2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

inş noracım...........

selam kızlar..
herkesin yeni yılını kutluyorum.çocuklarımız eşimiz ve sewdiklerimizle birlikte nice sağlıklı huzurlu senelere.

günaydın hanımlar, evde olmak güzeliş yavv,
zor zaruyuttum prensesi, mutfağa aldım laptopu da, manzaraya karşı kahvaltı ve laptop keyfi yapıcam,
yasemin cnm umarım çabucak atlatır kuzun, kıyamam yaa, üzüldüm çok, şu aşılar bitse de kurtulsak artık(
sana da iyi seneler, ilkecim ve tabi tüm diğer arkadaşlaraa da bakalım yeni yyıl neler getiricek bize, belki de yeni bebişler ne dersiniz

olabilir walla müminecim
nasıl olsa büyüdüler bizi cadılar bakarlar kardeşlerine

bakarlar tabi canım, en azından biberon bez falan getiriler, oyun oynarlar,
valla ben yaza düşünüyorum, ama dehşete de düşüyorum bi taraftan,
sırf azraya kardeş olsun diye düşünüyorum, am bu da yeni gelecek bebeğe haksızlık gibi geliyo
bence 3 kişilik aile de güzel çünkü

wallla herşeyide yaaparlar.kız olsun çamurdan olsun die boşuna dememişler
ben düşünüyorum ama 2011 sonu gibi falan.allah bilir bakalım.ama istiyorum tek bırakmam yağmuru..

Allah haırlısını versin hepimize ilkecim,
doğru diyosun tek çocuk olmak zor , yalnız kalmasın kuzularımız, ne akraba, ne arkadaş tutamaz kardeşin yerini,

doğru diyosun tek çocuk olmak zor , yalnız kalmasın kuzularımız, ne akraba, ne arkadaş tutamaz kardeşin yerini,

aynen canım.hayırlısı olsun bakalım hepimiz için.öpüyorum senide azrayıda.yeni yılınız kutlu olsun canım.ben ççıkıoyurm işlerim çok bugün...

ayyyyyy yılın sonu günü ve cuma
arkadaşlar yeni yılınız kutlu olsun
ALLAHım hepimize sağlık mutluluk huzur versin
AMİN

amin filizcim, Allahım herkese güzellikler nasip etsin , güzel bi sene olsun,
ben de ev hanımı olmanın tadını çıkardım bugün, kızımla oynadım, biraz temizlik yaptım, sonra kek yaptım karşı komşuyu çaya çağırdım, güzel bi gün oldu, şimdi tekrar uyuttum azrayı biraz ders çalışıcam, öptüm hepinizi:89:

evet kesinlikle kardeş çok önemli.. benim bu 2. bebeğim ablasıyla o kadar güzellerki anlatamam. çok keyifli oluyor onları izlemek. sarılıp sarılıp nasıl öpüyor oğlum ablasını..

merhaba kızlar okuldan geldim yemek yapıcam evdeyiz biz de yan komşum çiğ köfte partisi yapıcaklarmış çağırdı belki oraya gideriz

meraketmez olur muyuz.geçmiş olsun.emzik konusunu bilemiycem çünkü ben parmak emmeyi bıraktıramadım

yasemincim herkes müsait olamıyoki ben çalıştığım halde eve gelir gelmez bi okuyup kapatıyorum bilg. yine de yazmaya çalışıyorum kızım yemek yapmama bile izin vermiyor fazla giremiyorum.
ama herkes face takıldığı için buraya gelmiyo buraya yazanlarda face takılmayıp burayı sürdürmeye çalışanlar.

