2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar çişten felan bahsetmişsiniz
bizim kuzu hiç öyle çişini felan daha anlamıyor ve anlamadıgı içinde söylemiyorr
anca yaza dogru ögrenir diye düşünüyorum bakalım
tabii iki çocukla nasıl üstüne düşücem bilemiyorum
Allah yardımcımız olsun

günaydın kızlar.güne 6 da başladık üstelik gece misafirim vardı.ve ben 2 de yattım..
yağmur hanım uyuuyor şimdi.beni uyandırdı kendisi uyuyor..
hava serin biraz soğuyacak sanırım.
siinemaya geçen ay gittk newyorkda beş minaereye tavsiye ederim fena değildi.ama av mevsiminide istiyorum bakalım bu hafta izmir göründü gibi belki gideriz filmede.neyse benden böle hadi canlandı topic ha şöle yaaa

günaydın hanımlar, canlansın artık toikimiz canım, zaten soğuklar da geldi, eve tıkılıcaz, burada vakit geçiyo en azından,
bu sabah arkadaşlarla kahvaltıya gittik, 2 yaşında ikizleri var onlarında, biz de çocuklarda güzel vakit geçirdi, homidigırtlaak yedik geldik vallaa, ben öyle yerlere gitmeden doyuruyorum azrayı, böylece gittiğimiz yerde o oynarken ben yiyorum hatta kalabalıkta hevesleniyo bi kahvaltıya yakın tekrar yiyo
dün yhatak odasını toparlamıştık bu günde çocuk odasıyla çalışma odasını tekrar düzenlicez oyun alanı açıcaz azraya, bakıcımız televizyonlu odada oynamasını istemiyo, bu konularda benden titiz vallaa, çok şükür ki iyi bi bakıcı bulabildik, işteyken hiç gözüm arkada kalmıyo,
kusura bakmayın bi konudan diğerine atladım karışık yazdım biraz
umarım hepiniz güzel bir haftasonu geçiriyorsunuzdur, öptüm uğrarım yine,
bu arada maşallah ceyline, azra da dil pabuç gibi ama hareket konusunda hala o kadar çaba yok, taklayı 3 yaşında anca atarız sanırım, gerçi böylesi daha kolay bizim için

selam kızlar, özledim sizleri
mert emerek uyuduğundan dolayı prta kulak iltihabı olmuş ateşler içinde yandı 3 gün yavrum, eşimde antalyada fuardaydı tek başıma çok zor oldu gün hastaneye götürdüm doktor yatıralım - gün istersen dedi yatırtmadım.
antibiyotik verdi ama mert yerine halılar içiyor, midesine azıcık bişey gidiyor. şırıngayla sıkıyorum ama tükürüyor kendini öksürerek kusturuyor çok zorlanıyorum. ateşini düşürücem derkende üşüttüm sanırım kusmalar başladı midesi bulandı ay ne zor günlerdi. şimdi iyi şükür ama antibiyotiğe devam.
bu arada kilo almış 9,5 du 10,5 olmuş. hastalığından dolayı aldığı kiloyuda verecek sanırım. hiçbişey yemiyor sadece su içiyor. emzirmeyi kesiyimmi diye soordum kesme 2 yaşına kadar emzir dedi ama bişeyler yemesi lazım yedirmenin yoluna bak diyor yani.
topiğin yeni hali çok gıcık birde çok yavaş sanki.

bu arada mertin konuşmasından endişe ediyordum ya maşlalah cümle bile kuruyor artık.
cüzdanımı açmış kimlikleirmizi çıkarmış, kendi kimliğine o benim diyor.
evdede annennemiz var çocuk artık banada annanne demeye başladı :)
kedileri çok seviyor, bütün 4 ayaklı hayvanlara kedi diyor, bütün yuvarlak meyvelere amma diyor (elma)

bizim kuzuda yemek yesin diye çizgi filim açtım bu aralar hep şimdi çizgi filime alıştı onsuz yemiyor
birde çok yakından seyrediyor taburesini uzaklaştırıyorum ama gene alıp tvnin dibine yanaşıyorrr
kaş yapayım derken göz çıkarttım neyapacagım şimdiyaaa

kızlar nerdesinizz ya
canım sıkıldı kociş uyudu tvnin karşısında hanıefendide çizgifilim seyrediyor bende fırsattan istifade nete girdim ama kimsecikler yokk

ay herkesin bebişi çizgi film izliyor sanırım, benim mert hiç izlemezdi 2 gündür çocuk bezi reklamlarına takılıyor bebek diyor ona bile baktırmıyorum tvyi kapatıyorum. komşumuuzn çocuğu tv yüzünden konuşmuyor doktor bu teşhisi koymuş, şimdi tam konuşacağı öğrenme çağındayken baktırmıyorum 2 yaşından sonra inşallah.

