2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar

bende şimdi geldim işe kızımın aşıları nı yaptırdım ananeye bıraktım geldimmm

sağlıkocağına girdiğimizde sorun yoktu ama odaya girince kıyamet koptu tabi allahtan lolipop almıştım yanıma da biraz olsun kandırdım aşı yapılıp dışarı çıkınca kahkaha atıyo pis pis bide eşşekkk ::)))

14 kg 82 cm ,

bizden böyle hepatit a aşısı 2 yaşında özelde olacak zaten aşılar bitti oleyyyyy

günaydın kızlar

bende şimdi geldim işe kızımın aşıları nı yaptırdım ananeye bıraktım geldimmm

sağlıkocağına girdiğimizde sorun yoktu ama odaya girince kıyamet koptu tabi allahtan lolipop almıştım yanıma da biraz olsun kandırdım aşı yapılıp dışarı çıkınca kahkaha atıyo pis pis bide eşşekkk ::)))

14 kg 82 cm ,

bizden böyle hepatit a aşısı 2 yaşında özelde olacak zaten aşılar bitti oleyyyyy[/QUOTE

gecmıs olsun cnm :) evet bır o kalıyoo cok sukur
masallah kızızna kılosu boyu ıyıymıss :):nazar:
bende kızımı bırakıp işe gıdenlerdenım :KK59: ayrılmak zor oluyo ama ne yapalım ıstee

kolay gelsın sanada hayırlı ıslerrrr :KK1:

slm kılzar
valla gece yatmadan konuşulmuş benim kzızm 2,3den önce yatmıyo bagıryoz çagırıyoz yok faydası baştan sakini zma yaıtrmıyo yatıyoalr diye aglıyo hiç susmuyo poposu yiyo şaplagı valla rtık 12bize çerez gibigeliyo 2,3de yatsında görün ne yaptıysak olmadı

aşıalrıda yaptıralı biz beya oldu bizimkine ateş yapmıştı

maşşlah yasemin cim biizmkide 14 kilo civaralrın boyuda 84 filan cadıalr aynı boyutta :)

slm kılzar
valla gece yatmadan konuşulmuş benim kzızm 2,3den önce yatmıyo bagıryoz çagırıyoz yok faydası baştan sakini zma yaıtrmıyo yatıyoalr diye aglıyo hiç susmuyo poposu yiyo şaplagı valla rtık 12bize çerez gibigeliyo 2,3de yatsında görün ne yaptıysak olmadı

aşıalrıda yaptıralı biz beya oldu bizimkine ateş yapmıştı

cnm benım kızımda oyleydı 3e kadar otururdu ne yaptıysam fayda etmezdı bende bıraktım bırgun yatagında agladı agladı oyle uyudu vallah hemde aynı odada yatıyoruz hala ama o yatagında uyuyo bakıp bakıp agladı bende hıc bakmadım ama ıcım gıttı ne yapayım cnm boyle 1 hafta mahvettı benı cadı ama sımdı alıstı vallah hadı bakalım uyku saatı dıyorum pıjamalarını gıydırıyorum yatagına bırakıyorum yanınada ben uzanıyorum oyle uyuyoruz masal anlatıyorum bazen dıkkatı dagılıyo ozamanda uyumuyo ıste kendımce careler buldum arkadasım tabı her cocuk bıreysel farklılıklarını gosterır benım kızmda olan senınkınde olmaz ama sen yınede bı dene okulda bı psıkolog var ona anlattım durumu cok aglıyo dedım dayanamıyorum dedım oda bana noracım sakın ol sen hıc aglamaktan olen cocuk duydunmu dedı alısır merak etme dedı ama benım ıcıcm ıcımı yedı acaba gaddarmıyım ne kadar kotu bır anneyım dıye dusundum ama ıyıkı yapmısım dıyorum sımdı agladı agladı sustu vallah :KK1:

ne bıleyım kararlı olmak onemlı bu durumlarda obur turlu bızımle oturuyo uykusunu alamıyo bıde esımle bana bırbırımıze hıc vakıt kalmıyo ne bıleyım ıkı cıft muhabbet edemez duruma gelmıstık ya bı kahve ıcelım yoktu vallah sımdı rahatım allaha sukur :nazar::KK9:
Eki Görüntüle 120643

cok guzel cnm en ıyısı devlet ısı zaten bende ogretmenım ama ozelde calısıyorum kpss olmadı bı turlu hamılelık dogum derken gıremedım ama rahatım cok sukur :KK61:
3 aylık bıraktım kızımı ıse gıttım pısmanmıyım hayır degılım tek pısmanlıgım kayınvalıdeme baktırmak oldu sadece hergun bı laf sokar benı uzerdı ama sımdı cok sukur annem bakıyoo :nazar: :KK9: ne kadar dua etsem az vallah artık kayınvalıdemıde takmıyorum aramıyorum kafam rahatttt ohh hayat varmıs be :KK9:

merhabaaa
ay sabahtan beri bi çay içmeye vaktim olmadı şimdi deersim boş çay içiyorum
bugün okulda kızımdan konuştuk sürekli ağlayıp mızmızlandığından.öğretmen arkadaşlar da bakıcısıyla sorun olmasın dediler.bu kadar ağlaması normal değil dediler.aslında bakıcıya güveniyoruz ailece tanıyoruz ama aklımı karıştırdılar sizce normal midir.bizimki yemeyince huysuz oluyo hep.ay ne yapsam şaşırdım yaa