herkese iyiy yıllar iyi tatiller

Herkeze mutlu yıllar kızlar
bide akşama arkadaşa gidecez yiyecez içecez işte inşllah bu canavarlarla iyiolur da egleniriz

merhaba kızlar
kübracım oh ne güzel 2 çocuğu birden büyütüp rahat edicen ilerde

inşallah canım öyle olacak
darısı başına ve bütün isteyenlerin başına
kızlsr yazmışsınız nasıl olur zor olur mu olur diye kimileriniz tek çocuk demişsiniz ama kardeş gerekli bence çocuk gelişimi açısındanda paylaşmak konuşmak yardımlaşmak olsun her açıdan güzel diye düşünüyorum
kızım ilk zamanlar çok kıskandı kardeşini ama şimdi tam konuşmadıgı ve anlayamadıgı halde bile bezi alıp bebegin üstünü açmaya çalışıyor aklı sıra altını degiştirecekmiş şimdiledede cici diyor ve öpüyor kardeşini
bunlar çok güzel şeyler hem kendi gelişimi hemde kardeşinin gelişimi için
sadce bizimkilerin yaşları çok yakın oldu onun için bana çok eziyetleri oluyor uyku ve yeme ve hasta olma durumlarında onun haricinde çok güzel
darısı isteyen herkesin başına

Yasemin cim geçmiş olsunya çok üzldüm biizmkide ateşlendi huyusyuda degişti heerşeye aglıyo deliolcam yakında

müminecim evdeymişsin oh iyiolmuş keyifler kek bizede yolla ellerine saglık

noracım tanı tabi ama hepside şeker kızlardır hep birlikte oluruz inşllah
2ci çocuk konuşulmuş bend esitiyom belkiyaza ama yazaolamazsa inşlah sne sonu bakalım zmna ne gösterecek

benim kızda bugün 2de yattı sagolsun bu çocukları ne yapalım bilmeme benimkide oyun oynuyacakmış zorla uyuttum

benim kzımda çizgifilim syrediyor hatta yemeklerini onun karşısında yiyor dalıyor bende agzına soku sokuveriyorum

Allah herkese eşiyle çocuklarıyla
ve tüm sevdikleriyle mutlu seneler günler göstersin
bol bereket saglık ve huzur versin yüce Rabbim

kızlar 4 dakika kaldı,
yeni yıl hepimize uğurlu gelsin inşallah
bende bir prenses istiyorum ama erken daha
yasemincim çok üzüldüm duruya canım çok korkmuş, oku bencede bol bol hep sarıl kıyamam
bizde kayınvalidemlerdeydik 10 buçuk gibi geldik, kayrayı uyuturken eşimde uyumuş
bende takılıyorum nette işte

herkese ıyı yıllar arkadaslar.....
yasemın duruya gecmıs olsun canım...bızde asımızı henuz olmadık gozum korktu sımdı...
mumınecım masalllah azra bırde emzık emdıgı halde bu kadar cok konusabılıyor ha canım....
bız de dun dr daydık...eymen kagan faranjıt olmus bogazları patates gıbı.....duzelınce bır nebze yemesıde duzelebılır cunku sımdı bogazından bırseyler gecerken dıken gıbı batıyordur dedı....
enteresan olarak bırsey yememesıne ragme gelısımını begendı....kg 11300 boy 85....ozellıklede boyu 22 aylık bebek gelısımınde dedı.....tabı ben 1 yasından bu yana sadece 500 gr almıs dedım normal dedı....bana hıc normal gelmıyor ama ne bılıyım ıste...ılaclar verdı ama hıc kullanasım gelmıyor ya alerjı yapar falan dıye....kullanmassan en az 15 gun de gecer...1 ayı da bulabılır dedı.....ne bılıyım ne yapsam kı...

günaydın herkese
tekrar iyi yıllar
akşam komşuya geçtik güzeldi ye doğru eve geçtik 1 e doğru yattı allahtan kızım 9 a kadar uyudu.ama dün bakıcımız gezmeye çıkartmıştı hava güneşli diye üşütmüş yatar yatmaz burnu tıkandı başta ağlayıp uyandı hep nefes alamadı ama gece iyiydi allahtan.cold mix bitmiş üstüne vix sürdüm bi de soğan kesip koydum odaya kk da okumuştum heralde yararı oldu burnu tıkanmadı
aman bi daha çıkartmam dışarı hemen şifayı kapıyo.benim de göğsümün biri o kadar çok ağrıdıki gece rahat uyuyamadım ödüm patladı kanser mi oldum diye niye ağrır ki bilen var mı?çoook fena bir ağrı ama şişlik falan yok.
neyse hava güzel ama evdeyiz şimdilik çıkmayız ece hastalanır diye bizden böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…