günaydınn herkesee

çarşambada beri duruyla uğraşıyorum bende hasta grip ve idrarının rengi çok değişik
idrar için tahlil istedi ama bi türlü alıpta veremedim bugün annem halledecek o nu
ama grip için 4 adet şurup verdi kavga kıyamet ağlaya ağlaya zor içiriyorum iştah desen hiç kalmadıı
sanırım kum döküyomuş böbreklerden dolayı idrar öyleymiş bugün netleşecek umarım daha kötü bişey çıkmazzz
uyumak istiyorummmmm

gülincim derin iyiyken bide fırsat bulmişken yap yapabildiğinii çok iyi etmişsin valla sinemaya gitmekle
benimde cmt si misafirim vardı gece 11 de gelen misafir 4 te kalkarr hehe::)))
eşimin ark ve hanımı erkekler 11-12 maça sonra eve eve geldiklerinde de film takıp izliyoruzz bizim cmt günlerimizde hep bu şekilde geçiyo maç maçtan sonra film dışarı çıkamayınca evde bu şekild idare ediyoruz ama 4 ten sonra yatıınca bi anlamı olmuyo sabah 5-30 da anne kalkk mammma diyen bi canavarım varrr

müminecim azraya maşallahh konuşması çok iyi duruyla azra hızlı gidiyo bizimkide herşeyi anlatıp söylüyo ama ben bunu kalabalık ortamda olmasına bağlıyorum
annemler altlı üstlü oturuyo amcamlarla ve kalabalık aile duru 10 oda da geziyo ve o 10 oda da çeşit çeşit insan hepsinin adını biliyo herkesin eşyasını tanıyo kimsenin eşyasını bi başkasına vermiyo ortam da önemli herkesten 1 cümle öğrense yeter

kötü yanı kendi evimize gittikmi durmuyo cuma eve geçtik pazar günü tekrar ananeye geri döndük
sonuç
duru çok mutluuuu::))

merhaba kızlar napıyonuz?
ayşecim geçmiş olsun nerelerdesin uzun süredir yoksun.
yasemincim geçmiş olsun küçükken ben de kum dökmüştüm çok zor.iğne olmuştum hep
biz de iyi sayılırız sabah dr a götürdüm tahlil yapıcaz idrar tabi alabilirsek.

sool özlemcim bende alamadığım için bugüne kadar sarktı valla ama bugün annem halletmiş akşam eve gelecek sonucu ark hastanede çalışıyorda bakalım inş iğnelik falan bi durum olmaz ya:(

bayramda memleketteydik eşimde evdeydi diğer zamanlarda birde hiçkimse yazmayınca benimde yazasım gelmiyordu :)
o idrar sıkıntısı bizdede var ama yapmıyorki 4-5 saaat hatanede bekliyoruz yapmıyor, idrar torbasını çıkardığımız zaman yapıyor...

işdahı hiç yok kahroluyorum aç yatırdığımda ....

iyi akşamlar 3 saate yakın çiş peşinde koştuk yapışkanı yapıştırmıyor ağlıyor biz de altını açtık bekledik bizi beklerken görünce çişi var ama yapmadı neyse netten bişey görmüş elim bezi ortadan kestik yapışkan torbayı altına yerleştirdik önce onu da farketti ağla ağla mahvoldu ama 2 bezin arasına sıkıştırdım torbayı takar takmaz yaptı hemen eşim yetiştirdi özel bi yerde yaptırdığımız için akşam götüebildi neyse ki sonuçlar ne olacak
semracım hoşgeldin yazsana niye gelmiyosun

geçmiş olsun canım
bizim kuzuda hasta oldu öksürüyor ve diş çıartıyor hiç keyfi yok gene başladık ilaçlara
bizimde doktorumuz yazın bir tahlil için idrar istemişti ama hanımefendi korktu ve saatlerce hatta günlerce beklemememize ragmen tık olmamıştı

merhaba kızlar,
geçmiş olsun hasta bebişlere,
biz iyileştik artık ama iştahımız ve mızmızlığımız hala geçmedi

slm kızlar
geçmiş olsun özlemcim inşllah iyi çıkar sonuçlar biz halen ayaktayoız of of bu çocuklar şimdiden kendidegini yapıyo sonra yandık valla

bayan merak sanada geçmi,ş olsun canım
valla çiş olayına gelince kızlarda çok zor bidurum biz bi,gün sabahdan akşam kadasr bekleyip vermmeişti

günaydın herkese
kübra geçmiş olsun ne zaman doğurcan kız hala buralardasın
emelcim yok yook bitmiyo mız mızlıkları valla bıktırdı bizi her sabah 7 de kalkıyo kahvaltı bile zor yapıp çıkıyoruz evden sürekli kucak istiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…