimi ama aşı olayımız dökülüyo

emzik bıraktırmayı düşünüyorum ama karasızım, bi önerisi olan var mı kızlar,

günaydın kızlar

tatlım oğlumuz çizgi film izliyo
gece bahçesi
pepee
kayu
izledikleri çizgi film bunlar

müminecim hoşgeldin cnm ohhh iyi gezmiş sin cnm tabi bu cadılarla ne kadar gezilirse doğru diyosun merak eden hoş oldu mu diye valla çünkü topikte artık o haller kalmadı face den takip daha net oluyo bence burda bana göre herkes ist cvp veriyo ist vermiyo ben çoğu zaman yazdığım hiç bişeye karşılık alamıyorummm emel ilke hülya bide nora yeni ark ha bide gülin onlarda face de zaten takibimiz güzell yani demek istediğimm topiğin eski tadıı aranıyorrr ,

aşıları soran ark için diyorumm bizde çok fena ateşlenme uykusuzluk korku geceleri ağlama ve iştahsızlık oldu ve devam ediyor çrş gününden beri mahvetti bizi dün gece ağla ağla öldü resmen uykuda sayıklayıp duruyooo çok korkmuş aşıdan

zaten aşı odasına girerken anne off anne ayyy ayy anne of anne demeye başlamıştı sonu da kötü oldu

ay cnmmm ya nıe okadar korkttu kıyamam ya... cnm bol bol sarıl kızına kendını guvende hıssetsın cnm ya hıc dayanamıyorum aglayan cocuklara ıns. duzelır bırde ben kızzıma oyle durumlarda ayetel kursi okurum biraaz eskı kafalıyım ama duanın manevıyattın gucune ınanıyorumm allahım korkuları alsın ondan tez zamanda.
ben yenı uye oldugum ıcıcn topık hakkında pek yorum yapamıcam ama dun annnemle konustum burayı anlattım keske daha once uye olsaydın dedı hamıleleıgın sıkıntılı gecmezdı dedı bana ıyı geldı burası cevap verende sagolsun vermeyende ben sızlerı daha tanımıyorum cok umarım daha cok gorusmek nasıp olur

aşıyı soran bendim yasemin sağol

çok çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…