2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sabihanın kitapları birbirinin aynısı diyorlar. ben çocuklarla doğru iletişimi okudum anne işdeyi alacaktım çocuklarla doğru iletişimle aynıymış, kitaplar biribirnin kopyasıymış verilen örenkler falan, diğer kitaplar içinde aynı şei söylüyorlar.

bence pahalı değil gülin bir sürü kitap tanesi 20 den hesapla normal.
ben 23 e aldım bir kitabını.

gülincim bana da telefon ettiler normal fiyatı 120 tl miş 95 e düşmüş.tek tek alırsın kitaplar 20-23 tl arası bakalım gelince göreceğim nasılmış

ayşe çok geniş kapsamlı bir kitaba benziyordu
  • yemek yenilen zamanlarda aileniz için nasıl pozitif bir ortam hazırlayabileceğinizi,
  • çocuklarınızın gelişimleri sırasında onlardan neler beklemeniz gerektiğini,
  • çocuklarınızın hangi besinleri alması gerektiğini ve sağlıklı beslenmelerini nasıl sağlayabileceğinizi,
  • yeme bozukluklarıyla ilgili problemleri nasıl çözebileceğinizi,
  • eğer çocuğunuzun aşırı yeme problemi varsa veya kilosuyla ilgili kaygılanıp diyet yapmaya çalışıyorsa ona nasıl yardımcı olabileceğinizi öğreneceksiniz.
okuduktan sonra daha ayrıntılı paylaşırım....

herkese merhaba
arkadaslar ne guzel bakıyorumda hala emzıren var aramızda ben 7 aylık bıraktım emzırmeyı daha dogrusu kızım bıraktı ama olsun dedım sımdı kılosu falan ıyı bence tabı dr. da ıyı dıyo ama bana boyu kısa gelıyo sankı 84cm kısa mı sızce hanımlar buarada kitaplar hakkında bır konusma gecmıs bu kıtaplar cocuk ıcınmı yoksa yetıskın ıcınmı onerebılecegım kıtaplar var cocuklara göre :) herkese kolay gelsın :)

bende çalışan bir anneyim sık olmasa da yazmaya calısırım :) hoşbulduk bu arada keske daha once katılsaydım aranıza :) paylasımlarınız cok guzel :)

slm kızlar ben geldim amkimse yok ne bu topigin hali
gülincim hoşgeldin canım ugraradaya kolay gelsin yogunmuşsun
ayşecim sevindim iyileşecegine daha o bebk iyileşir bişeycigie kalmaz inşllah
yeni gelen arkadaş hoş gelmiş
melisde dün birazcıkateşlendi şimdi yoka llaha şükür am ben yine baktırmak sitiyorum bügün saglıkocagına getirecem uyansında
benden böyle işte hadi byyyyyy

selam herkese
selam hülyacım bi tek sen varsın
bugün bayağı iyiyim artık oturup kalkıyorum ama kızım sağolsun rahat vermiyor şu an da da yazdırmıyor

benimde kızım gece hiçbir sey yokken kustu dr. birsey yok dıyo ama ıcıme sınmedı acaba neden kusuyo ya ((

ayy evde olunca bı kız daha sinir ediyo beni hiç olmazsa okulda bütün gün aç kaldığını görmüyorum
kahvaltı etmez zaten yumurta pişirdim ezdi oynadı yemedi,çorba ısıttım ,cicibez ezdim yok yüzüne bakmadı.makarna pişirdim biraz aldı bıraktı patates haşladım onu bazen yerdi onu da yemedi mama diye dolaşıyo ayyyyy cinnet geçircem valla.

nora geçmiş olsun canım üşütmüştür belki
ben biraz rahatsızdım da iyiyim ama allaha şükür

vallah bend eanlamadım kı gece bazen boyle aglayarak uyanıyoo yarı uyuyo gıbı sonrada kusuyo zaten ne uyku kaldı bende ne bısey hıc sorma yese bı turlu yemese bı turlu...

gece yatarken bir sey vermıyorum aksam yemek yıyıyor sonra uyuyor zaten doktor normal dedı bende anlamadım kı arastırdım reflu yok kızımda arada boyle kusuyor neyse ne yapalım ya saglıklı olsunda kussun artık ne dıyeyımm sasırdım kaldım bende

kızım uyudu nihayet normalde en geç 1 gibi uyur ben evde olunca uyumak istemiyor
bizimkinin akşamları uyuması artık 12 yi buluyor çok yoruyor ya sabah 7 ye doğru kalkıyoruz tabi dinlenemiyoruz uykusu azaldı iyice gündüz de en fazla 2 saat uyur nasıl enerji buluyo anlamıyorum yemeden az uyuyarak böyleyse bi de yeseydi napardık
ben de 2 defa çamaşır attım makineye dolapları sildim evde olmak çok güzel yaa stres yok ohh kafana göre takılıyosun

akşam gelirim yoksunuz gündüz bişeyler yazıyosunuz eeee gündüz geldim yine yoksunuz
benden mi kaçıyonuz yaa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…