2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben istanbuldayım cnm :) ne guzel bol bol muhabbet ederiz artık ama pek kımse yok bu aralar sanırım ben gunduzlerı daha musaıt oluyorum yanı aksam pek gırmıyorum zamanımı kızıma ayırıyorum cunku ama gunduzde kımse yok :) umarım baska arkadaslarla da tanısırız :)

evet maalesef bizim topik hep böyle pek ilerlemiyo ama benim de vaktim olmuyo aslında vakit olsa bile kızım izin vermiyo

ben daha yenı kesfettım bu sıteyı bır arkadasımdan duydum baya meraklandım onlar gorusuyorlar arada bulusup falan tabı daha ıst. da olanlar
benım kızımda oyle asla ızın vermez hep onunla ılgıleneyım ıstıyo ne yapalım :) enerjısı hıc bıtmıyo 2dk. bıle oturmuyo devamlı ayakta :) sadece kıtap bakarken yada ben ona masal anlatırken kıtabı gostererk ozaman oturyor yoksa hıc bırakmıyor benı e ozluyo tabı tam gun calısıyorum ve yogun oluyorum bazen evı bıle arayamıyorum allahtan annem bakıyor da ıcım rahat :)

selam kızlar...
independent çok saol cnm ya çok şükür iyi.dün gördüm şaşkın ama sevinçli kuzenim.
gülincm saol cnm görüşemiyoruz pek.noldu bize derinim nasıl napıyor?

yeni arkadaş gelmiş hoşgelmiş...

bizde annemle aşure yaptık dağıttık.haftasonuna kadar burdayım sonra ewimize dönücez.nasıl gidicez bilmiyorum alıştık buraya.yağmurda fena alıştı walla.:84:

mrb ilke sen izmirde misin?
oh afiyet olsun ben de yapıcam aşure ama kilo alıcam tabi o yüzden istemiyorum çünkü çok seviyoruz biz akşama kadar 4-5 tabak yerim

afıyet olsun arkadasım :) benım ıcınde yıyın asureden ben 2 aydır dıyetteyım :) benımde annem yaptı dun aksam tadına bıle bakmadım :)

mrb ilke sen izmirde misin?
oh afiyet olsun ben de yapıcam aşure ama kilo alıcam tabi o yüzden istemiyorum çünkü çok seviyoruz biz akşama kadar 4-5 tabak yerim

10 gündür burdayım özlemcim.annemlere geldim.haftasonu dönüyorum.
ben 1 kase yedim tamamdır.çok aram yok tatlı şeylerle.maşallah sendede ne iştah varmış 4-5 tabak komşular falan getirir 1 taak yersin sende buarada nasıl oldun?

afıyet olsun arkadasım :) benım ıcınde yıyın asureden ben 2 aydır dıyetteyım :) benımde annem yaptı dun aksam tadına bıle bakmadım :)

ya yiyin birşey olmaz azıcık tadarsın sende

iyi akşam lar kızlar, annemlerdeydim yeni geldim, merti uyuttum, şimdi dolma harcı yapıcam ona, misafirliğe gidince bakamıyorum çocuğa bugün 2 gevrek le durdu tabi aralarda emdi hep.
yarın arkadaşa gidicem yine aç kalacak, gittiğimiz yerde mertin dişine göre bişey olmuyor patates salatası oluyor bi onu yiyiior poaça kek yemez zaten.
kendimede ksıır yapıcam canım çekti.
ayşe ceylin kitaplalr eline geçmedimi daha, ben aldın sandım, merakla takip teyim yazılarının artık :)

aşı zamanımız geldi ama eşim yok tek başıma soğukta gitmek istemiyorum haftayada olur dediler haftaya yaptırıcam bakalım.

arkadasım bir yemin ettimki dönemem modundayım artık :)

masallah ne guzel emzırıyorsun hala :) benımkı 7 aya kadar zor emdı :)
afıyet olsun mert'e :) sanada arkadasım tabı :)

bende kızımın asısını yaptırdım gecen gun işten zor ızızn verdıler ama yanında olmak ıstedım bu sefer cok aglamadı cok sukur :)

benimde kızım gece hiçbir sey yokken kustu dr. birsey yok dıyo ama ıcıme sınmedı acaba neden kusuyo ya ((

üşütmüş de olabilir tabi ama bence tekrarlıyosa bı ıdrar tahlılı yaptır.idrar yollarında ıltıhap varsa da kusma yapıyo acayip.bu arada ben de izmrliyim ve ing.öğretmenıyım.

ohhh Allah kabul etsin.ben yıyemedım valla bu sene hiç

hayırdır canım niye evdesin hasta falanmısın 2 gündür giremedim topiğe geçmiş olsun hastaysan takma kafana bu bebeklerin hepsi aynı model bizdede var aynısından gün içinde sinir küpü ediyor beni
allah kabul etsin ilkecim bizde yaptık yedik özlemişim valla bizde haftasonu gidicez anneme ankaraya çok özledik

canım benim 2çocukla 2küçük çocukla hayat nasıl gider ki
bebeişleri uyuttugum zamanlarda sizlere bakmaya girebiliyorum ancak
şuanda haytım fazlasıyla zor uykusuzluktan ve yorgunluktan bitkin düştüm heryerim agrıyor dogum ve sonrasında 12kilo vermişim yani 16-17gündür halimi düşün
ama Rabbim herkeze versin inşallah evlat nimetini bu hayatta zor olmadan kolay olmuyor
meleklerim iyiki varlar çok şükür yaradanıma

bu arada kızımıda kontrole götürdüm
şuanda kilosu 9,5 boyu 79cm tam kilosuda boyuda alt sınırla normal sınırın ortasındaymış tabiiki ben yemediginden ve zayıflıgından muzdaribim dr.üzülme çocugun böyle büyüyecek minyon bir çocuk olacak dedi saglıklı ama minyon bir gidişatı var dedi
eee yemezse minyon olur tabiki ama dr.saglıgı yerinde dedi içim rahatladı birazda
Allah herkesin çocuguna herkese saglık sıhhat versin inşallah
bizden şimdilik bu haberler var

yeni gelen arkadaşımızda hoşgeldin
bana müsade benimkiler ciyaklamadan bende azcık uyuyayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…