cok guzel cnm en ıyısı devlet ısı zaten bende ogretmenım ama ozelde calısıyorum kpss olmadı bı turlu hamılelık dogum derken gıremedım ama rahatım cok sukur :KK61:
3 aylık bıraktım kızımı ıse gıttım pısmanmıyım hayır degılım tek pısmanlıgım kayınvalıdeme baktırmak oldu sadece hergun bı laf sokar benı uzerdı ama sımdı cok sukur annem bakıyoo :nazar: :KK9: ne kadar dua etsem az vallah artık kayınvalıdemıde takmıyorum aramıyorum kafam rahatttt ohh hayat varmıs be :KK9:

benimde annem bakıyo canım rahatım ondan aklım evde kalmıyo
kayınvalideden bizimde hayır yok aman bakmasında zaten 1 gün bıraktım inan 3 aylıktı işe başladım öğlende eve bi gitti inanın altını tam temizlemeden bağlamış öğleden sonra izin aldım işe gitmeden hemen annemi çağırdım kayınvalideyi dönderdim
valla canım bende çok rahatım
bende kayınvalide olacam ama
sanırım kendi kayınvalidem gii davranmam onu biliyom
çok çektim çokkkkkkkk çokkkkkkk

merhabaaa
ay sabahtan beri bi çay içmeye vaktim olmadı şimdi deersim boş çay içiyorum
bugün okulda kızımdan konuştuk sürekli ağlayıp mızmızlandığından.öğretmen arkadaşlar da bakıcısıyla sorun olmasın dediler.bu kadar ağlaması normal değil dediler.aslında bakıcıya güveniyoruz ailece tanıyoruz ama aklımı karıştırdılar sizce normal midir.bizimki yemeyince huysuz oluyo hep.ay ne yapsam şaşırdım yaa

rahatsızdır belki canım önyargılı olmayalım hemen

filizcim aylardır böyle kapıdan giriyoruz ağlamay mız mızlanmaya başlıyo sürekli kucakta bişeyler istiyo.hatta bakıcı da bu çocuk niye böyle yapıyo benimleyken çok sakin diyor.tamam bizi özlüyo eminim ama herkes çalışıyo ya valla bizi canımızdan bezdirdi.
noranın dediği gibi eşimle 2 çift laf edemiyoruz bırak gezip tozmayı

filizcim aylardır böyle kapıdan giriyoruz ağlamay mız mızlanmaya başlıyo sürekli kucakta bişeyler istiyo.hatta bakıcı da bu çocuk niye böyle yapıyo benimleyken çok sakin diyor.tamam bizi özlüyo eminim ama herkes çalışıyo ya valla bizi canımızdan bezdirdi.

cnm benım annem baktıgı halde benımde kızım mızmızlıyo vallah hele bana kok sokturuyo ınan gecen gun okuldakı psıkologla bende bu konuyu konustum tamam ozluyo ama bana ınadından kusuyodu cadı dusun yanı :KK14:
bıktırmıstı benı kusmaları sımdı cok sukur anlatıyorum ben her dedıgını yapmıyorum eskısı gıbı yoksa devamlı butun evı gezdırıyo bana gel gel dıye 2dk oturttmuyo gecer cnm uzulme bı donem boyle oluyorlar galıba 2 yas sendromu bızımkılerde erken basladı :KK9:

öyle canım haklısın ende 2 dk ayaklarımızı bizde uzatamıyoz hep bişeyler istiyo annem hep böyle diyo zaten gündüzleri de

özlemcim

tabiki temkinli ol bakıcı konusunda ama senin yaşadıklarının aynısını ben yaşıyorum bizde bakıcı yok annem bakıyo ve hatta annem hafta sonları bile bırak bende kalsın kızım sana gidince kızın düzeni değişiyo diyo
senin kız gibi bizi gördüğün anda mız mızlığı tavan yapıyo kucak ister onu ister bunu ister tezgah üstlerinde oynamak ister
annem de 1 gece kalıp 1 gece kalmıyorum kalmadığım zamanlarda annem tlf açıp al dinle bak sen yoksun neler yapıyo kendi kendine oynayıp kendi kendine yatıyor diyo
ha bide ben olunca geceleri sürekli kalkar adam gibi yatmaz ama ben olmayınca dedesiyle mışıl mışıl uyurrr
bence cnm millete inanıp bakıcıyı da soğutma kızından uzaktan uzaktan takip et derimmm çünkü bu cadılar böyle

ay sağolun kızlar yalnız değilim ki.ama inanın şu anda bile açmış ağzını ağlıyo .kışın hadi sadece apartmandakiler duyuyor da yazın karşı bloktakiler bu kızı niye bu kadar ağlatıyosun demişlerdi sinir olmuştum sanki ben bilerek ağlatıyom

oh kızlar sizler aşıları yaptırmışsınız
bende bu hafta yaptıracaktım ama kaldı hasta oldugu için iyi olduktan sonra yaptıracam
inşallah
kızımın aşıları bitiyor nasip olursa önümüzdeki aydan itibaren bebegimin aşıları başlıyorrr

X